Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

A jest np możliwośc podłączenia jakichś głośniczków np do psp? Przez jakiegoś jacka czy cuś? Bo traktowałbym go jako letni chamski odtwarzacz multimedialny na działeczke. No i gierki ofkors też, bo medievila czy silent hilla łykne jak niemka sperme

masz wyjscie sluchawkowe w psp wiec musialbys miec glosniki z kablem na minijack(czy tam jack nie pamietam jakie tam jest wejscie) i bedziesz miec muze

 

ja bym w ogole nie pchal sie w psp ktore ma jakies usterki, on jest teraz tak smiesznie tani ze bez problemu za grosze mozna wyrwac uzywke gdzie wszystko dziala jak nalezy

Odnośnik do komentarza

Z tymi filmami to jest tak, że musisz mieć MP4 o rozdzielczości najwyżej ekranu i chyba jeszcze bitrate nie może być za duży. No i hardsuby oczywiście, inaczej się nie da. Jak pracowałem na szatni w klubie to ile ja filmów i seriali na tym obejrzałem :D. Rozdzielczość nie za duża, ale oglądało się kozacko.

Odnośnik do komentarza

Do filmów polecam AllConverter to PSP - mały, można sobie dorzucić napisy do pliku i po takiej konwersji filmy wyglądają pięknie na PSP. Bawiłem się we wrzucanie Breaking Bad na podróże i konwertowałem je tym programem, a później nie mogłem się nadziwić, że tak dobrze to wygląda na tym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jak nie lubisz kupować cyfrowo (nie trzeba było niektórych kopiować przez PS3? A niektórych w ogóle nie ma), to może. Jak lubisz importy to też, bo zmiana konta na Vicie podobno wkurzająca, a cyfrowe gry mają locka i trzeba być na koncie np. japońskim żeby grać w gry z japońskiego PSS.

 

No ale podobno gry na Vicie wyglądają lepiej... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie patrzysz na grafę tylko na cenę i emulatory to bierz PSP, najlepiej slima, byle nie street i nie rozjechanego na wszystkie boki fata. Na PSP pograsz w gry z wielu starych konsolek: PSX, GB/GBC/GBA, NES, SNES do tego emu automatów CPS1 i CPS2 - to tak pokrótce z ważniejszych rzeczy.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

 

To ja Ci powiem, żebyś nie piracił i zainstalował OFW i sprawdził czy Ci UMD działa ;)

 

Pokazac ci foto mojej peknietej po upadku baterii ?

Nie pirace na PSP, mam sporo oryginalnych gier na UMD i naped w konsoli dziala jak nalezy.

 

 

To nie było do Ciebie, ktoś usunął wcześniejsze posty :) To było apropo rozmowy o napędzie innego użytkownika

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od mniej więcej 5 lat posiadam PSP 3004, bardzo długo mi służyło, niestety wiele przeszło. Zalałem kiedyś mojego PSP'ka wodą, dzięki temu mój ekran ma różne plamy i odbarwienia, zbytnio nie przeszkadza mi to w grze ale słyszałem że można to domowym sposobem naprawić. Problem wygląda mniej więcej tak:
13e1b9d74dbadf1agen.jpg
Przeczytałem w necie że LCD z PSP można rozłożyć na trzy części i każdą warstwę ekranu przeczyścić jakimś środkiem typu spirytus czy izopropyl. Chciałbym się zapytać czy to prawda?
Drugim problemem który pojawił się po zalaniu konsoli jest niedziałający przycisk Home, sprawa jest o tyle dziwna że mogę wyłączać gry przyciskiem do sterowania podświetleniem ekranu, wygląda to tak że jak klikam przycisk podświetlenia to jednocześnie mi podświetla ekran i pyta się czy wyjść z gry. Czasami przycisk wariuje i ciągle mi miga ekran wyłączania gry. Parę razy zdarzyło mi się że przycisk Home zaczął działać normalnie ale po kilku dniach-tygodniach znowu wariował, jakieś pół roku temu rozebrałem PSP żeby przetrzeć kurz który był pod LCD i przy okazji wyczyściłem spirytusem dolny panel przycisków, zaczęły działać, ale po jakimś miesiącu znowu przestały. Mam spróbować jeszcze raz je wyczyścić? A może spróbować izopropylu? Znalazłem nowy panel wszystkich przycisków za 15zł więc mógłbym wymienić jeżeli się nie uda ich naprawić, tylko chciałbym wiedzieć czy dolny panel przycisków podejdzie Plug and Play czy będę musiał coś lutować?
Oprócz tego chcę wymienić przedni panel obudowy na nowy bo szybka jak i obudowa to tragedia ale z tym sobie poradzę.

Z góry dziękuje za przeczytanie tematu i pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...