Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Widać opuszczałeś choćby i GD w wykonaniu Realu, skoro tylko takie błędy na korzyść swoich ulubieńców wyłapujesz. Trochę to żalem śmierdzi, szukanie pociechy w błędach sędziów. Proszę o komentowanie z sensem, bo to przypomina wojnę w piaskownicy.

Pijesz do tej czerwieni dla Ramosa za koszenie Messiego czy czegoś innego?

 

A może chodziło Ci o pierwsze GD w tym sezonie gdzie Zlatan strzelił bramkę ze spalonego? :potter:

 

Zresztą nieważne to tylko swiadczy o Barcelonie i stylu w jakim zdobyła to mistrzostwo

Odnośnik do komentarza

Są coraz poważniejsze ploty, że już w niedzielę, tuż po zakończeniu rozgrywek ligowych, zostanie sfinalizowany transfer Jose Mourinho do Realu Madryt. Ani Portugalczyk, ani władze Realu czy Interu za bardzo nie zaprzeczają. Raczej przesądzona sprawa.

Odnośnik do komentarza

Wyobrazacie sobie real grający taktyczny futbol? Ja nie za bardzo.

 

Rzygać się chciało... jak oglądałem taką grę i dlatego Mourinho nie chce w Realu :) Choć nie powiem ,że emocji w końcówkach było co nie miara ;) BTW... może jakiś szacunek dla klubów? :) Fajnie by było jakbyś pisał Real z dużej :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Niepotrzebnie się spinacie...błędy sędziów się zdarzają i to często,a że akurat w tym sezonie większość uważa,że na korzyść Barcelony...no cóż nic na to nie poradzimy i trzeba się z tym pogodzić :P

 

No i o to chodzi, sędziowie się mylili, mylą i będą mylić na korzyść każdej drużyny, a takie napinanie się jest dziecinne.

 

 

 

 

Napisałem o sędziach stronę wcześniej, a wy tu z kołdnejmem i toszirou rozmawiając snujecie jakieś mega fajne teorie jacy to kibice Realu są źli, naiwini i najgorsi. Ale to tylko świadczy o was samych, ignoranci!

 

 

 

 

Poza tym nius:

 

 

 

 

W poprzednim tygodniu doszło do spotkania na najwyższym szczeblu Realu Madryt, po którym szanse na pozostanie Manuela Pellegriniego na kolejny sezon zdecydowanie zmalały. Najpewniejszym kandydatem do zastąpienia Chilijczyka jest José Mourinho, który korzysta z tej okazji i chce jak najszybszego transferu. "Mourinho mógł powiedzieć: 'Jeśli chcecie mnie pozyskać, to musicie mi to powiedzieć już teraz'", podał w sobotę program El Larguero. Obecny szkoleniowiec Interu Mediolan zakomunikował swoim agentom, że jeśli Real Madryt naprawdę chce go pozyskać, to do zamknięcia transferu powinno dojść już na przestrzeni tego tygodnia.

 

Mimo to, że ma szansę na zdobycie potrójnej korony, a jego obecny kontrakt obowiązuje do 2012 roku, Mourinho podjął już decyzję, że nie pozostanie w Interze. Jeśli Królewscy będą chcieli wykupić jego umowę, będą musieli zapłacić klubowi z Mediolanu osiem milionów euro. Sam Mourinho również coraz częściej wysyła różnego rodzaju znaki. "Czy zostanę? Inter idzie sam. Może zmieniać i trenerów, i zawodników, ale będzie szedł naprzód", powiedział Portugalczyk po zdobyciu Pucharu Włoch.

 

 

 

 

Oby, oby.

 

 

Odnośnik do komentarza

Widać opuszczałeś choćby i GD w wykonaniu Realu, skoro tylko takie błędy na korzyść swoich ulubieńców wyłapujesz. Trochę to żalem śmierdzi, szukanie pociechy w błędach sędziów. Proszę o komentowanie z sensem, bo to przypomina wojnę w piaskownicy.

Pijesz do tej czerwieni dla Ramosa za koszenie Messiego czy czegoś innego?

