Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Media poświęciły już bardzo wiele miejsca na roztrząsanie sagi dotyczącej transferu Luisa Fabiano do Milanu, ale tym razem dziennikarze Corriere dello Sport przedstawiają sensacyjne wieści. Według ich informacji piłkarz wyznał swoim kolegom z reprezentacji, w tym Thiago Silvie, że w nowym sezonie będzie zawodnikiem AC Milan mówiąc: "Jadę do Mediolanu, jestem Rossonero". Media dodają, że agent piłkarza, Jose Fuentes negocjuje z przedstawcielami rossonerich trzyletni kontrakt, a suma odstępnego za "O Fabuloso" wynosić będzie około ?10-12 mln. Najbliższe dni rozstrzygną ile prawdy znajduje się w tych sensacyjnych informacjach.

 

 

Nieeeeeeeeeeee X[

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bo ja się chyba po prostu źle wyraziłem. Nie miałem dosłownie na myśli, że rodzina na niego patrzy się krzywo i myślą jakby tu go wydziedziczyć z familii, tylko po prostu musi być im przykro po takiej aferze z balotellim czy skakaniu po żebrach ramelowa. No, nie miałem tego na myśli a tak w sumie chyba na to wygląda. Czy źle mówię ? Bo jeśli tak to po prostu chyba przerenderuję filmik i wyrzucę ten napis.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj ruszyła pierwsza kolejka sezonu 2010/2011. Genua powiozła Udine, a stołeczna Roma nie dała rady beniaminkowi z prowincjonalnej Ceseny. Teraz ciekaw jestem jeszcze dyspozycji Juve i Interu, może się okazać, że skazywany na walkę o 3-4 miejsce w lidze Milan idzie na majstra. Głownie dzięki nędznej dyspozycji oponentów i życzliwości Genui (Amelia, Socrates, Boateng). Miło.

Odnośnik do komentarza

Juve i Roma są słabe jak cholera. Inter, po odejściu Mourinho, też słabszy. Kurde, faktycznie - liga włoska jest obecnie tak słaba, że nawet AC Milan może być w czołówce. W końcu Zlatan Ibrahimović był przez poprzednie dwa sezony jej najlepszym graczem. A teraz, po odejściu Mourinho, pewnie znowu nim będzie. W lidze hiszpańskiej był... gdzieś w top 30 najlepszych graczy, chociaż grał nie gorzej.

 

Na szczęście w tym sezonie Serie A straci jedno miejsce w Lidze Mistrzów na rzecz ciekawszej Bundesligi, więc fani futbolu na całym świecie nie będą się musieli męczyć oglądając Milan czy inny Juventus.

Odnośnik do komentarza

Wykrakałem, Juventus uwalił z Bari. :whistling:

Jeszcze tylko Inter dopełni formalności w poniedziałek i razem z Obso i Mathiu będziemy świętować zdobycie scudetto, 37 kolejek przed końcem sezonu :diablo:.

 

Murzyni coś dużo narzekają ostatnio <_< .

Odnośnik do komentarza

Pato juz zaczal;] Rozje,bal mnie strzal z dystansu Silvy. Koles jest genialny, swietny obronca, ktory nie ma zadnych problemow z zadaniami ofensywnymi.

 

 

A Bari o ile pamietam, to rowniez w zeszlym sezonie urwalo punkty na starcie sezonu - Interowi.

 

 

edit: brama Silvy, chwile wczesniej geniaaalne zagranie Ronaldinho, bedzie pogrom

Odnośnik do komentarza

Jest dobrze, a tak biednie się zapowiadało. Po Mundialu Łysy narzekał na brak kasy, głównym problemem na via Turati było to czy Ronni zostanie czy odejdzie do MLS i co jest lepsze. Nawet ostatnio jedyne o czym mogli tifosi podyskutować, to kwestia kontraktów i postawy Jankulowskiego i Kaładze. Tymczasem pięć minut po starcie pierwszej kolejki, i dziesięć przed zamknięciem okienka cieszy fakt, że Real pewnie nie wyjdzie nawet z naszej grupy. A w międzyczasie Pato nabija licznik :thumbsup:.

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...