Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

 

No i chcąc nie chcą kupiłęm DFGT (miało być DF Pro, ale nie "centrowała się", więc zrezygnowałem).

 

Jak to się nie centrowała? Rozumiem przez to, że była "walnięta"? Moja normalnie się centruje po każdym podłączeniu  :ninja:

 

Mimo kalibracji, żeby jechać prosto musiała być ok 20 stopni skręcona w prawo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.morele.net/kierownica-thrustmaster-t80-driveclub-edition-ps3-ps4-599539/  czy ta kierownica jest porównywalna jakością do driving force gt z logitecha ? Bo widzę, że czekanie aż łaskawcy z sony dogadają się odnośnie sterowników ( tak jakby sami nie mogli zrobić, kwestia paru dni roboty ) zajmie tyle co dokończnie The Last Guardian. Głównie chodzi o jakość feedbacku i czy to nie tandetny plastik, bo cena dość niska. A jeśli nie ten model to jaki do ps4/pc do 500-600 zł ?

Odnośnik do komentarza

to znaczy, że kierownica nie stawia żadnego oporu przy skręcie ? To za co oni chcą 400 zł ? :D

 

Technologia Bungee Cord zapewnia linearny opór kierownicy oraz autocentrowanie <--- a to na czym w takim razie polega ?

 

 

w takim razie czy model T100 będzie działał z ps4 ?

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

no widziałem taką listę gdzieś na ppe gdzie T100 była wymieniana jako ta, która ma działać z project cars na ps4, ech posr*ane to wszystko, trzeba poczekać, aż w końcu wyjdą te wyścigi i ktoś to ogarnie

 

 

edit: o na tej liście dokładnie http://www.pssite.com/news-34713-znamy_liste_kierownic_wspieranych_przez_project_cars.html

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Przyzwyczaiłem się do wielkości kółka w G27, dziś po-testowałem T500RS to normalnie nie ogarniam tej wielkości. Pedały są rewelacyjne no kosmos i dla samych pedałów gazu hamulca i sprzęgła warto kupić jednak ten rozmiar koła mnie trochę przeraża. Kiedyś zaczynałem od DFP, potem była przesiadka na G25 zmiana na G27 To rozmiar był taki sam, tyle lat robi swoje. :/

 

To tak jak z przesiadką z fiata 126p do mercedesa S-klassy, wszystko na początku przeszkadza. Ale z czasem wrażenia będą kosmiczne. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tutaj jest link do petycji odnosnie dodania obsulgi kierownic Logitecha oraz Fanateca dla PS4 takze podpisywac sie tam .

http://www.change.org/p/sony-add-logitech-and-fanatec-wheel-support-to-ps4

 

http://share.blog.us.playstation.com/ideas/2014/05/20/ps4-compatibility-with-g25-steering-wheel/comment-page-4/#comments

 

Sorry ale nie usmiecha mi sie wydawac kasy na kolejne kolo skoro w domu mam G25 ktore tylko czeka na jakis konkretny tytul. Jesli nie bedzie supporto to ja podziekuje za gry wyscigowe na PS4

Edytowane przez Longstar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam mam T500RS i też mogę napisać, że to najlepsza kierownica na rynku. W porównaniu do G27 wszyscy piszą, że ta zabawka (G27) jest zdmuchiwana przez T500RS.

 

Ja bym na miejscu Logitechowców miał argument do przesiadki na coś lepszego. Widziałem opinie, że na początek można kupić Logitecha by się nim pobawić i jak po roku się nie znudzi to można przesiąść się na coś mocniejszego (akurat w tym temacie gdzie to czytałem była mowa o T500RS). 

 

Można spojrzeć na to jak na upgrade, a nie jak na karę ;)

Odnośnik do komentarza

Widzialem kilka porownan g27 vs T500rs i musze Ci przyznac NewNickPL ze faktycznie t500rs jest lepsza. Mialem nie kupowac Thrustmastera do puki nie zobaczylem tego modelu. Jest to kierownica w 100% wspierana przez PS4 i ma mozliwos dokupienia MANUALA co bardzo mnie cieszy :) moja G25 pojdzie na sprzedaz i zapewne kupie T500RS ale ze wzgledu na to ze jest poprostu lepsza.

Edytowane przez Longstar
Odnośnik do komentarza

Wiem że zmiana z G27 na T500RS to większy upgrejd w górę jakościowo jak zmiana z G25 na G27. To logiczne bo kółko jest wyższa klasa. Ale jednak wolałbym pozostać przy G27 jeśli można.

 

Niestety wygląda na to że w Listopadzie kupuje T500RS, bo bez kierownicy do Project Cars nie podchodzę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...