Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Z Gerrarda taki twardziel,że od pewnego czasu same kontuzje ma.

 

Ależ zagranie Busquetsa. Ciekawe czy Oezil nadal leży jeszcze w tej trawie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qe5ObZyCGNQ

Ależ kiwka Altintopa. Ciekawe czy Iniesta nadal leży w tej trawie ^^

 

http://www.youtube.com/watch?v=awDT672KE4U

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

A co do Pepe... odwalił "niezłe" przedstawienie wczoraj i myślę,że Mou może spokojnie dać mu jakiś czas,żeby się ogarnął. Jose musi jakoś popracować nad jego psychiką, bo jego kretyńskie zachowania przykrywają to że tak naprawdę on jest świetnym obrońcom,który niestety traci panowanie nad sobą przy większej presji. Wrócił Carvalho także Ramos będzie miał godnego partnera do czasu aż Pepe się nie zmieni...o ile w ogóle.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nikt Pepe nie będzie wyrzucał z Realu. Nie dopóki Mourinho rządzi całym tym cyrkiem. Pepe jest kluczową dla Jose postacią w rywalizacji z Barcą. Tu kopnie, tam nadepnie, poszczerzy ząbki, przejedzie korkiem. Po meczu jego Pan pochwali go za ciężką pracę, pogładzi po główce i wszystko jest już ok. Swoją rolę wyznaczoną przez Mou spełnia należycie. A to, że hańbi przy okazji swą postawą białą koszulkę, cóż. Nie sądzę, by Jose jakoś to szczególnie martwiło.

Odnośnik do komentarza

problemem Realu w wczorajszym meczy była piłka, która widać była z piekła rodem bo każdy chciał sie jej pozbyć wykopujac na oślep, a nuż Ronaldo dobiegnie....

 

lub też chcieli pobić rekord odbiorów. Widać to było po Altintopie. Zabiera piłke Iniescie i szybkie podanie do przeciwnika, aby moc znowu dokonać odbioru xD

Odnośnik do komentarza

Ale niestety te "wielkie" mecze Real v Barca już straciły na wartości i teraz więcej z tych meczów można wyciągnąć rodzyny niż dobre akcje i piękne gole. Real skoncentrował sie na messim (który słabo zagrał) i innych napastnikach, a gole strzeliło 2 obrońców :blum2:

W rewanżu bedzie spokojne 1-1 i barca gra dalej, nie widze innej opcji. No może jeszcze jakims cudem 2-1 real i dogrywka.

Odnośnik do komentarza

Nie powiedziałbym, że Messi zagrał słabo. Spełnił swoją rolę w tym meczu. Jego występ na pewno nie był tak spektakularny, jak w innych gd, ale zobacz, jaką uwagę 3 DMów Realu skupiał na sobie. Dzięki temu Iniesta miał wiele przestrzeni po lewej stronie boiska, a i Cesc dostał czas i miejsce by zagrać kilka kapitalnych piłek. Nie wspomnę już o tym, że w kluczowym momencie to Leo wyprowadził akcję, która dała Barcie zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

http://www.weszlo.com/news/9186-Pepe_do_ZOO_czyli_stop_zezwierzeceniu_w_pilce_

 

Polecam zaznajomić się z tym artykułem, obejrzeć filmik, tak wiem to weszło, ale piszą akurat na ten temat 100% prawdę. Miejsce Pepe na pewno nie jest na boisku. Robi krzywdę sobie, całemu Realowi, a przede wszystkim może zakończyć karierę nie jednego zawodnika. Jak dla mnie Pepe nie jest do końca zrównoważony, a to może skutkować tyle połamaniem nóg jego rywali. Nie chodzi mi tu o tylko wczorajsze akcje. Przecież to jest boiskowy bandyta, a dla takich nie powinno być miejsca w futbolu.

