Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Ronaldo miał wyjątkowo kiepski dzień, ale czy to o czymkolwiek świadczy ? Z tego co się orientuję, to chyba jest królem strzelców La Liga. A co do jego wkładu, jednego mu odmówić nie można - ciągnie do przodu i nie gra asekuracyjnie.

Odnośnik do komentarza

No jak ktoś jest w niego zaślepiony i nie widzi, że on mało daje obecnie Realowi to nie moja wina. Postawić np. na Jese na razie, a Ronaldo niech szuka powrotu do optymalnej formy strzeleckiej.

 

Ronaldo może nie jest obecnie w swojej najlepszej dyspozycji, ale przesadzasz z tą ławką. Bale i Di Maria też się niczym dzisiaj nie wykazali, ale to na Cristiano wszyscy zwracają uwagę, przyzwyczajeni do tego, że strzela po dwie bramki w meczu. W ofensywie zdecydowanie najlepiej wyglądał dzisiaj Benzema. Ta akcja, po której Ronaldo potknął się o piłkę przed samą bramką była wręcz doskonała. Francuzowi zdecydowanie służy regularna gra.

 

Cieszy poprawa w grze defensywnej Realu. Nawet Ramos dzisiaj wyglądał nie najgorzej, a do Pepe w ogóle zastrzeżeń mieć nie można. W tym sezonie wspina się na wyżyny swoich umiejętności, po tym jak w zeszłym połowa kibiców go sprzedawała.

 

Modrić GOTY.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Mecz był dość kaleki. Próba 4-2-4 Ancelottiego okazała się średnio udana. Ronaldo zagrał dobrze, miał wiele okazji. Strzelał je akurat słabo, swoje zrobił też Casilla (chociaż fakt, że przy większości strzałów wystarczyło stać pośrodku bramki). Słabo jak na standardy CR7, zwłaszcza że podawał fatalnie i nie dochodził do wysokich piłek, ale gdyby nie wykończenie, i tak mógłby zaliczyć bramkę czy dwie. Tragedii nie ma. Jestem pewny, że bez niego w składzie ten Real grałby na mniej więcej tym samym poziomie (może i wyższym), ale to nie zmienia faktu, że jest świetnym piłkarzem i nawet w słabsze dni jest bardzo groźny.

 

 

Już dziś w końcu dostanie tę Złotą Piłkę, media sobie trochę pogadają o tym, jak to bez dwóch zdań jest najlepszym piłkarzem świata, i będzie spokój na prawie rok.

Odnośnik do komentarza

No jak ktoś jest w niego zaślepiony i nie widzi, że on mało daje obecnie Realowi to nie moja wina. Postawić np. na Jese na razie, a Ronaldo niech szuka powrotu do optymalnej formy strzeleckiej.

 

W poprzednim meczu strzelił 2 bramki , to jaka ta optymalna forma strzelecka?

 

Aha i narazie dał realowi 20 bramek , no ale pewnie to nic.

 

Chyba że ten post to trolling bo nie wierze że ktoś mógł coś takiego napisac naprawde.

Odnośnik do komentarza

W poprzednim meczu 2 gole? Aha. A zapomniałem, że Ty sie do ligi ograniczasz. Super 2 gole po wystawieniu piłeczki jak na tacy, trudno żeby nie trafić w takich sytuacjach nawet nie będąc w formie. Choć jak pokazał wczorajszy mecz da się nawet z łatwiejszych spie.rdolić. I obejrzyj jeszcze raz ostatnie 4 spotkania Realu to może zobaczysz jak Ronaldo seryjnie marnował okazje. Rozpoczęcie meczu od ławki albo zmiana w drugiej połowie może jakoś by go obudziła, ale niestety to jest Ronaldo który unosi się dumą i strzela fochy jak tylko ktoś go zmienia albo nie wystawia w pierwszym składzie.

Odnośnik do komentarza

Bo bawi mnie taka gadka myszy, szkoda że jak Messi na poczatku sezonu szwedał sie jak pi.zda po boisku nic nie wnosząc do gry barcy nic takiego nie pisał na temat karła, żeby nie wystawiac go w pierwszym składzie itp.

