Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby wyeliminować Barcę w dwumeczu, Real musi wygrać na Bernabeu (lub co najmniej bezbramkowo zremisować). Przy innym rozstrzygnięciu będzie im niezwykle ciężko w rewanżu. Camp Nou to prawie jak inna rzeczywistość, szanse na skrzywdzenie tam Barcelony są niewielkie. Ale zawsze są.

 

Kontrowersje? Na pewno przytrafią się mniejsze bądź większe, wszak to aż dwa mecze. Z tą jednak różnicą, że jeżeli coś takiego zdarzy się na korzyść Barcelony, niektórzy będą rozprawiać o nich przez najbliższe pięć lat. Jeśli Realowi - nazajutrz nie będzie już tematu.

 

Jakie jest sędziowanie w Hiszpanii, każdy widzi (vide Espanyol - Barcelona), dlatego nie spodziewam się niestety fajerwerków pod tym względem. Mogli dać Bourbalana, całkiem nieźle radził sobie w ostatnich 2 klasykach.

Odnośnik do komentarza

No ładnie liniowy zabrał Mallorce bramę na 0-2. Decyzja wręcz absurdalna. Mam nadzieję, że Jose się wypowie na jej temat.

 

 

Takie właśnie sytuacje (sprzed tygodnia w derbach Katalonii, oraz ta z dziś w meczu Madrytu), robią niestety różnicę w kształcie tabeli ligowej.

 

 

1326573239362.jpg

 

 

Jeszcze na własnej połowie stoi, beka nieziemska z liniowego;D

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza

Celna uwaga, dostajesz plusa.

 

Dobry mecz się zapowiada. Tradycyjnie obstawiam Barcelonę i to, że w razie jej wygranej CdR nagle straci na znaczeniu.

 

Ostatnio Barca grała na pierwszym biegu, teraz też tak mogą zagrać (co daje Realowi szanse na korzystny rerzultat), niech oszczędzają dwójkę na GD w PD i LM (jakoś te GD w CdR nigdy mnie tak nie ruszały :( )

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak już minusujecie to chociaż napiszcie kto jeszcze symuluje w Realu. A może po prostu nie ma takich zawodników co biedaczki? ;(

 

Pajgi - mam podobnie jak Ty z tym dwumeczem. Specjalnie się tym nie jaram. Uważam te spotkania jako przetarcie przed GD w lidze i możliwym spotkaniem w LM. Faworytem jest oczywiście Barcelona i jeśli Real miałby odpaść to cóż...trudno. Jedynie finał CdR jak w tamtym roku byłby istotny dla mnie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...