Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

nie nastawial bym sie na niższą cene, mimo ze nie ma umd to ma dysk 16gb, a to jednak musi kosztowac, wiec nie zdziwie sie jak bedzie nawet droższe

ale przecież cały czas się mówiło,że nowe psp ma być tańsze niż oficjalna cena slima w chwili obecnej,specjalnie chcą tym zachęcić ludzi do kupowania urządzania bez napędu.I to jest wielki test dla wszystkich firm produkujących konsole ,a nawet tych zainteresowanych edystrybucją filmów,mp3 itp .Jeśli psp go wypali to w przyszłości dużo firm pójdzie w ich ślady z uwagi na ograniczenie piractwa,zmniejszenie kosztów dystrybucji,logistyki i pudełek itp.

 

To już wypaliło. iPhone i appStore jest tego najlepszym dowodem

Odnośnik do komentarza

Brak napędu UMD czyli gry muszą być przechowywane w pamięci konsoli, a ta musi miec co najmniej 2 giga, albo slot na bardzo duze memorki, minimum 16/32 giga. A właśnie co z tym dylematem gdy zabraknie nam miejsca, czy gre mozna sobie przenisc na dysk komputera a potem z powrotem na dysk konsoli, albo na karte pamieci? Jesli tak to jestem za, wszak dystrybucja gier poprzez pssstore to fajne rozwiazanie. Jesli bede mogl kupic gre z amerykanskiego pss to moze sie nawet oplacic.

 

Sprzęt wyglądem podoba mi sie i nawet kupiłbym w dniu premiery gdyby:

a. powstały cracki do juz dostepnych obrazów gier .iso

b. konsola była bardzej poręczna niz slim, zwłaszcza fat.

c. scena psp nadal rozwijala sie dzieki takim ludziom jak dark aleks :) ale poczekamy i zobaczymy.

c. no i cena, definitywnie w granicach 550 pln. ostatecznie 600

Odnośnik do komentarza

Wrażenia po konferencji (dot. PSP):

 

Jednym słowem - nieźle.

 

Pokaz Nowego MGS (nareszcie kolejna skradanka z krwi i kości po MGS3)

 

GT Mobile - tutaj opadła mi dosłownie szczena, przeszło 800 fur, multum tras, wszystkiego więcej niż w GT4 (czyżby szykowała się przenośna wersja GT5 a nie GT4?) w dodatku na przerywnikach grafika powaliła mnie, ciekawe czy był to czysty gameplay. W dodatku premiera - 1 Październik 2009 :D. (dodajmy iż Forza3 też jest na ten czas szykowana). Tutaj po prostu nic dodać nic ująć.

 

Resident Evil Portable - tutaj mała zdziwka i miłe zaskoczenie.

 

Pozostałych informacji nt. PSP komentował nie będę ponieważ większość już widzieliśmy/słyszeliśmy ostatnimi dniami, btw może i ta nowa konsolka nie jest taka beee jak mi się na początku wydawało?

 

 

Podsumowując - miałem nadzieję, że zostanie ukazane więcej gier na PSP, lecz nie ma co narzekać. Powiem jedno - od października mnie nie ma ;) - jeżeli nowy GT będzie faktycznie symulatorem z krwi i kości to dla mnie wszystko inne może przestać istnieć (na PSP ofc).

Odnośnik do komentarza

PSP rządzi i dzieli jeżeli chodzi o gry które nadchodzą. Po prostu czego to nie będzie!

 

Zaskoczył mnie mały rozmiar PSP Go nie sądziłem że to będzie taki kurdupel. Fajnie :)

 

W ogóle podczas tych szybkich zajawek (swoją drogą bezsensu bo za szybko) jakieś dwie bliżej mi nie znane gry wypatrzyłem. Jakiś jRPG i jakaś gra akcji (AC?). Ciekawe

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Chyba jestem już lekko zaspany bo na początku jak kaz hirai pokazał PSP to pomyślałem, że ma DSa to by była jazda jak w tym filmiku co Kaczyński każe popierać PO :P

 

-...and here it is a new PSP GO ...

-ups that's my DS, PSP must be in other pocket ...

 

:lol:

Edytowane przez Iron
Odnośnik do komentarza

dzieki. gry to nie cale moje zycie dlatego pytam skad te rewelacje. a relacje juz obejrzalem, przynajmniej czesc poswieconą psp:go i nic tam o gt dla psp nie widzialem. pokazane bylo jedynie video na ekraniku malego psp ktore trzymal kojima.

 

osobiscie moge tylko powiedziec ze nie jestem idjotą i nie wierze w to ze to jest gra, to bylo video, rownie dobrze moglem zripowac GTA4 i wrzucic do psp pokazujaac jakie to gra4 na psp jest wybitne opowiadając o setkach samochodów i tras. otoz mialem psp i jakos nie uwazam zeby ta konsola mogla wyswietlic grafike tak dobra jak GT3, o GT4 nie wpsomne wcale. zdecydowanie najlepsza samochodowka w jaka gralem na psp to byl race driver, a raczej jego konwersja. furki w miare dobrze odwzorowane i bylo ok. ace combat dla psp byl bardzo dobra graficznie gra. ale nadal nie prezentowal takiego poziomu jaki zapowiadają dla psp. to moze byc jedno wielkie rozczarowanie, taki tytul seller do konsoli zeby nowa mszyna sie super sprzedawala. chce tylko dodac ze nigdzie nie pokazano filmu z gry, tzn jak ktos gra w rzeczywistą gre, skoro mają ja to mogli by przynajmniej pokazac demko a nie video na ktorym kilka autek pedzi po torze. no i na sam koniec bardzo podobne fotki byly zapowiedzia GT na psp baaardzo dwano temu. i to w takim samym stylu, tez samochodziki pedzily po torze.

 

za to nowy mgs, tu duzy plus dla calego pokazu. bez owijania w bawelne co to nowe gt bedzie mialo, pff tu od razu kolesie przeszli do rzeczy pokazujac wlasnie to co chcialem zobaczyc w GT filmikj jak wyglada gram jak graficznie ma wygladac mgs na psp, nie jakas karcianka tylko cos w co gralem na ps2. oj miodnie to wygląda.

 

nowy line up dla nowej psp jest jakis taki efekcjarski ale oto chodzi w tym biz, zeby podjarac publike, niech czeka. no nic poczekam wiec do 1 pazdziernika i potestuje mocno sprzet zanim go kupie, bo w tej chwili nie posiadam juz psp, ale dla nowego mgs to czemu nie, resident evil specjalnie mnie nie podniecil, zwlaszcza ze nic nie widzialem oprocz zdjecia.

 

to tyle, mysle ze warto wylac sobie kubel zimnej wody na glowe po obejrzneiu tych rewelacji. to nas czeka w pazdzierniku tak naprawde nie wiadomo. ani czy konsola bedzie poreczna, wygodniejsza, jak z baterią, jak z erkanikiem czy to bedzie taka sama porazka co psp3000, no i jak z przerobką ale na to rozumiem jak inni ze trzeba bedzie poczekac miesiacami mając jedynie 4 nowe tytluly do pogrania, oby wystarczylo i konsola sie nie kurzyla.

 

jak on to powiedzial? 50% mniejsza i 40% lzejsza niz psp 1000 czyli FAT niech tylko jeszcze lepiej lezy w dloniach to wystarczy zeby kupic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...