Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Mecz z Sampdorią to był kolejny przykład, że Piątek wiele nie pokaże, jeśli Milan da się stłamsić. Myślę, że ta mieszanka zabójczych goli i słabszych meczów daje nam bardziej pełny Piątek Experience, tak jak było w Genoi. Dalej Milan ma 4 pkt. przewagi, bo i Roma przegrywa, ale zaraz może być 1 pkt., bo dziś wyjdą na Stadio delle Al... sorry, na Allianz Stadium. Na stadion Juventusu. A na pewien czas wypadli ze składu Paqueta oraz Donnarumma.

 

 

W Juve kontuzję ma Cristiano, ale zaczęły pojawiać się głosy, że wyprzedził termin i może dziś pojawić się na boisku. Przynajmniej to dało okazję, żebyśmy zobaczyli więcej Moise Keana. Ten hype'owany od, mam wrażenie, dekady talent zagrał w tym sezonie tylko 400 minut, z czego połowę dla reprezentacji Włoch. Ale zdobył już 6 goli. Włoskie media mówią o nim w tym tygodniu non stop z innego powodu, jakim są kontrowersje dotyczące buczenia kibiców i komentarzy na ten temat. W każdym razie, najzłotsze dziecko włoskiej piłki wkracza w końcu do poważnej piłki. Dziś zapewne wyjdzie na "dziewiątce" naprzeciwko Piątka. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że po serii średnich występów, Bartłomiej Drągowski zagrał jeden z meczów sezonu w Europie. Obronił... 17 strzałów w Bergamo. Tutaj kilka.

 

 

 

Atalanta oddała CZTERDZIEŚCI SIEDEM strzałów na bramkę. I to nie bomby na wiwat, większość z nich to były strzały ze środka pola karnego. To może być nowy rekord rozregulowanych celowników, którego nikt za mojego życia nie pobije. W życiu nie widziałem czegoś aż takiego w futbolu w topowej lidze. 47 strzałów. Co to (pipi)a było.

 

 

Jak Piątek nie dał rady sam, to tym razem Drągowski utrzymał Milan na czwartym miejscu w tabeli. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Napaści na Polskę ciąg dalszy. Piątek zagrał autentycznie słaby mecz, a Milan zremisował z dość słabą Parmą. Teraz, jeśli Roma utrzyma prowadzenie z Interem, to Rossoneri po kilkunastu kolejkach znowu spadną z miejsca dającego grę w Lidze Mistrzów. 

 

 

Juventus zapewnił sobie dziś ÓSME mistrzostwo z rzędu. Cristiano od jakiegoś czasu gra bardzo w kratkę, jak nigdy w karierze. Nie wiem, jak teraz ocenić jego sytuację. Myślę, że chyba powinien zostać piłkarzem roku w lidze, bo kto jak nie on? Quagliarella z walczącej o 9. miejsce Sampdorii? Papu Gomez, który nigdy nie dostanie żadnej nagrody? W każdym razie, to podobno pierwszy piłkarz, który wygrał trzy największe ligi w Europie. Aż dziwne, że nikt tego nie osiągnął wcześniej.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Szybko poszło. Nadszedł dzień, w którym ten brodaty ciul posadził naszego pistoleiro na ławce. Od zbawcy do... kolesia na ławce.

 

 

Niewiele to dało. Milan znowu strzelał głównie z dystansu, Salvatore Sirigu potwierdził, czemu we Włoszech mówi się o nim jako o bramkarzu sezonu, a Torino wzięło 3 punkty.

 

 

No i koniec pięknej historii, Milan wypadł z top 4, mimo że rywale bardzo się starali, by ich nie dogonić. Teraz Roma rozdaje karty, a w zasięgu jednego meczu są Atalanta, Milan, Torino i Lazio. Szanse na zobaczenie Piątka w LM są więc małe. Wydaje mi się, że Roma i Atalanta wyglądają w tym gronie najlepiej. Mają bardzo fajne tercety w ataku. Justin Kluivert naprawdę ma talent, on i Zaniolo to najbardziej prominentni nastoletni gracze w Serie A; mimo zwolnienia Monchiego, Romie może coś zostać z jego rządów.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...