 

A może chodziło Ci o pierwsze GD w tym sezonie gdzie Zlatan strzelił bramkę ze spalonego? :potter:

 

Zresztą nieważne to tylko swiadczy o Barcelonie i stylu w jakim zdobyła to mistrzostwo

Jeszcze nie zdobyli :) ale sedzia juz zostal podkupiony :P

Odnośnik do komentarza

Wybacz, że nie mam szacunku do tego 'klubu' i tylko w taki sposób, nie łamiąc regulaminu, mogę pokazać swoją pogardę w stosunku do niego. Ale staram się patrzeć obiektywnie na sprawy z realem związane i nie przeklinać tutaj w temacie :)

 

 

 

Jesli Mourinho pójdzie rzeczywiście do realu, to w moich oczach nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

Wybacz, że nie mam szacunku do tego 'klubu' i tylko w taki sposób, nie łamiąc regulaminu, mogę pokazać swoją pogardę w stosunku do niego. Ale staram się patrzeć obiektywnie na sprawy z realem związane i nie przeklinać tutaj w temacie :)

 

 

 

Jesli Mourinho pójdzie rzeczywiście do realu, to w moich oczach nie istnieje.

1. Ok nie ma sprawy to że tak powiem zaczynam pisać ManU (Jak nie wiesz ocb klik)

 

2. No to już na 99% nie istnieje

Odnośnik do komentarza

Wybacz, że nie mam szacunku do tego 'klubu' i tylko w taki sposób, nie łamiąc regulaminu, mogę pokazać swoją pogardę w stosunku do niego. Ale staram się patrzeć obiektywnie na sprawy z realem związane i nie przeklinać tutaj w temacie :)

 

 

 

Jesli Mourinho pójdzie rzeczywiście do realu, to w moich oczach nie istnieje.

 

Heh no jak chcesz...widzę że Real Ci musiał dużo w życiu złego robić... pisać ManU itp. nie będę... mściwy nie jestem,zresztą bardzo lubię ten klub :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Jesli Mourinho pójdzie rzeczywiście do realu, to w moich oczach nie istnieje.

Czemu nie? To będzie wyzwanie: przetrwać w Realu więcej niż jeden sezon, przejść z nimi do 1/4 finału LM... Skoro naprawił Inter, to co mu jeszcze zostaje równie wymagającego? Nic innego jak Real. Jestem bardzo podniecony taką ewentualnością.

 

Nie sądzę, żeby Real Mourinho grał tak defensywnie, jak Chelsea czy Inter. Trzeba pamiętać, że Inter w tym sezonie zyskał ogromne możliwości ofensywne, bo kupił Sneijdera, o którego Mourinho dopraszał się bardzo długi czas - a przecież to był tani zakup. W Realu, jeśli dostanie nieco władzy (a zakładam, że postawi taki warunek), będzie mógł kupić dowolnego zawodnika ofensywnego, jakiego zechce, a ma już chociażby Ronaldo. Obecny Real w sumie też nie jest jakiś niesamowicie spektakularny, opiera się na indywidualnej inicjatywie zawodników takich jak Ronaldo, Ramos... czasami Higuain, Alonso, Marcelo, Kaka - jak mają dobry dzień. Jeśli Mourinho wymoże, by zawodnicy inni niż Ronaldo chociaż udawali, że im zależy, to dla mnie będzie to tylko na plus do efektowności ich meczów. Wyniki pewnie też na tym zyskają.

Odnośnik do komentarza

Marne te prowokacje, jakby real gral to by wygrywal i LM i PD.

Dwa razy w gran derbach zostali wciagnieci dupa, to i tak maja realne

marzenia na zdobycia mistrzostwa bo przy 2 porazkach sa tylko 1 pkt do tylu..

To już nie wina Realu że barcelona gra jak pi.zdy i traci punkty ;)

 

Popatrz sobie kto ma więcej zwycięstw w tym sezonie w lidze

Odnośnik do komentarza

Marne te prowokacje, jakby real gral to by wygrywal i LM i PD.

