Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Mam takie pytanie które męczy mnie niesamowicie. Mianowicie, gdyby porównać rozmiar ekranu PSP z rozmiarem iPhonów serii 6 do 8, to iPhone ma większy ekran przy tych samych proporcjach, racja? Szczególnie pytam osoby, które mają fizycznie oba urządzenia, bo aż wierzyć mi się nie chce temu co jest w internecie napisane. Pamietam jak przed laty ekran PSP wydawał mi się na prawdę duży. 

Odnośnik do komentarza

No cóż to prawda :D Kiedyś się korzystało z telefonów, które miały ekrany kilka razy mniejsze niż aktualne telefony. I biorąc takie 2 urządzenia do ręki też się wydaje dziwne, że kiedyś się korzystało z takich małych urządzeń.

 

Masz tu porównanie

 

1. Nokia Lumia 920 - 4,5”

2. PSP 1000 - 4,3”

3. iPhone SE - 4,0”

9428CF97-DB69-46F8-9E2B-5F441397A068.jpeg

Edytowane przez A_Bogush
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

12 lat temu dałem za swoją używaną 2004 550zł z God of War, wiec cena używki aż tak mocno nie spadła. 3004 ma teoretycznie lepszy ekran, ale dla mnie był on zbyt jaskrawy, poza tym 3004 chyba nie ma perm przeróbki, tylko do pierwszego wyłączenia (nie mylić z uśpieniem), ale moge sie mylic bo już w tym nie siedzę.

 

Ja bym brał 2004, bo bym sobie wgrał cfw jaki mam w swojej starej i bym tylko przeniósł kartę z sejwami do nowego sprzętu :) kiedyś na pewno kupie model w lepszym stanie, bo za dużo wymieniania jest w mojej, szczególnie ekran który po kilku upadkach chyba sie rozkleja w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam działający (nie na sprzedaż :) ) jeden z pierwszych modeli, ten z metalową ramą, który jak dzieciaki były małe kilka razy upadł na podłogę i rozpadł się na elementy pierwsze, ale zawsze działał po złożeniu. Jest wygodniejszy od późniejszych plastikowych, trzeszczących i płaskich z tyłu.

6 minut temu, BRY@N napisał:

Jakie są najczęstsze bolączki na co zwrócić uwagę?

Czy bateria nie jest "spuchnięta".

Odnośnik do komentarza

Mi pierwsze co padło to czytnik umd. Kupiłem konsole, działał, troche pograłem, ale, że weszło CFW to przestałem go używać kilka miesiecy, w tym czasie mi nie upadła konsola, a potem jak chciałem odpalić film Obcego na umd to czytnik sie wyjebał i od tego czasu nie czytał niczego.

 

Poza tym wszystko ok było, po czasie tylko grzybek z analoga zaczął się ruszac i trzeba było wymienić. Na koniec żywota analog zaczął driftować lekko co mnie wkurwiało i wymieniłem na taki z aliexpress ale srednio pomogło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.04.2022 o 19:58, Plugawy napisał:

 poza tym 3004 chyba nie ma perm przeróbki, tylko do pierwszego wyłączenia (nie mylić z uśpieniem), ale moge sie mylic bo już w tym nie siedzę.

Na czym polega ta przeróbka? Mam takie do kupienia ale właśnie z tą nietrwałą przeróbką. 

 

Na wyświetlaczu jest jeszcze coś takiego ale to chyba tylko trochę farba zeszła 

 

4C46C8D4-0EA4-4B79-B967-98EF423CFD6A.jpg

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Za każdym razem jak włączasz konsolę to musisz po prostu odpalić aplikację, która "uruchamia" przeróbkę. To tak jakbyś grę włączał. Potem konsola wraca do głównego menu i możesz grać na emulatorach lub kopie zapasowe gier z PSP/PSX/etc. ;)

Edytowane przez Snake_Plissken
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Snake_Plissken napisał:

Za każdym razem jak włączasz konsolę to musisz po prostu odpalić aplikację, która "uruchamia" przeróbkę. To tak jakbyś grę włączał. Potem konsola wraca do głównego menu i możesz grać na emulatorach lub kopie zapasowe gier z PSP/PSX/etc. ;)

Ok dzięki za odpowiedź. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...