Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety okazało się również, że decydujące okazały się błędy sędziowskie na niekorzyść Rossonerich (vide bramka Muntariego z Juve, czy ostatni spalony z Bologną).

 

Bramka Muntariego z Juve, akurat została odpokutowana przez sędziego- nieuznany gol Matriego. Sytuacja podobna do meczu Polska-Austria na eurze.

Zresztą Milan powinien wtedy grać w 10 za piąche Mexesa na Borriello. Został później jakoś ukarany w ogole?

Odnośnik do komentarza

no bardzo optymistycznie, Scudetto bardzo blisko Juve. Trzeba grac do końca.

 

Z transferów -jest propozycja dla Arsenalu , na celowniku V. Persi za 30 mln ale wydaje mi się, że za tą śmieszną kwotę można zapomniec o tym piłkarzu.

 

 

I już któryś raz mowa o Lewandowskim. Przydałby się ale potrzeba bardziej uznanej marki jeśli chce sie coś uszarpać w LM.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Zanosi się na ciekawy finisz, Juve z(pipi)ało z Lecce 1-1, Milan z Atalantą wygrał 2-0. Aż bym zakrakał, ale boję się wykrakać.

 

to ja zakraczę: Inter zrobi wszystko by Milan nie zdobył Scudetto. :)

Odnośnik do komentarza

Nawet remis oznacza mistrzostwo Juve. Tak że...

 

 

Napoli przegrało z Bolonią 0-2. To oznacza, że na podium wróciło po 11 kolejkach Udinese. Mają wygrany dwumecz z Lazio, tak więc remis w ostatnim spotkaniu z Catanią daje im awans do eliminacji LM.

Odnośnik do komentarza

Komedia z tym karnym. No ale to nie tak, że to pierwszy czy drugi raz w tym sezonie...

 

 

W ogóle to wesoły wątek się pojawił z tym Rossim i Ljajiciem.

 

Zdaniem Rossiego, Ljajić powiedział do niego po serbsku "(pipi)ę twoją matkę", no to dał mu w ryj. Z kolei Ljajić wyrzeka się tego na łamach prasy. "Ja tylko ironicznie biłem brawo i powiedziałem: bravo, maestro, jesteś świetny".

 

XD

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli Interowi chciało się grać tylko dlatego, żeby Milan nie zdobył mistrzostwa, to jest takie same oszukaństwo jak to Wisły?

 

 

Szkoda, że Obso zniknął z forum, już miałem gotowe cytaty z początków sezonu o tym, kto ma szanse na mistrza, a kto nie.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...