Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Coś mi się wydaje, że złamanie 6.10 zbliża się wielkimi krokami. Sony wydaje 6.20 już jutro, w internecie krążą filmiki z dowodem konceptu od teamu Typhoon... kto wie, może nawet po moim upgradzie będę mógł wrócić do CFW ;]. Jak dla mnie mógłby być tylko HEN. UMD + emulatory = połączenie prawie idealne (bo starsze gry nie mają opcji instalacji).

Odnośnik do komentarza

wiele rzeczy robi sie, ot dla pewnej ideii, nie zysku, nie dla kogos innego... po prostu dla siebie albo zeby komus cos udowodnic. w tym wypadku sytuacje widze tak:

sony :- mamy nowy fw i jest maksymalnie zabezpieczony!!!111 haha.

jakis napaleniec, informatyk hobbysta :- nie da sie zlamac? no chyba nieeeeee...

w tym momencie narodzil sie hack ;]

 

twoje pytanie mozna zadac w druga strone: dlaczego maja wydac to cfw?

w koncu profitow z tego nie bedzie, a satysfakcja z tego, ze ktos sobie odpali pirata na psp jest zadna.

 

przy czym hack zostanie zapewne wydany przez ta, czy inna grupe...

Odnośnik do komentarza

No i proszę, exploit pod 6.10 wydany. Wykorzystuje save z gry, co nie jest może za wygodne, ale jak widać nadal udaje się łamać co nieco ;]. Coś mi się wydaje, że jak poczekam jeszcze trochę to na moim 6.10 bez problemu znowu pogram w emulatory ;].

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Raven, ale już uspokój się, Sony Ci płaci? ja np. sadze ze w ch,uj zalujesz aktualizacji ze teraz ciezko sie wycofac, wiec zaczynasz siac takie (pipi)y.

Komu po co playlista do videł ktorych i tak prawie nikt nie oglada?

Po co komu minis ktore nie pwoinny ujrzec swiatla dziennego za taka cene?

Zaktualizowales i zamiast ruchac w du,pe sam jestes ruchany, takie sa fakty ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciesz się ciesz, szczególnie, że właśnie masz wysyp świetnych gier i to mimo wszystko mega dobre multimedialne urządzenie właśnie do wyrka albo do tramwaju.

 

Masz PSP-1000, możesz do woli skakać między CFW i OFW przecież :).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie mam spory problem. Dzisiaj moje PSP mi spadło i obraz poszedł się rypać :( Tzn. ekranik wyświetla normalnie obraz ale bez podświetlenia. Pod światło widać wszystko, ekran nie jest uszkodzony, nie widać pixeli wypalonych czy jakiegoś znaku po uderzeniu w ekran. Po prostu przestał jasno świecić.

 

Jest jakaś szansa że coś się poluzowało po prostu czy muszę już lecieć po nowy ekranik?

Odnośnik do komentarza

Chlopaki - kazda nowa konsola z wersji 3004 ma nowy software, czy zdarzaja sie te ze starszym ? Jutro kupuje wersje z Motostormem i sie zastanawiam nad zmiana softu...

w chwili obecnej na serio mega ciężko ci będzie trafić w sklepie na nówkę psp z softem nie większym niż 5.03

 

A tak jak wyżej-z Arctic Edge na bank będziesz miał wersję nieprzerabialną

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...