Opublikowano 4 godziny temu4 godz. No tak, szczególnie, że tego się nie wybiera swobodnie, tylko właśnie trzeba dziwne rzeczy robić, o któych tak naprawdę się nie wie, bo gra tego nie tłumaczy. Trochę jak sekiro, przejdziesz grę(a raczej jej kawałek), ale ominiesz nowych bossów, miejscówki i prawdziwe zakończenie.
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Godzinę temu, devilbot napisał(a):Tak ale większość ludzi na bank przejdzie razNo to jestem ja :) Dzięki za ostrzeżenie.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Jak coś to ta gra jest zajebista a teraz te 2h będą rozszerzone o naprawdę zajebiste narracyjne wstawki filmowe i będzie to prawdziwa produkcja aaa z soczystym gameplayem w duchu arcade.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. I to są mega dobre bo przecież nawet ja pomyliłem je z cgi, a wchuj znam się na grach i technologii
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 3 minuty temu, Daffy napisał(a):I wszystkie cutscenki są realtime!!!!!!!!!!!!!!!!Serio? Byłem pewien, że to CGI, bo za dobra grafika jak na tablet :) No to pięknie, czyli da się gry AAA robić na tę konsolę. Tzn ja wiem, że wyszedł Cyberpunk, Pragmata czy RE, ale Nintendo mnie przyzwyczaiło do niskich budżetów na produkcję i wysokich cen, więc jak potem widzę coś co wygląda naprawdę dobrze, to jest taki rodzynek.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Autor 13 minut temu, DarkStar napisał(a):Serio? Byłem pewien, że to CGI, bo za dobra grafika jak na tablet :) No to pięknie, czyli da się gry AAA robić na tę konsolę. Tzn ja wiem, że wyszedł Cyberpunk, Pragmata czy RE, ale Nintendo mnie przyzwyczaiło do niskich budżetów na produkcję i wysokich cen, więc jak potem widzę coś co wygląda naprawdę dobrze, to jest taki rodzynek.Stronę temu wklejalem Twitta developera
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. "Na granicy 80" to powinien być ogólny slogan reklamowy gier Nintendo na switcha 2
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Przecież widzę aktywnego gire to chce go podkurwic. Gra już przygotowana do wysyłki
Opublikowano 15 minut temu15 min Recenzje bez zaskoczeń, może nie spodziewałem się aż tylu recenzji typu "nic nie zmienili, gra na 2 godziny... 9/10 must have" lol. Jednak ludzie są fanami tej gry.To jednak dobry znak dla Nintendo, że dali grę mało znanemu nowojorskiemu studiu (jasne, 5 lat temu Knockout City było cichą perełką multi), i wyszło ok.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.