Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Precz psychofanie Barcelony, idź płakać gdzie indziej.

(pipi)a, jaki hipokryta. xD To Ty płaczesz po każdym meczu o Ronaldo, a nie ja. Tylko teksty typu "ojejcia, po co on wystawił Ronaldo skoro strzela gole" "ojejcia Ronaldo znowu strzelił" "ojejcia, mój michałek stoi na baczność, ojejcia".

 

Wracaj lepiej do Spartakusa bić się z Kazubem.

Odnośnik do komentarza

Nie płacze tylko mnie to bawi. Dlaczego miałbym płakać o Real skoro Ronaldo jest królem strzelców, przy potknięciu Atletico zostanie mistrzem hiszpanii, zdobył puchar króla i prowadzi w dwumeczu półfinałowym LM. A bardza gra jak widzew. Czy ty widzisz tutaj jakikolwiek powód dla którego miałbym płakać jako fan realu? :)


Wracaj lepiej do CW głosić jak twój 4 letni komp za 2000 ciągnie battlefielda 4 na ultra xD

Odnośnik do komentarza

Zaraz po tym jak wrócisz się do szkoły na lekcje polskiego.

 

Co chwilę widzę Twoje posty jak jęczysz i jęczysz. W dodatku piszesz pewnie o rzeczach, które nie są pewne + brak szacunku dla konkurencyjnego klubu = full psychofan. Jesteś na równi z typami co robią burdy na stadionach i odpalają race. Zakała dla prawdziwych fanów Realu.

 

A to wszystko sprawia, że nie jesteś osobnikiem, z którym mogę wywiązać inteligentną konwersację.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie lubię Alvisa, ale tą akcją rozwalił system. Tak jak mój system rozwalił dzisiejszy mecz. Ilość kurew wyczerpana.

 

edyta. Wracając do tej sytuacji, to naprawdę gratuluję "kibicowi" który wykazał się ogromnym wyczuciem chwili z od(pipi)aniem takiej akcji. Pomijam to czy to było rasistowskie czy dla zwykłego pod(pipi)ienia Alvesa (np. mógł mieć taki sam kolor skóry), ale w tygodniu żałoby mógł się skupić na kibicowaniu swojemu zespołowi.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Koniec niejasności przy transferze Neymara:

 

Komitet Kontroli Ekonomicznej LFP powiadomił, że przy transferze Neymara Barcelona nie dopuściła się żadnych wykroczeń. Klub wystosował w tej sprawie specjalny komunikat.

FC Barcelona z zadowoleniem przyjmuje postanowienie Komitetu Kontroli Ekonomicznej Liga Nacional de Fútbol Profesional (LFP) o braku nieprawidłowości w działaniu FC Barcelony przy zakontraktowaniu piłkarza Neymara Jr. Spotkanie Komitetu odbyło się w ubiegłą środę 23 kwietnia, a postanowienie zostało uchwalone w ubiegły piątek.

Zgodnie z postanowieniem wspomnianego Komitetu, „w świetle argumentów przedstawionych przez FC Barcelonę w LFP (…), wnioskuje się o braku zachowania klubu, które naruszałoby statut czy regulamin LFP i z tego powodu nie ma potrzeby dodatkowego postępowania w sprawie ogłoszonych wcześniej faktów”.

Komitet Kontroli Ekonomicznej LFP zwrócił się do FC Barcelony z zapytaniem o informacje w lutym i po odpowiedniej analizie stwierdził, że nie istnieje żadne wykroczenie ze strony klubu dotyczące zakontraktowania piłkarza Neymara Jr.

FC Barcelona przypomina o swojej pełnej gotowości do dalszego przekazywania informacji dotyczących danych związanych z tym transferem w sposób transparentny.

Odnośnik do komentarza

Neymar nikogo.

 

Co do Daniego, to mega xD

 

No dzisiaj już rewanż LM , bedzie bedzie zabawa , bedzie sie działo. 

 

Martwi mnie tylko troche sytuacja PD, 3 kolejki do konca a atleti nie zgubiło punktów na wygnajewie z walencją i ... Real moze sie obejść smakiem, atleti ciuła te punkciki. Choć nie mozna powiedziec ze robi to w tak żałosny sposób jak Barca bo w każdym ostatnio meczu była drużyną zdecydowanie lepszą od rywala i zasługiwało na 3pkt. Forme też ma stabilną co sugeruje że w ostatniej kolejce na 99% nie przegra z tak grającą barca. No ale nic, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...