Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Gry możesz ściągnąć ze sklepu na PS3 (jeśli masz kupione lub je zakupisz) i transferować je na konsolkę lub zostaje CFW. Ale kilku gier, jak Crisis Core na PSS nie ma. PSP GO wyprzedziło swoje czasy, ale prezentuje się uroczo, i w sumie sam zastanawiam się czy nie zakupić jako drugiego egzemplarza PSP w domu. :)

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja będę kupował ten, zobaczymy czy będzie OK.

 

https://allegro.pl/oferta/bateria-psp-s110-do-sony-psp-lite-slim-2000-3000-9304609152?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=ac3980ad-3db0-474c-aba7-fb1f1f7dd95e#
 

Opinie sama bateria ma chyba najlepsze ze wszystkich na allegro.

Moja nie spuchła co prawda, ale trzyma nie więcej niż 15 minut. :)

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wymiana analoga jest bardzo prosta, tylko kilka śrubek. Tam jest jeszcze taka prostokątna gumka, która przesyła sygnały do płyty głównej, trzeba na nią uważać.

 

Kupilem na Allegro z 10 analogów i żaden nie działał dobrze. W końcu ściągnąłem z Chin kilka sztuk i te gumki też i zadziałało super. To już było kilka lat temu, ale wniosek był taki, że u nas sprzedawali straszny badziew.

Odnośnik do komentarza

Ja też wymieniałem kilka razy i analogi i te gumki i jest to bardzo prosta sprawa, ale niestety ciągle jest problem z analogiem. I w końcu nie wiem czego to jest kwestia. Pamiętam, że miałem ten plugin do sprawdzania położenia analoga i chyba nawet jak nie było gumki to wskaźnik latał jak szalony, ale jak się założyło nową gumkę to niewiele pomagało. Też się zastanawiam nad innymi przyczynami, bo na pewno trochę wpływ na to miało to, że miałem już wyrobione miejsca gdzie się wkręca śrubki śrubki (nie pamiętam jak to się nazywa :D) trzymające obudowę i tylna i przednia część obudowy nie były tak dobrze dociśnięte do siebie. Ale może coś jeszcze mieć na to wpływ?

 

W końcu po prostu zhackowałem Vitę i mam po prostu dostęp do systemu PSP, ale fajnie by było, żeby starsza siostra była też sprawna. 

 

@dominalien podrzucisz link do tego co zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza

@A_BogushTo było na aliexpress, nie ma już tego sprzedającego ani oferty. Nadal jest dużo na sprzedaż, kupiłem 2 analogi, pierwszy który założyłem był ok, gumka się nazywa conductive rubber psp1000, kupiłem dwa rodzaje takie czarne i bezbarwne po 3 sztuki, pierwsza którą założyłem też była ok.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2023 o 16:50, Snake_Plissken napisał:

Ja będę kupował ten, zobaczymy czy będzie OK.

 

https://allegro.pl/oferta/bateria-psp-s110-do-sony-psp-lite-slim-2000-3000-9304609152?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=ac3980ad-3db0-474c-aba7-fb1f1f7dd95e#
 

Opinie sama bateria ma chyba najlepsze ze wszystkich na allegro.

Moja nie spuchła co prawda, ale trzyma nie więcej niż 15 minut. :)

 

 

Jak tam? Kupiłeś już? 3ma dobrze? Moja też jakoś nie jest spuchnięta, ale za trzyma 30-40 minut :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Luqat napisał:

No i jak tam bateria, panie @Snake_Plissken ? :cool2:

Polecam. Ma tą samą pojemność co oryginalna (1200 mAh). Przy pierwszym podłączenie zaraz po otrzymaniu bateria trzymała około 3 godzin. Zaraz po drugim naładowaniu do pełna trzymała praktycznie tyle co oryginalna - 4 godziny testowałem na Killzone Liberation i według systemu zostało jeszcze 1:20 do końca. :) Podświetlenie miałem prawie maksymalne.

 

 

IMG_9098.jpeg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Super, dzięki. I tak już zamówiłem wieczorem, bo zawsze będzie lepiej trzymać niż moja obecna ;)

Zobaczymy jak będzie po czasie, ale z drugiej strony, to nie jest duży koszt. No i dobrze, że się upewniłem i wziąłem wersję do PSP 1000, bo ta, którą podałeś pasuje do późniejszych i do slim, bo ma inne wymiary. Także jak ktoś jeszcze chciałby kupić, to wybierzcie odpowiednią wersję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...