Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oran

Jak kupili Ronaldo i resztę (Kaka, Alonso, Benzema) to już wtedy się odgrażali, że wszystko wygrają. xD Teraz dokupią nową partię grajków, za rok znów nie uda się nic wygrać, to będzie znowu tłumaczenie, że za mało transferów i trzeba kupić kolejnych zawodników i tak bez przerwy.

 

 

 

 

Ale w sensie, że kto się odgrażał? My na forum jako kibice, czy działacze, czy na onecie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak kupili Ronaldo i resztę (Kaka, Alonso, Benzema) to już wtedy się odgrażali, że wszystko wygrają. xD Teraz dokupią nową partię grajków, za rok znów nie uda się nic wygrać, to będzie znowu tłumaczenie, że za mało transferów i trzeba kupić kolejnych zawodników i tak bez przerwy.

 

 

 

 

Ale w sensie, że kto się odgrażał? My na forum jako kibice, czy działacze, czy na onecie?

 

Wszyscy, że to będzie w końcu ten sezon, po takich transferach to już Real wraca na tron itp pierdoły. A tutaj sie okazało, że jak zwykle Real zmarnował piłkarzy, w sumie tylko Ronaldo i Xavi Alonso się sprawdzili, ale i tak nie grają na takim poziomie jak w poprzednich klubach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wypraszam sobie. Często pisałem,że potrzeba czasu by ta drużyna w końcu coś wygrała,więc zważaj sobie :) Aha i wyjaśnił mi definicje zmarnowania piłkarzy....w jaki sposób Real zmarnował Arbeloe,Albiola,Kake albo Benzeme? To Realu wina,że jeszcze za czasów gry w Lyonie Karim się zabawiał z małolatą? Albo czy to wina Realu,że Kaka nie może dojść do formy? Gadanie o zmarnowaniu piłkarza przez Real zawsze mnie śmieszyło. Jakbym był złośliwy mógłbym podać przykłady z Barcelony....Hleb,Ibra,Czygryński,Henry czy kiedyś Riquelme czy Quaresma...:] Przecież to nie wina klubu,że dany piłkarz się nie odnajduje,wszystko zależy od samego zawodnika.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Jasne, że to wina Realu. Jest to klub bez przyszłości i naiwni piłkarze, których skusiła kasa przestają grać, nie odczuwają motywacji by przejść 1/8, bo wcześniej to była rutyna. :potter:

 

Co do Barcelony to zgadzam się, drużyna Bravo Sportu, która bez pomocy sędziego nie jest w stanie przejść dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ManU to drużyna która nie istnieje bez Rooneya.

 

Bayern to Niemcy - to ich dyskwalifikuje.

 

Milan to stare dziadki.

 

Inter gra antyfootball.

 

Chelsea same murzyny.

 

Arsenal to gówniarze, nie potrafią jeszcze grać w piłkę.

 

A Liverpool jest słaby i nawet nie wyszedł z grupy w LM.

 

 

Nie ma to jak stereotypy.

Odnośnik do komentarza

Real ponoć ma zaklepanego z Benfiki Ángela Di Maríe, lewy pomocnik z tego co wyczytałem więc... Marcelo chyba pójdzie w odstawkę, a Drenthe w pi.zdu.

 

 

 

 

W sumie dobrze by było, jakby to prawda była.

 

 

Jeśli by doszedł grałby na prawym skrzydle(albo zmieniał się z Ronaldo pozycjami) ....tak sądze. Koleś gra lewą nogą ,więc będzie mu łatwiej do środka schodzić...zresztą na youtubie można się przekonać jak sobie radzi na tej pozycji...fajnie by było jakby doszedł :)

 

 

To jeden z najlepszych lewych pomocnikow w Football Manager 2009, wiec watpie by trener Realu wystawial go na prawej stronie :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

No ja też se wypraszam, że gdziekolwiek pisałem niby, że Real zgarnie wszystko (może gdzieś dla beki pisałem, w stylu Lyon - Inter w finale LM wygrywający 7:0), zawsze się starałem patrzeć na to wszystko REALnie. Tylko się jarałem transferami, bo to chyba nic dziwnego, że jak do klubu tyle gwiazd przychodzi to nie pozostaje nic innego jak i tu cytat: "JIZZED IN MY PANTS".

 

 

 

 

Perez też mówił, że CHCE dojść do finału na SB, że CHCE wygrać Ligę, ale nie mówil, że WYGRA (chyba, że mówił, ale ja czegoś takiego nie pamiętam, oprócz 'marki' i ich fejkowych newsów, że niby coś tam ktoś tam i Real jest mistrzem na 100%)

 

 

 

 

Ba! Nawet pisałem, że wstyd będzie jak Real przegra choć jeden mecz w LM z TAKIMI zawodnikami. No i wstyd jest jak ch.uj :D

 

 

 

 

Także śmiało możecie mnie od tej pory nazywać prorokiem oranem.

