Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

No i te je.bane stałe fragmenty gry. Mourinho w ogóle z tego wniosków nie wyciąga. Jeszcze gadał ostatnio, że nie ma czego poprawiać jeśli chodzi o obronę przy stałych fragmentach gry. Szkoda tylko, że w tamtym sezonie Real większość bramek stracił właśnie w taki sposób.\

 

Bo to najbardziej losowy sposób tracenia goli, a Real "na co dzień" broni dobrze. Wszystkie silne ekipy stosunkowo często tracą gola po takich długich lagach ze stałych fragmentów, a słabe ekipy - stosunkowo często tak strzelają. Takie mikropojedynki trudno jest kompletnie wytrenować, przygotować KAŻDĄ ewentualność.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

To olewanie sobie spotkania po strzeleniu pierwszej bramki już nie raz się odbiło czkawką Realowi. Powyższy przykład z Malagą czy dwumecz z Bayernem w LM. No i te je.bane stałe fragmenty gry. Mourinho w ogóle z tego wniosków nie wyciąga. Jeszcze gadał ostatnio, że nie ma czego poprawiać jeśli chodzi o obronę przy stałych fragmentach gry. Szkoda tylko, że w tamtym sezonie Real większość bramek stracił właśnie w taki sposób.\

 

Ogólnie mam leje na tę ligę ciepłym moczem, ale gra Realu mnie momentami potrafi wkur.wić.

Z ostatniego sezonu pamiętam jeszcze wyjazdowy mecz z Villarreal, zremisowany 1:1 po golu Senny z wolnego.

Odnośnik do komentarza

No i te je.bane stałe fragmenty gry. Mourinho w ogóle z tego wniosków nie wyciąga. Jeszcze gadał ostatnio, że nie ma czego poprawiać jeśli chodzi o obronę przy stałych fragmentach gry. Szkoda tylko, że w tamtym sezonie Real większość bramek stracił właśnie w taki sposób.\

 

Bo to najbardziej losowy sposób tracenia goli, a Real "na co dzień" broni dobrze. Wszystkie silne ekipy stosunkowo często tracą gola po takich długich lagach ze stałych fragmentów, a słabe ekipy - stosunkowo często tak strzelają. Takie mikropojedynki trudno jest kompletnie wytrenować, przygotować KAŻDĄ ewentualność.

 

Ale to żeby piłkarze lepiej się ustawiali przy stałych fragmentach gry można przećwiczyć. Szczególnie nie wpadanie na siebie.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tak nie podniecał, gra Barcelony na chwilę obecną nie przekonuje mnie. Na wczorajszych rywali, takie szarpanie w ofensywie (ciekawe pomysł, ale wymagający wyćwiczenia automatyzmu, a na to potrzeba czasu) i tragiczna gra w defensywie (Zawodnicy Realu S. praktycznie co kontrę stwarzali zagrożenie pod bramką Barcy) wystarczyło, ale Jose raczej umie korzystać z takich okazji. Mam nadzieję, że Tito ma w zanadrzu jakiś tajny plan, ew. wczoraj to była zasłona dymna.

 

edit. komentatorski cytat kolejki "piłka messiemu odskoczyła, coś nieprawdopodobnego!"

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...