Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Nie minął miesiąc od czasu, gdy Allegri zapewniał prasę, że zostaje. Jestem jednak dość zaskoczony. Nie wiem, kogo lepszego na tę sytuację ma klub na oku i czym się kieruje.

 

Mourinho pewnie szuka pracy, Pochettino niespecjalnie, podobnież chyba jeszcze nie Sarri. Ogólnie we Włoszech wydaje się ludziom, że wróci Conte, a jeśli nie on, to nikt nie wie. Conte miał powiedzieć tak: okej, dogadałem się z Interem, ale jeśli Allegri odejdzie teraz, to wolę was niż Inter.

 

W miarę dnia coraz więcej mówi się o rozmowach z Simone Inzaghim.

 

 

 

Na razie czekam na wydarzenia weekendu, bo walka o 4., a nawet 3. miejsce może jeszcze jakimś cudem się zaognić. Inter gra na terenie Napoli, a Atalanta na Juventusie. Jeśli stracą punkty, Milan i Roma mają nadal szanse wskoczyć w ich zasięg. Czy Piątek jeszcze się kiedykolwiek przebudzi? Czy w końcu zobaczymy Papu Gomeza w Lidze Mistrzów? 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W sumie ostatni weekend jakichkolwiek wydarzeń w futbolu aż do sierpnia (juhu! Wolny czas!), ale trudno to nazwać jakimś wielkim finałem. Atalanta i Inter muszą nadal po prostu wygrać u siebie z dość cienkimi rywalami. Empoli będzie przeciw Interowi o tyle zmotywowane, że walczy z Genoą o utrzymanie, zresztą heroiczny to bój, wygrali ostatnie 3 mecze z rzędu (przy naprawdę pozytywnych występach Bartłomieja Drągowskiego, w którego karierze wreszcie coś drygnęło - mecze z Atalantą i Fiorentiną to jego popisówka), więc Inter na pewno nie ma się co czuć pewnie. Roma ma matematycznie małe szanse, to 0-0 z Sassuolo raczej ich pogrzebało. Milan ma widoki, jeśli tylko ktoś wyżej się poślizgnie.

 

Piątek ma pewne szanse na bycie królem strzelców - musi tylko strzelić dziś 5 goli.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Drągowski znowu to robi. Wyróżniający się gracz na boisku podczas dzisiejszego oblężenia pola karnego Empoli. Na razie męczą się i Inter, i Atalanta, a Milan wskakuje do LM. Nie tego spodziewałem się po Gomezie i Ilicziciu (obaj, obok Quagliarelli czy Cristiano, kandydaci do miana Piłkarza Sezonu) w meczu o ostateczną stawkę. W każdym meczu niezłe nerwy, w Bergamo zaraz noże chyba pójdą.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No i (pipi). W dramatycznej końcówce Empoli nie może jednak trafić w światło bramki, Inter w końcu trafia do pustej bramki bo Drągowski poszedł na korner. Empoli spada z ligi poprzez gorszy bilans bezpośredni z Genoą. Inter i Atalanta w LM, Milan mimo wzmocnień zimą kończy i tak na 5. miejscu. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Cholernie emocjonująca końcówka, ale niestety Empoli gola nie zdobyło. Ale Milan sam sobie winny. 

Reszta grała kiepsko w tym sezonie a i tak udało im się wyprzedzić Milan. Smutne że Gattuso mówił że 5 miejsce spoko. Nie w takim sezonie. 

Gazdis ponoć mówił po meczu że są rozczarowani. 

I kolejny sezon z dudelanże i olimpiakosami.

 

Przydałby się naprawdę dobry trener.  

Odnośnik do komentarza

O kurczę, przestałem patrzyć na mecz i nawet nie wiedziałem, że tego gola ostatecznie nie uznali, a Keita dostał czerwoną kartkę mdr. Jeszcze lepiej niż myślałem. Na boiskach Serie A było dziś ogólnie więcej gżenia się niż na rykowisku. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No piękne pożegnanie mu urządzili, zresztą tak jak Tottiemu dwa lata temu. Najśmieszniejsze, że nikt z zarządu, prócz Tottiego (ale on robi tam tylko za maskotkę), nie miał odwagi się pokazać. Schowali się gdzieś by ich kibice nie zlinczowali, za wypchnięcie De Rossiego z klubu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, Butt napisał:

No piękne pożegnanie mu urządzili, zresztą tak jak Tottiemu dwa lata temu. Najśmieszniejsze, że nikt z zarządu, prócz Tottiego (ale on robi tam tylko za maskotkę), nie miał odwagi się pokazać. Schowali się gdzieś by ich kibice nie zlinczowali, za wypchnięcie De Rossiego z klubu.

 

A o chuy chodzi z tym, że go wypchnęli? Podobnie rok temu z Marchisio, tez nagle z dupy info, że odchodzi. 

 

Swoją drogą - Gattuso out, ciekawe kto tam wbije na jego miejsce. Miły gest z jego strony :obama:

 

Cytat

Były już szkoleniowiec AC Milan z klubem pożegnał się w dobrych stosunkach. Do tego zrzekł się dwuletniej pensji, co będzie odciążeniem budżetu mediolańskiego klubu, który ma problemy z przestrzeganiem przepisów finansowego fair-play.

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że kończy mu się kontrakt i De Rossi chciał go jeszcze przedłużyć, a zarząd na to - taki (pipi), idź pan sobie. De Rossi zaproponował nawet, że mógłby dostawać tam jakiś hajs zależny od ilości występów, żeby nie obciążać budżetu za bardzo. Sytuacja jest o tyle śmieszna, że De Rossi mimo wieku i kontuzji, i tak był najlepszym pomocnikiem Romy w tym sezonie. :yao:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Co się w tej Romie odjaniepawla, miało być tak pięknie - Monchi kaska z transferów na zakup młodzieży a okazuje się oprócz Zaniolo to chyba reszta szrot? Nie ogladałem żadnych meczy ale raczej bez pozytywnych glosów na temat transferu Nzonziego, Kluivert tez bez szału a ten Under? Co z nim? Arsenal w pewnym momencie go chciał ale chyba teraz wyyebane jajca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...