Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Sick of it All na Summer Riot Open Air Festival w Czersku koło Warszawy, 16-17.08, podziału zespołów na dni jeszcze chyba nie ma. Było? :P

 

nie było, warto dodać, że gra także tam Cock Sparrer.

Odnośnik do komentarza

pamiętam jak pisałeś, że głupie lewaki z igły robią widły i się odcinają od klubów z powodów głupiej naszywki na placaku. no, ale widzisz chyba, że to nie są żarty ostatnimi czasy, a jak nikt nic z tym nie zrobi to co mniej inteligentni koledzy z okolic twojej opcji politycznej częściej będą centralnie na rynku wjazdy do knajp robić obcokrajowców kopać po pyskach.

Odnośnik do komentarza

podejrzewam, że onr raczej takich akcji nie robi ani żadni nacjonaliści, zresztą to nie jest "moja" opcja polityczna także nie wywołuj mnie do tablicy jak następnym razem z chłopakami zbierzecie bęcki od nazioli kiboli czy kogo tam jeszcze, bo nie mam zamiaru być tutaj niczyim adwokatem; a tak btw to nie zgrywaj się, że "twoja" opcja polityczna to takie niewiniątka i tylko złe naziole napadajo i robio wbity na koncerty

 

ps. to, że ktoś zrobił taką brzydką akcję nie zmienia faktu, że świat bez antify był by smutniejszy

Odnośnik do komentarza

to nie myli zebraliśmy bęcki tyle ci powiem :P. ja to nie jestem z żadnej, pokojowy ze mnie człowiek i w ogóle nikogo bym nie bił, ale jak stoisz sobie kulturalnie pod klubem na koncercie (który swoją drogą był organizowany żeby pomóc chorej dziewczynce o_O) i nagle grupa cweli ci się wbija i chcą dziewczyny po mordzie lać to innego wyjścia raczej nie ma i nóż w kieszeni się otwiera.

 

i nie zgrywaj głupa bo posty twoje w wieściach czytam i fajne książki znalazłeś w guglach szybko ;).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...