Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

 

Koniec niejasności przy transferze Neymara:

 

 

 

Komitet Kontroli Ekonomicznej LFP powiadomił, że przy transferze Neymara Barcelona nie dopuściła się żadnych wykroczeń. Klub wystosował w tej sprawie specjalny komunikat.

 

FC Barcelona z zadowoleniem przyjmuje postanowienie Komitetu Kontroli Ekonomicznej Liga Nacional de Fútbol Profesional (LFP) o braku nieprawidłowości w działaniu FC Barcelony przy zakontraktowaniu piłkarza Neymara Jr. Spotkanie Komitetu odbyło się w ubiegłą środę 23 kwietnia, a postanowienie zostało uchwalone w ubiegły piątek.

Zgodnie z postanowieniem wspomnianego Komitetu, „w świetle argumentów przedstawionych przez FC Barcelonę w LFP (…), wnioskuje się o braku zachowania klubu, które naruszałoby statut czy regulamin LFP i z tego powodu nie ma potrzeby dodatkowego postępowania w sprawie ogłoszonych wcześniej faktów”.

Komitet Kontroli Ekonomicznej LFP zwrócił się do FC Barcelony z zapytaniem o informacje w lutym i po odpowiedniej analizie stwierdził, że nie istnieje żadne wykroczenie ze strony klubu dotyczące zakontraktowania piłkarza Neymara Jr.

FC Barcelona przypomina o swojej pełnej gotowości do dalszego przekazywania informacji dotyczących danych związanych z tym transferem w sposób transparentny.

 

 

 

No skoro wyebali dodatkowe 13 mln to nie rzeczywiście nie ma potrzeby dodatkowego postępowania.

Odnośnik do komentarza

Ja liczę, że Barcelona doj,ebie Atletico w ostatnim meczu i wtedy Real wdrapie się na szczyt.

Mimo iż Visca el Barca to jednak podziwiam Real za formę. Szczególnie w tej części sezonu. Ich mecze ogląda się dobrze, są pełne emocji i świetnych akcji, ale ŻADNA drużyna nie zasłużyła na tytuł tak jak Atletico Madryt w tym roku. Żadna. Jestem już zmęczony przetasowaniami na szczycie między dwoma tylko drużynami. Czas na zmiany. Czas na nowego mistrza.

Odnośnik do komentarza

Ja liczę, że Barcelona doj,ebie Atletico w ostatnim meczu i wtedy Real wdrapie się na szczyt.

 W takiej formie? No tez chciałbym ale zobaczymy. Choć po gran derbi widać że barca potrafi sie z najlepszymi sprężyć i grać na wysokim poziomie, więc po cichu tez licze że to samo nastąpi w meczu z atleti

Odnośnik do komentarza

Co do milimetra? Ty chyba podania co do milimetra nie widziałeś.

 

Bayern u siebie dowali 2 bramki w pierwszej połowie i żegnaj Real. Taka jest brutalna rzeczywistość.

 

Widzę, że kanabis znowu ból tyłka. Strasznie przykre. :confused:

Szkoda, że Ronaldo nie strzela bramek z Bayernem tylko z 16 zespołem ligi.

 

 

Sutek, chciałbyś o tym porozmawiać?

Odnośnik do komentarza

Efekt jest jeden - Pepowi zaciął się samograj i w przerwie wpuścił obrońcę w miejsce napastnika, żeby nie było większej kompromitacji. To chyba największa trenerska wydmuszka od czasów Rafy Beniteza. Pep rozłoży każdy zespół. Na jego szczęście Manchester United uległ degradacji zanim on się tam pojawił. Jaka następna drużyna w kolejce ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No tak zwolnić Pepa bo bayern doszydł tylko do półfinału ligi mistrzów. Bez przesady. Real jest po prostu w świetnej formie i tyle, Realowi w tym meczu wszystko wychodziło a za to Bayernowi szło jak pod góre. Swoją drogą jestem zaskoczony postawą obrony Realu, genialny mecz. 

Aby tylko teraz Atleti odesłało Londynczyków do domu i bedziemy miec świetny finał. Oczywiscie jesli Atleti wyciągnie wnioski z dwumeczów pucharu króla, choć wiadomo że finał LM to bedzie inna zdecydowanie wyższa mobilizacja

Odnośnik do komentarza

Niech sobie siedzi w tym Monachium i dalej ciągne Bayern w dół. Nie mam nic przeciwko. Za dwa lata pewnie znów ucieknie z tonącego statku, zamiast ratować załogę. Zupełnie jak z FCB. Po raz kolejny dostał samograj, do którego dostawia tylko swoją gębę. Wielki mi trener.

 

Btw to nie pierwszy mecz w ostatnich tygodniach, który Bayernowi kompletnie nie wyszedł.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Sutek, chciałbyś o tym porozmawiać?

 

 

Zaraz po tym jak wrócisz się do szkoły na lekcje polskiego.

[..]

A to wszystko sprawia, że nie jesteś osobnikiem, z którym mogę wywiązać inteligentną konwersację.

 

P.S Maści? Kalafiorka?

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Z tego co pamiętam Primera Division na ten sezon już pozamiatana, więc nie ma co się spinać.

 

+ Dodał MODERATOR
Usunąłem spinkę kanabisa i sutqa. Wyjaśnijcie sobie to na PM, ok? A jak będziecie dalej syfić tu, to polecą warny, co przy waszym stanie ostrzeżeń, na pewno nie będzie za dobre (dla was). Sorry MeSSer że użyłem Twojego posta, ale ludzie nie chcą marnować czasu by zobaczyć modowski komunikat
 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...