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Iker

Ramos Pepe Albiol Arbeloa/Marcelo

Alonso Lass/Gago

Di Maria VdV/Kaka Ronaldo

Higuain

 

Ja bym to tak widział :)

 

Jasne, że to wina Realu. Jest to klub bez przyszłości i naiwni piłkarze, których skusiła kasa przestają grać, nie odczuwają motywacji by przejść 1/8, bo wcześniej to była rutyna. :potter:

 

Co do Barcelony to zgadzam się, drużyna Bravo Sportu, która bez pomocy sędziego nie jest w stanie przejść dalej.

Tia jasssne :]

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

A Man Utd nie kupuje za olbrzymią kasę ? Transfery Rio, Rooneya czy Carricka miały swoją dużą cenę. Ja mogę tylko powiedzieć, że Pelle powinien zostać na stanowisku i przydałby się lewy obrońca i 2,3 solidnych, porządnych piłkarzy ( a'la Sneider,Van Nisterlooy, Fletcher ) niekoniecznie na pozycjach wymienionych w nawiasie ;). No cóż, zostaje liczenie na Sevillę, obyś nie dała plamy !

 

 

EMOCJE JAK ZA CAPPELO, TO JEST TO :D

Odnośnik do komentarza

A Man Utd nie kupuje za olbrzymią kasę ? Transfery Rio, Rooneya czy Carricka miały swoją dużą cenę. Ja mogę tylko powiedzieć, że Pelle powinien zostać na stanowisku i przydałby się lewy obrońca i 2,3 solidnych, porządnych piłkarzy ( a'la Sneider,Van Nisterlooy, Fletcher ) niekoniecznie na pozycjach wymienionych w nawiasie ;). No cóż, zostaje liczenie na Sevillę, obyś nie dała plamy !

 

 

EMOCJE JAK ZA CAPPELO, TO JEST TO :D

Wy nie liczcie na Seville tylko najpierw Wygrajcie wyjazd na Majorke. Bo to wcale nie bedzie łatwy mecz

Odnośnik do komentarza

A Man Utd nie kupuje za olbrzymią kasę ? Transfery Rio, Rooneya czy Carricka miały swoją dużą cenę. Ja mogę tylko powiedzieć, że Pelle powinien zostać na stanowisku i przydałby się lewy obrońca i 2,3 solidnych, porządnych piłkarzy ( a'la Sneider,Van Nisterlooy, Fletcher ) niekoniecznie na pozycjach wymienionych w nawiasie ;). No cóż, zostaje liczenie na Sevillę, obyś nie dała plamy !

 

 

EMOCJE JAK ZA CAPPELO, TO JEST TO :D

Rio Ferdinand - ok. 30 mln ?

Wayne Rooney - 25,6 mln ?

Michael Carrick - 18,6 mln ?

 

Jak widać nie są to kwoty jak 80 mln ? za jednego zawodnika :) I zobacz sobie co prezentują Ci zawodnicy, a co prezentują miliardy realu. Trochę lipne porównanie. Poza tym tutaj jest temat o Primera Division, więc nie zaczynaj rozmowy o Premier League. Jest odpowiedni temat i tam możemy podyskutować.

 

 

 

A co do tematu - jeśli to prawda, że Di Maria przechodzi do realu, to jestem zniesmaczony faktem, że piłkarze się pchają do tego komicznego 'klubiku'. Rozumiem, że pieniądze kuszą, ale każdy dzieciak wie, że real marnuje piłkarzy i szkoda by mi było kariery dla trochę większego wynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza

Głupota kibiców Realu Madryt nie zna granic ... Blazej "przydałby się lewy obrońca i 2,3 solidnych, porządnych piłkarzy ( a'la Sneider,Van Nisterlooy, Fletcher )"

 

Nie mogę, na prawdę nie zapomniało ci się przypadkiem ze dwóch z tych trzech solidnych graczy Real Madryt oddal za darmo uznając ze są dla nich za słabi/nie potrzebni ?? Co do Darren Fletchera to sobie możecie tylko pomarzyć ze ktoś taki przejdzie do Realu wychowankowie Manchesteru maja to do siebie ze graja po pierwsze z Sercem a dopiero później za kasę. Kiedy Real Madryt miał takiego piłkarza bardzo dawno temu był to Raul ale nawet jego ten klub zepsuł nie pozwalając mu grac wciskając do pierwszego składu "gwiazdki" kupione za bajońskie sumy.

 

Blazej i proszę cie nie przyrównuj transferów MU do transferów Realu bo znowu robisz z siebie idiotę Carrick Ferdinand Valencia i Rooney nie kosztowali tyle co Transfer Ronaldo

 

Jest jeden pozytywny aspekt Realu Madryt zawsze dostarczają mi kupy śmiechu ( vide oddany Morientes eliminuje "Galacticos" grając w AS Monaco )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...