 

No oglądałem ostatnie mecze realu, już miałem nawet w poprzedniej kolejce pisac na forumku że bardzo przeciętny mecz Ronaldo ale ten jak na złośc mi strzelił 2 bramki w ciągu ostatnich 10 minut :/

Odnośnik do komentarza

Bo bawi mnie taka gadka myszy, szkoda że jak Messi na poczatku sezonu szwedał sie jak pi.zda po boisku nic nie wnosząc do gry barcy nic takiego nie pisał na temat karła, żeby nie wystawiac go w pierwszym składzie itp.

 

Początek sezonu, czyli jeśli ktoś chce sobie obejrzeć, mecze z Levante, Valencią, Sevillą, Ajaxem, Rayo, Realem Sociedad. Messi się w nich szwędał i nic nie wnosił. Ten koleś to komediowe złoto.

Odnośnik do komentarza

Ja kibicuje Realowi i bardziej obchodzi mnie dyspozycja Ronaldo niż Messiego, którego mimo iż uważam za lepszego piłkarza od Portugalczyka to cieszę się gdy nie jest formie i gra kompletnie mu nie idzie. Po prostu nigdy nie będę uznawał Ronaldo za geniusza czy o zgrozo najlepszego piłkarza w historii czy to światowej piłki czy w historii Realu, bo mówią to osoby, które nie widziały co robiły takie tuzy piłki jak Ronaldo, Zidane czy Ronaldinho, a dla starszych kibiców jeszcze Maradona czy Cruyff. O reliktach w postaci Di Stefano albo Pele nie wspominam. Jak czytam to spuszczanie się nad nim po każdym meczu w którym zdobędzie co najmniej dwie bramki to mi się rzygać chce. Chuy większość tych bramek to zwykłe dobijanie czy karniaki, ale i tak jest dla nich "bogiem". Bale strzela 3 bramki, takie sobie trzeba przyznać i dla fanów Realu zagrał dobry mecz, Ronaldo strzela 3 bramki jeszcze (pipi) brzydsze i to po jakiś rykoszetach, słyszę "KRÓL!", "GENIUSZ!" albo "MASZYNA!". O(pipi)ieć idzie. Świetny piłkarz, z niesamowitą skutecznością, ale (pipi)a bez przesady.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

Bo bawi mnie taka gadka myszy, szkoda że jak Messi na poczatku sezonu szwedał sie jak pi.zda po boisku nic nie wnosząc do gry barcy nic takiego nie pisał na temat karła, żeby nie wystawiac go w pierwszym składzie itp.

 

Początek sezonu, czyli jeśli ktoś chce sobie obejrzeć, mecze z Levante, Valencią, Sevillą, Ajaxem, , Realem Sociedad. Messi się w nich szwędał i nic nie wnosił. Ten koleś to komediowe złoto.

 

 

Jak na razie te komediowe złoto ma racje a ty sie nie raz już skomrpomitowałes więc może zamknij piz.de łaskawie i do innego tematu w którym byc może jeszcze sie nie skompromitowałeś. Jestes strasznie żałosnym typem, który mądrzy sie i udaje wielkiego fachowca a po meczach kolejki zamyka dupe na kilka dni jak ostatni frajer bo znów nie było tak jak pisał wczesniej oggozo.

 

Rayo, Levante , słaba walencia. No bez Messiego by sobie nie poradziła barca napewno. Wniósł tyle samo albo i mniej niz ronaldo ze swoimi dwiema bramkami niedawno więc skończ pier.dolić.

