Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w ogóle ktoś to powtórzy. :D Płaczący Guardiola po meczu, to coś wspaniałego..... pewnie do teraz nie wierzy w to czego dokonał. Perfekcyjny rok w wykonaniu Katalończyków !

Aż muszę zacytować marce(btw to serwis kibicujący Realowi) --> El mejor equipo de la historia :D

Heh...racja...ale wiecie ...AC Milan ;)

 

Ale bardzo obiektywny w przeciwieństwie do takich stronniczych serwisów jak Sport.es,elmundodeportivo.es(obydwie na maksa zapatrzone w Barcelone i zagorzali antimadridista) czy defensacentral.com (tu natomiast zagorzali fani Realu ) ;P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Sevilla przegrała u siebie 1-2 z Getafe. Gole wychowanków Realu - Negredo i Soldado (ten drugi z dorobkiem 10 goli wskoczył na 3. miejsce w tabeli strzelców). Z kolei Real prowadzi po 10 min. 1-0 i Saragossa może się cieszyć, że tylko tyle. Wychodzi więc na to, że przepaść między czołową dwójką a resztą wzrośnie do 6-7 pkt.

 

P.S. Po pół godziny mam kilka uwag dla Pellegriniego:

 

Van der Vaart > Kaka

 

Higuain > (duża przestrzeń) > Benzema

 

Tak więc - dobry skład wystawiłeś, siwy. Pewnie cię za to prezes wywali, ale wziąłeś najlepszych piłkarzy, jakich masz.

 

P.P.S. Tuż po napisaniu pierwszego edita Vaart strzelił dwa gole, więc teraz już chyba każdy będzie się jarał jego lepszością od Kaki.

Odnośnik do komentarza

Pedro chyba przeszedł do historii jako jedyny piłkarz,który strzelał bramki we wszystkich rozgrywkach - czy się mylę? :)

Się nie mylisz :P Gdyby Pep od początku sezonu stawiał na niego,a nie na Henrego nie sądzę,żeby Barcelona tak często traciła głupio punkty ;)

 

No Higuain i VdV się nastrzelali. Niech Pelle wpuszcza teraz Benzeme i pozwoli mu się wykazać ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dawno temu pisałem, ze VDV > Kaka. Kaka to padaka w porównaniu do VDV w tym sezonie. Coś się tam zaczynał rozkręcać, ale widać w jakiej dyspozycji jest Vaart po kilku meczach w pierwszej jedynastce - w końcu się rozegrał i szaleje.

 

 

 

 

Kakę można spokojnie Obso oddać do Milanu.

 

 

 

edit: Saragossa to słabiaki, te 6:0 z nimi znaczy mało, oprócz tego, że morale podskoczy o 100%.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

No raczej trudno powiedzieć, żeby to 6-0 było lepszym wynikiem, niż 0-1 z Barceloną. Więc trudno mówić o nowym Realu. Ja już od kilku meczów uważam, że Real powinien przejść do ćwierćfinału LM, ale już kilka lat temu też mi się tak wydawało, a oni spieprzyli i tak, więc po meczu z Lyonem będę miał więcej do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza

heh. barca 6-0 w tytułach, a real 6-0 z saragossa....

jaki zespół taki sukces :P

 

meczu nie widziałem, ale saragossa straciła 35 bramek w 16 meczach więc potentatami nie są. na plus królewskim, że barca wygrała "tylko" 6-1 z nimi :P

mimo, że realu nie lubię to cieszy mnie, że grają lepiej, bo dobrej piłki nigdy nie za wiele.

 

czy nikt tego nie powtórzy? myślę że barca ma zespół silniejszy niż w ubiegłym roku i jak fizycznie wytrzymają to mogą znowu wygrać wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...