Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dziwna jest dla mnie ta dzisiejsza walka. Od momentu jak razem grzecznie pozowali na placu w Londynie cos mi nie pasuje. Taka atmosfera sie roztacza jak nigdy wczesniej, gdzie zazwyczaj lecialy ostre beefy ze strony kliczkowych przeciwnikow. Nie rozumiem wiec troche wyboru kogos z kim ma sie dobre stosunki (podobno obaj sie "kumpuja"), tzn. wiadomo, ze to zawodostwo i nie ma przyjazni ale co chcial Kliczko osiagnac porywajac sie na takiego przeciwnika? Przeciez mlody tanio skory nie sprzeda. Jest 4kg ciezszy, mlodszy i do tego niepokonany z bilansem 18 knockoutow. Typowy przyklad silnego, zwinnego murzyna, ktory potrafil spier.dolic przed siatka. To co, podlozy sie Kliczkowi "po kolezenku" zeby ten odzyskal pasy (czy tam szanse walki o nie), psujac sobie tym samy bilans? A moze Kliczko dlatego wybral kogos "z rodziny" bo latwiej bedzie pogodzic sie z faktem przegranej i przekazac pozostale pasy w dobre rece? Bo chyba nikt nie sadzi, ze Kliczko wygra? Mogl sobie pisac 1000 postow na twitterze z tym hasztagiem #obsessed ale to mu raczej nie pomoze bo doswiadczenie nie amortyzuje ciosow. A te beda mocne. Chyba, ze to jakas ku.rwa ustawka stulecia i ch.uj wie jak sie skonczy.

 

Gdzie bedzie mozna ogladac w necie i o ktorej wchodza obaj na ring?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego mial by nie wygrac?

 

Widac ze w formie jest fantastycznej, jest wyzszy, bardziej doswiadczony, jest lepszym taktycznie bokserem. AJ nie walczyl nigdy dluzej niz 8 rund i nie walczyl z nikim powaznym. Do tego WK walczy z pozycji Underdoga jak dla mnie jest to walka 50/50. Oboje maja sporo do zyskania AJ ma prawdziwy sprawdzian a nie obijanie Bumow po wygranej kazdy bedzie musial traktowac go powaznie, WK wroci na tron i zas bedzie obijal karlow za gruba kase.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego mial by nie wygrac?

 

Widac ze w formie jest fantastycznej, jest wyzszy, bardziej doswiadczony, jest lepszym taktycznie bokserem. AJ nie walczyl nigdy dluzej niz 8 rund i nie walczyl z nikim powaznym.

No tutaj racja. Mudzin nie walczyl nigdy 12ek, moze tez go zgubic ulanska fantazja. Mi po prostu cos nie lezy w samym kontrakcie tej walki. No ale nic, zobaczymy.

 

Tez poprosze o strimy nieplatne jak sie pojawia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...