Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym z chęcią widział Pastore w Realu...ale na pewno nie teraz nie przy tak szerokiej kadrze jaką ma Real. Argentyńczyk zachwycił mnie już na mundialu...ma potencjał i nie zdziwię się jak sięgnie po niego Barcelona.Zresztą w ostatnim meczu Plaermo praktycznie w pojedynkę wygrał mecz derbowy z Catanią,strzelając wszystkie trzy bramki.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Pastore to na razie jeden z piłkarzy sezonu, oprócz Bale'a i... starych znajomych jak Messi czy Ronaldo. Palermo go kupiło za bodaj 7 mln euro i myślę, że jak ktoś zapłaci 40-50 to go puszczą. Tyle że Pastore jest raczej piłkarzem, który powinien być liderem drużyny. Opiera się na kreatywności i doskonałej technice, która pozwala mu wykonywać zagrania każdego rodzaju. To może być nowy Zidane, ale może też być... nowy Rui Costa, na najwyższym poziomie nigdy niespełniony. Świetny mecz z Juventusem to jeszcze nie potwierdzenie wielkości.

 

Mówimy o kumplu Messiego, którego od jakiegoś czasu przymierza się do Barcelony, tyle że ten sprytnie poszedł do Palermo (tłumacząc się właśnie tym, że chce być liderem) i jeszcze niedawno prezes mówił, że "nowego Messiego nigdy nie odda" (a sam Pastore, że zachęca Messiego, by ten przyszedł do Palermo). Taktycznie nie widzę go w składzie Barcelony, dopóki nie przejdzie na emeryturę Xavi. Tak samo Realu, Ozil daje radę i jest równie młody. O ile Afellay, jako koleś mający za sobą wiele wspaniałych meczów na pozycji skrzydłowego, ma sens w Barcelonie, tak Pastore... nie widzę tego. Chyba że to już szukanie następcy Xaviego, ale przy jego obecnej formie wydawanie na zastępcę takiej kasy nie przejdzie.

 

Tak czy siak, to naprawdę spektakularny gracz, którego w przyszłym sezonie wszyscy chcielibyśmy widzieć w LM. Nie na ławce, ale jako dyrygenta ataku w jakimś mocnym klubie...

Odnośnik do komentarza

Parejo jak i całe Getafe gra padakę. Przy Ozilu i Kace pogra sobie tak samo jak Canales...czyli praktycznie nic. I nie wiem dlaczego Ci dziennikarze mówią,że Parejo miałby być zmiennikiem Alonso. Parejo to owszem środkowym pomocnik,ale zdecydowanie z zacięciem ofensywnym,który często biega tuż za napastnikami. Jeszcze jest Granero,który gra na podobnej pozycji. IMO Parejo niepotrzebny jak na razie ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...