Dwa razy w gran derbach zostali wciagnieci dupa, to i tak maja realne

marzenia na zdobycia mistrzostwa bo przy 2 porazkach sa tylko 1 pkt do tylu..

To już nie wina Realu że barcelona gra jak pi.zdy i traci punkty ;)

Popatrz sobie kto ma więcej zwycięstw w tym sezonie w lidze

 

No właśnie!! Real jest lepsiejszy bo jeszcze ma 101 goli,a Barcelona tylko 94 !!

 

 

Jezu ....pieprzenie o niczym :/ Punkty się liczą...punkty ;D

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Marne te prowokacje, jakby real gral to by wygrywal i LM i PD.

Dwa razy w gran derbach zostali wciagnieci dupa, to i tak maja realne

marzenia na zdobycia mistrzostwa bo przy 2 porazkach sa tylko 1 pkt do tylu..

To już nie wina Realu że barcelona gra jak pi.zdy i traci punkty ;)

 

Popatrz sobie kto ma więcej zwycięstw w tym sezonie w lidze

 

 

No to w zasadzie grajac jak (pipi) mozna osiagnac wiecej niz real.

Najssss..

 

1 wiecej zwyciestwo, 3 przegrane wiecej, bida z nyndzom.

Edytowane przez Mati
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No właśnie!! Real jest lepsiejszy bo jeszcze ma 101 goli,a Barcelona tylko 94 !!

 

 

Jezu ....pieprzenie o niczym :/ Punkty się liczą...punkty ;D

Nieprawda zaraz znajdę jeszcze miliard innych argumentów za tym że Real powinien wygrać XD

 

 

 

No to w zasadzie grajac jak (pipi) mozna osiagnac wiecej niz real.

Najssss..

 

1 wiecej zwyciestwo, 3 przegrane wiecej, bida z nyndzom.

 

To wszystko dlatego że Real wygrywa dzięki swojej dobrej grze mimo stronniczych sędziów a we wszystkich pozostałych meczach sędziowie pomagają barcelonie i efekty widać na tabeli :potter:

Odnośnik do komentarza

Moderacja pojechała chyba na ostatnią kolejkę PD...

 

Martwią mnie spekulacje o skopanym przez Tottiego Murzynie w Barcelonie :(. Jeżeli Mourinho nie umiał go poskromić, to:

a) Mourinho jest naprawdę sympatycznym facetem, który prowadzi dialog z piłkarzami

b) Pep to twardy sukinsyn, dla którego nie ma słowa "przebacz"

c) Będzie bida z nędzą.

 

Niech sprowadzą Carew'a, będzie równie pożyteczny

Odnośnik do komentarza

Ehm... ekhm... MADRIT CABR... ups, to jeszcze jeden dzień :D

 

Przesłanki prasowe mówią o Villi w Barcie zamiast MU, jakoby Hiszpan nie preferował stylu w którym obijają jego rodaka Torresa, więc wybrał Blaugranę. Ferguson może zacząć rzuć gumę i przestać w poniedziałek.

Do tego Fabregas, i w zasadzie Henry i Ibra mogą mieć problem z dostaniem się do składu, o ile ich nie sprzedadzą. Mimo wszystko Henry i Fabregas dobrze się znają. Ciekawi mnie kogo zastąpi Fabregas, czyżby Toure miał przejść do Arsenalu, czy też będzie grzał ławę? Cóż, lubię go.

Odnośnik do komentarza

nie ma klubów lepszych od Realu one mają po prostu więcej szczęścia :ninja:

 

Real to cieniasy jak ich mało. Pazerność posiadania najlepszych zawodników na świecie odbija im się należycie. W lidze mistrzów zasługują tylko na ćwierćfinały nie więcej.

Na szczęście niedługo się skończy kiedy wprowadzą w Hiszpanii ograniczenie wydatków transferowych bo zaczyna się robić powoli z tego liga szkocka gdzie dwa kluby odstają mocno o pozostałych. Być może od następnego sezonu. Osobiście wole słabsze drużyny, które potrafią zagrać ładny futbol bez wielkich nazwisk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...