Ja kibicuje Realowi i bardziej obchodzi mnie dyspozycja Ronaldo niż Messiego, którego mimo iż uważam za lepszego piłkarza od Portugalczyka to cieszę się gdy nie jest formie i gra kompletnie mu nie idzie. Po prostu nigdy nie będę uznawał Ronaldo za geniusza czy o zgrozo najlepszego piłkarza w historii czy to światowej piłki czy w historii Realu, bo mówią to osoby, które nie widziały co robiły takie tuzy piłki jak Ronaldo, Zidane czy Ronaldinho, a dla starszych kibiców jeszcze Maradona czy Cruyff. O reliktach w postaci Di Stefano albo Pele nie wspominam. Jak czytam to spuszczanie się nad nim po każdym meczu w którym zdobędzie co najmniej dwie bramki to mi się rzygać chce. Chuy większość tych bramek to zwykłe dobijanie czy karniaki, ale i tak jest dla nich "bogiem". Bale strzela 3 bramki, takie sobie trzeba przyznać i dla fanów Realu zagrał dobry mecz, Ronaldo strzela 3 bramki jeszcze (pipi) brzydsze i to po jakiś rykoszetach, słyszę "KRÓL!", "GENIUSZ!" albo "MASZYNA!". O(pipi)ieć idzie. Świetny piłkarz, z niesamowitą skutecznością, ale (pipi)a bez przesady.

 

No ale nie wiem pijesz do mnie? Ronaldo jest w tej chwili najlepszym piłkarzem i co tutaj polemizowac?

 

A realowi kibicuje od czasów Raula, Mijatovica czy Redondo więc nie trafiłeś.

 

No i zestawianie Ronaldo, Zidana i dwusezonowca Ronaldinho to chyba jakas pomyłka

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Fajnie się ogląda, jak ktoś dostaje nagrodę, na której faktycznie mu zależało. Ronaldo sprawia wrażenie fajnego gościa i cieszę się, że wygrał. Oczywiście nieskończenie bardziej męscy użytkownicy internetów będą mu teraz wypominać, że się popłakał: dla mnie jest coś poruszającego w tym, że człowiek, który ma wszystko może się wzruszyć przy odbieraniu nagrody.

 

Swoją drogą, to chyba przemawia na korzyść tego, że wbrew powszechnej opinii Ronaldo nie wiedział z góry, że wygra.

Odnośnik do komentarza

 

Ja kibicuje Realowi i bardziej obchodzi mnie dyspozycja Ronaldo niż Messiego, którego mimo iż uważam za lepszego piłkarza od Portugalczyka to cieszę się gdy nie jest formie i gra kompletnie mu nie idzie. Po prostu nigdy nie będę uznawał Ronaldo za geniusza czy o zgrozo najlepszego piłkarza w historii czy to światowej piłki czy w historii Realu, bo mówią to osoby, które nie widziały co robiły takie tuzy piłki jak Ronaldo, Zidane czy Ronaldinho, a dla starszych kibiców jeszcze Maradona czy Cruyff. O reliktach w postaci Di Stefano albo Pele nie wspominam. Jak czytam to spuszczanie się nad nim po każdym meczu w którym zdobędzie co najmniej dwie bramki to mi się rzygać chce. Chuy większość tych bramek to zwykłe dobijanie czy karniaki, ale i tak jest dla nich "bogiem". Bale strzela 3 bramki, takie sobie trzeba przyznać i dla fanów Realu zagrał dobry mecz, Ronaldo strzela 3 bramki jeszcze (pipi) brzydsze i to po jakiś rykoszetach, słyszę "KRÓL!", "GENIUSZ!" albo "MASZYNA!". O(pipi)ieć idzie. Świetny piłkarz, z niesamowitą skutecznością, ale (pipi)a bez przesady.

 

No ale nie wiem pijesz do mnie? Ronaldo jest w tej chwili najlepszym piłkarzem i co tutaj polemizowac?

 

A realowi kibicuje od czasów Raula, Mijatovica czy Redondo więc nie trafiłeś.

 

No i zestawianie Ronaldo, Zidana i dwusezonowca Ronaldinho to chyba jakas pomyłka

 

 

Nie, w tym przypadku nie pije do Ciebie, chodzi mi o kibiców Realu, którzy futbolem się zaczęli interesować od kiedy Ronaldo przyszedł do Realu i zamiast kibicować drużynie bardziej przejmują się tym ile bramek zdobędzie Ronaldo w meczu czy w przeciągu całego sezonu.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...