 

I jeśli jest jednym z najlepszych ŚO na świecie to niech potwierdzi to w grze z najlepszą obecnie drużyną świata, na razie tylko się kompromituję. Zgadzam się że piłkarsko jest dobry, słabi nie grają w takich w klubach, ale dopóki nie poukłada mu się w głowie nie powinien wychodzić na boisko. Ciekaw jestem jakie stanowisko zajmie w tej sprawie Real i ile meczów kary dostanie ten psychol. Dla mnie powinni go zawiesić do końca sezonu, toż to recydywista.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Głowy nie dam, ale federacja nie podejmie raczej takiej decyzji. Z tego, co się orientuję, by analizować jakiś incydent i wydać ewentualny wyrok, muszą mieć podstawę w postaci raportu pomeczowego sędziego. Ten na bank nie wspomnia nic o zachowaniu Pepe (wszak Muniz nie wywalił Portugalczyka z boiska, nic nie widział i ogólnie pomroczność jasna). Dla federacji więc nie ma raczej sprawy. Nawet pomimo faktu, że wyczyny Pepe widział cały świat.

 

Wiele by tu zmieniła apelacja Barcelony, ale oni chyba nie wystosują wniosku o ukaranie. Raz, że nie potrafią bronić swojego interesu poza boiskiem; dwa, pewnie nie zechcą zaogniać i tak napiętych stosunków z Madrytem.

 

Myślę, że wszystko w sprawie Pepe w rękach Realu. Sami powinni ukarać wybryki swojego piłkarza.

Odnośnik do komentarza

Jeden z najlepszych ŚO świata więc raczej trudno dla Barceloniaków ale zostaje :F

Zostaje to on każdego sezonu na ławce jakiś 10 meczów na ławce za swoje znakomite zagrania. Dodałbym jeszcze, że najlepsi ŚO świata mają to do siebie, że w kluczowym momencie meczu nie są z natury wypier.dalani z boiska za głupotę. Ciekaw jestem, kiedy ktoś w Realu się w końcu zorientuje, że wystawienie Pepe w jakimkolwiek meczu, gdzie przydałoby się, żeby 11 zawodników grało przez 90 minut to nie jest najlepszy pomysł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ładna wolna amerykanka w tym temacie...

sami nawzajem sie prowokujecie, a pozniej kazdy kazdego podpierdala;).

Codename, nie wolno pisac "putki", jest to nieładne i dostaniesz warna.

Figlarz, nie podpuszczaj kolegow, to nie beda kazali Ci (pipi)c:).

Codename/Mysza - jak wam cos nie pasuje to z kultura, używajcie jakiś zamienników.

 

sprzątam, ale żeby mi to było ostatni raz. bądźcie grzeczni, dzieci moje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Do czego to doszło że konfidenci się chwalą :lol:

EOT z mojej strony.

Jak się pajacuje to trzeba się liczyć z konsekwencjami. Przynajmniej wiesz kogo możesz nie lubić na forumku 8) Z mojej też EOT.

 

Wynik dobry, ale sam mecz na moje był dosyć nudny, a przynajmniej mi się słabo oglądało. Iniesta niby coś tam próbował, ale za dużo razy mu nie wychodziło. Messi niestety według mnie od jakiegoś czasu spadek formy, na szczęście ma te momenty błyśnięcia, dzięki którym może zmienić się wynik. Najbardziej chyba mi się gra Alexisa podobała jeśli chodzi o atak, szkoda, że ta główka nie weszła.

 

Z Realu oczywiście najbardziej popisał się Pepe, o którym już wszystko zostało napisane. Niby przeprosił w klubowej telewizji:

 

Jeśli chodzi o akcję z Leo Messim pragnę powiedzieć, że to było niezamierzone. Jednak mimo to, jeśli Messi czuje się urażony, to proszę o wybaczenie, bo jedyne czego pragnę to bronić mojej drużyny i mojego klubu. Oddaję się temu duszą i ciałem i nigdy by mi nie przyszło do głowy robić krzywdę koledze-piłkarzowi

Ale to co podkreśliłem porównując z tym jak specjalnie jeszcze spojrzał żeby w rękę trafić to tym bardziej beka z typa. Mam nadzieję, że w końcu trafi swój na swego i czegoś się może nauczy (ta, jasne).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...