Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

No i 1-0 dla Interu. Ten co w Milanie gra na prawej obronie to jakieś nieporozumienie. No i przerwa. Co mogę powiedzieć ? SĘDZIOWANIE TO JAKIEŚ TOTALNE NIEPOROZUMIENIE. Czerwona kartka dla Snejdera to po prostu jakiś żal. Sędzie wpieprzył się w akcje, Wesley słusznie miał pretensje i jeszcze dostał czerwo. Na początku spotkania podobna sytuacja była z Dinho, sędzia przeszkodził. Do 30 minuty Inter lepszy, potem się wyrównało, ale Milan poniżej oczekiwań. Mam nadzieję, że to się zmieni po przerwie. Abate do zmiany, tak samo Pirlo. Jak można zgrywać głową piłkę do napastnika rywala? Nie rozumiem. Była ręka Maicona we własnym polu karnym, ale sędzia jest genialny. Na razie Inter lepiej, ale zobaczymy co będzie dalej. Szkoda, że Snejder dostał czerwoną..

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Poprawa gry Milanu to efekt przewagi jednego gracza ale mam nadzieję, że nic im to nie da ;]

Pandev'owi się już należał gol kilka akcji wcześniej. Btw. Pandev schodzi, wchodzi Motta - no to obrona Częstochowy...

 

EDTA

 

Julio Cesar bramkarzem kolejki. Inter kończy w 9kę, on broni karnego. masakra

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Jednak nie mogłem się powstrzymać - i dobrze, bo mecz był fantastyczny! Inter grający w dziewiątkę i wygrywający do zera - takie obrazki chciałoby się oglądać codziennie. Kiedy Julio Cesar obronił rzut karny, wspaniałe, druzgocące zwycięstwo stało się faktem, a ja nieomalże popłakałem się ze szczęścia. No, może przesadzam, bo w porównaniu do ostatnich derbów wynik był raczej kiepski, ale jak na grę przez cały mecz w dziesiątkę i tak było nieźle.

 

Dziewięć punktów przewagi nad Milanem - tego nie wolno spier dolić.

Odnośnik do komentarza

Jezu. Oglądałem mecz na Canal+ przez Sopcasta. Polski komentarz to jakieś jedno wielkie "mistrzostwo świata". Abate mylili z Beckhamem, Beckhama z Ambrosinim, karnego w ostatnich minutach nie było (bo przecież ręka Lucio już tam była - "Lucio powinien wyjść chyba bez rąk na ten mecz, żeby go ta piłka nie nabiła, więc karnego nie powinno być"). Jakbym miał jeszcze wykupioną Cyfrę i płacił tym patałachom za komentarz, to bym się pociął.

 

Druga sprawa - oskar, ale nie piłkarski, a filmowy, należy się Maiconowi, który pięknie przyaktorzył przy dwóch sytuacjach, z których jedna okazała się bramką na 2:0.

 

Trzecia sprawa - Nesta :/

 

Czwarta sprawa - Inter pokazał parokrotnie jak się wyprowadza kontry. Zagranie na słabiutkiego dzisiaj Abate (chyba przytłoczyła go wartość spotkania) i 1:0, a potem lobik Pandeva, który zatrzymał się na słupku. Milan strasznie wolno rozgrywał ataki, co kończyło się ustawieniem autobusu w polu karnym Interu i przeważnie niecelnym dośrodkowaniem Pirlo lub Becksa na osamotnionego Borriello. Generalnie za cholerę nie było widać przewagi jednego gracza prawie przez cały mecz. Inter zagrał agresywniej, szybciej i skuteczniej. Myślę, że sprawa Scudetto jest rozwiązana. Teraz trzeba odpierać ataki Romy z trzeciego miejsca.

 

@up - jakie "niesłuszne" czerwone kartki? Inny mecz chyba widziałeś. Za takie pajacowanie Sneijdera się wylatuje, a ręka Lucio prawdopodobnie uratowała Inter przed stratą gola.

Odnośnik do komentarza

Jezu. Oglądałem mecz na Canal+ przez Sopcasta. Polski komentarz to jakieś jedno wielkie "mistrzostwo świata". Abate mylili z Beckhamem, Beckhama z Ambrosinim, karnego w ostatnich minutach nie było (bo przecież ręka Lucio już tam była - "Lucio powinien wyjść chyba bez rąk na ten mecz, żeby go ta piłka nie nabiła, więc karnego nie powinno być"). Jakbym miał jeszcze wykupioną Cyfrę i płacił tym patałachom za komentarz, to bym się pociął.

 

Druga sprawa - oskar, ale nie piłkarski, a filmowy, należy się Maiconowi, który pięknie przyaktorzył przy dwóch sytuacjach, z których jedna okazała się bramką na 2:0.

 

Trzecia sprawa - Nesta :/

 

 

Cyfra ma najgorszy komentarz w Serie A odkąd odszedł Filipa Surma a w jego miejsce wszedł Grzegorz Milko. ;)

 

A Milan jak Juventus wczoraj wyszedł na niezłych frajerów jak dla mnie :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego jak na gościa ,który ma wytatuowaną datę urodzenia na ręku.

 

Milan nie pokazał tej zwyżkującej formy i zagrał słabo.W sumie dobrze,że wypieprzył sędzia Lucio i Wesleya,zrobiło się więcej miejsca dla Interu.Sprawa mistrzostwa w Italii chyba wyjaśniona.Tak nawiasem mówiąc to ta liga jednak się skończyła w moich oczach.

Odnośnik do komentarza

Akurat mysle, ze nie powinno byc karnego, choc sedzia mogl to zinterpretowac tak jak zinterpretowal..

Generalnie po raz kolejny wnosze by kibice pilkarscy jednak poznali przepisy dotyczace karania za gre reka, bo zaczynam byc zmeczony "fachowcami" wszedzie.

 

 

Milan wtopil glownie przez bardzo slaba gre Pirlo i obrony.

Pirlo praktycznie caly czas marnowal pile i nie mial pomyslu. Slal jakies balony. Kilka przeblyskow Ronaldinho nie starczylo, przy ogolnej slabiznie Milanu. Ronaldinho praktycznie nie mial z kim grac, a chlopaki grali jakby ich Engel/Janas trenowal - jakies dziwne loby do przodu ciagle i marnowanie pily...

A Inter ma zdecydowanie drugiego najlepszego bramkarza swiata i nie mam co do tego watpliwosci od jakiegos czasu.

 

Szkoda, naprawde szkoda bo Milan powinien byl to wygrac i dodac emocji do rozgrywek, a tak wlasciwie wszystko rozdane...

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie jednak śmieszy hype nakręcony przez włoską prasę przed Derbami. Forma Milanu była jak nadmuchana bańka, która w odpowiedni sposób została przebita :P

 

Może oszołom Berlusconi w końcu zrozumie, że ściągając takich piłkarzy jakich ściąga daleko nie ujedzie.

 

a co do Materazziego to jest jaki jest ale głupotę wypomina mu kibic, który miał nadzieję na wygraną drużyny w której gra ktoś taki jak Gattuso co wcale w tym kontekście lepszy nie jest

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...