Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

On coś się skarżył w wywiadzie ze szpitala xD że już przed walką miał kłopoty z ręką, zieeeew.

 

Żałosne, tak jak Haye po walce z Kliczko ze go paluszek bolał. 

 

Moze miec serce, moze sie jeszcze bardziej szlifowac bo zrobił progres ale i tak nigdy mistrzem nie zostanie. Czaicie spece , nigdy. Mistrzem to sie rodzi. A po takim strzale w morde to typ juz i nie zaatakuje nigdy tak jak do tej pory. 

 

Talent i serce to miał Adamek w junior ciezkiej, zeby byc mistrzem trzeba miec obie cechy a nie tylko serce. Szpilka to jest poziom Arreoli, bedzie próbował, bedzie sie krecił w top 10 a i tak w kazdej walce o tytuł dostanie w pi.zde. Mówie jak jest.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

jakby to powiedziec wiem ze jest, po prostu nikt tu sie do tego nie odniosl i nie skomentowal a o walce szpilki i jego dalszych szansach powiedziano juz wszystko bo tu nie ma co sie rozwodzic, on nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy, niech na razie zarabia gdy sa jeszcze chetni na placenie za jego atrakcyjne walki 

Odnośnik do komentarza

do tej pory zachodzę w głowe, kto tutaj kiedykolwiek napisał, ze szpilka kiedykolwiek zostanie mistrzem

 

 

 

spece.

 

najpierw śmieszny i pomylony dee tutaj wparował i zaczął pluć jadem w oparciu o coś, co mu się przewidziało (standard), a teraz kaban napisał posta argumentując go czymś, co tutaj nigdy nie padło. Mianowicie nikt tutaj nie mówił o jakimkolwiek mistrzostwie szpilki

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szpilka swietnie walczył jak na niego, swietna odwazna postawa. 

Błąd poziomu amatorskiego i odsłonienie po ciosie całego ryja zawodnikowi który wygrał 99% walk przez nokaut. 

Wilder mistrzem świata, Szpilka mysli o wczasach w bieszczadach.

 

Andrzej teraz lepiej?


A co do kabaretu przed, pany przeciez to nie pierwszy raz. nawet Tyson to odstawial mimo ze dostal potem bęcki od Lewisa. To co robił Szpilka to i tak ni wielkiego. Co robił Haye, co robił Chisora. Co robił Briggs przed tym jak Kliczko go obił jak dziewczyne? No tak to juz jest akurat tego nie ma co krytykowac za mocno. Boks zawodowy to tez show

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Myślę Bieliku że ten suchoklates w realu nie jest taki całkiem suchy.

Ficuś hmmm jakby to powiedzieć nawet filmik z tm jest.

Kabi no też mu misia nie wróżę.

http://boxrec.com/boxer/446405- rzeczywiście, świetny zawodnik na burzliwe czasy ...

Cygański król robi show i tak ma być (nie Ty kanabis), jedyny, który nie obsrał się przed władzią i jeszcze z nim wygrał na jego terenie. Wilder tymczasem cały czas dobrowolnymi obronami uciekał od Powietkina, więc na Kliczkę by nawet ręki nie podniósł.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co chciałeś mi pokazać tym sznurkiem?

No wiadomo że to nie jest żaden wybitny bokser ale normalnego śmiertelnika takiego jak ty albo Figaro wyjąłby z kapciuszków a latał na tym video jak 5 letni chłopiec. To była bardziej taka ciekawostka jakbyś dalej analizował ten filmik.

Odnośnik do komentarza

balon jaja chyba sobie robisz, ten typ jest po prostu psycholem, a nie żadnym bokserem, sparował z 58!!! letnim Floydem Mayweatherem i uciekł przed nim z ringu, a gdy ten się obrócił pobiegł za nim i przywalił mu w plecy, oczywiście nygusy Floyda od razu go sprowadziły do parteru i chciały zabić, więc nie sądzę, że 66kg typ wysadziłby mnie z kapciuszków xD

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza

Nie jestem fajterem, ale on jest takim samym amatorem jak ja czy Ty, proste. Swoją droga w studiu ten Kmita to wywołał u mnie ból rzyci, powiedział, że nie weźmie Kownackiego na PBN bo ma za duży brzuch i najlepiej żeby się prezentował atletycznie jak Ugonoh bo inaczej ma małą wartość marketingową i zawodnik na szanownej gali o pasy polsatu musi się jakoś prezentować, skisłem.

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/events/895489727216367/

 

"Polak przegrał pierwsze starcie z Amerykaninem, jednak dla nas i tak pozostanie moralnym zwycięzcą tej walki. 

Dochodzą nas słuchy, że Artur już dochodzi do siebie i niebawem odstawi kule. Nasz dzielny rodak jest ponoć w coraz lepszej formie i pała żądzą rewanżu. 

Kolejne starcie MUSI się odbyć na polskiej ziemi! Przeciwnik jest groźny, a więc Artur powinien otrzymać należyte wsparcie. 

Proponujemy zorganizować walkę w 11 rocznicę śmierci naszego Jana Pawła II w rodzinnym mieście papieża polaka - Wadowicach. Tylko dzięki wstawiennictwu Świętego, Artur Szpilka jest w stanie pokonać czarnego pięściarza zza oceanu."

 

 

 

:notbad:

Odnośnik do komentarza

Nie jestem fajterem, ale on jest takim samym amatorem jak ja czy Ty, proste. Swoją droga w studiu ten Kmita to wywołał u mnie ból rzyci, powiedział, że nie weźmie Kownackiego na PBN bo ma za duży brzuch i najlepiej żeby się prezentował atletycznie jak Ugonoh bo inaczej ma małą wartość marketingową i zawodnik na szanownej gali o pasy polsatu musi się jakoś prezentować, skisłem.

 

kownacki_pu.jpg

 

Musi mieć zayebiście twardą psychikę, że się nie wstydzi pokazywać bez koszulki. Pomyśleć o ile byłby lepszy gdyby zrzucił te tony sadła i zastąpił to suchym mięśniem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...