Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Z wywieszonym jęzorem najpierw czytałem temat o Driveclub, teraz o CARS, hoduję w sobie takie niemożliwe ciśnienie, ale postanowiłem już, że PS4 zakupię dopiero po wakacjach. Czytam równolegle ten temat - mam ogromny dylemat, czy zakupić też kierownicę. Na PS3 w Gran Turismo 5 korzystałem z Driving Force Pro od Logitecha i szczerze mówiąc nie porwało mnie i wolałem grać na padzie (tak, mam prawo jazdy i prawdziwy samochód). Orientuje się ktoś z Was czy można na Śląsku sprawdzić T300 w akcji? Boję się wydatku 1500 zł żeby ją potem szybko opylać.

Odnośnik do komentarza

Dziś dorwałem się do Thrustmastera T100. Szczerze mówiąc, to oczekiwałem po tej kierownicy iście bazarowego i tandetnego wykonania, a jakże mile się rozczarowałem :)

Kierownica jest wykonana bardzo przyzwoicie, rzekłbym nawet, że w kilku aspektach lepiej od DFGT. Ma dużo lepsze i wygodniejsze łopatki od zmiany biegów, pedały też sprawiają wrażenie solidniejszych (stawiają większy opór). Samo koło kierownicy też jest wykonane całkiem przyzwoicie, choć tutaj już troszkę razi plastik fantastik i mogli się postarać nieco bardziej. Z drugiej jednak strony nie ma co oczekiwać cudów po kierownicy za 350zł :)

 

Na razie obadałem kierownicę "na sucho". Jak sobie radzi w praniu obadam po robocie :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

http://m.pssite.com/news-41531-logitech_przeprosil_sie_z_playstation__wyglada_na_to__ze_dostaniemy_kierownice_na_ps4.html

 

Dziś jednak dzięki wyciekowi dowiedzieliśmy się, że G29 naprawdę pojawi się na rynku. To, co jednak dla nas jest najważniejsze, to wsparcie dla PlayStation 4! Wydaje się także, że nie mówimy tutaj o zwykłej plotce. Poniżej zamieściłem certyfikat wskazujący, że 7 maja 2015 roku Logitech Far East Ltd. zakończyło testy modelu G29.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...