Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, to nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek wcześniej Leo komuś karnego oddał. Jak zobaczę coś takiego w finale LM przy stanie 3:1 dla Barcy, to się zdziwię ;). W ogóle to mnie znowu niepokoi słaba forma fizyczna Leo, znowu często wymiotuje, nie zachwyca szybkością i odpuszcza pressing. To jest taka sinusoida i dziwne, że nikt nie jest w stanie nawet tego zdiagnozować.

Odnośnik do komentarza

Bo do karnych wyznacza trener nie zawodnicy LOL xD


Widocznie czy messi czy ronaldo na treningach wykonuja jedenastki najlepiej więc niby dlaczego mieliby oddawać strzelanie karnych komus kto robi to gorzej? Bo jakis antyfan na forum dla konsolomaniaków płacze ze strzelają bramki? No nie sądze.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie wierzysz, że w Realu nie ma innego piłkarza który miałby w wolnych conajmniej taką samą skuteczność co Ronaldo, a w Barcy kogoś kto wykonuje karne lepiej od Leo. Ci panowie bardzo przeciętnie sobie radzą z tymi elementami, a jakoś tak się utarło, że wykonują je dobrze(a Ronaldo to już w ogóle spec od wolnych...). Leo ma słabą statystykę strzelonych jedenastek, a Ronaldo od czasu odejścia z Man Utd wykonuje wolne gorzej od Leo(który też Juninho nie jest... ). Tym samym wątpię żeby tacy gwiazdorzy nie mieli nic do powiedzenia w kwestii "kto wykonuje stałe fragmenty". Z podobnego powodu Ronaldo grał ostatnie dwa miechy w wyjściowej jedenastce, chociaż nie ma chyba teraz fana Realu który mógłby to uzasadnić "widocznie nikt lepiej nie grał na jego pozycji"

Odnośnik do komentarza

Napisałem coś negatywnego o jedenastkach Ronaldo? Pisałem o jego wolnych I jedenastkach Messiego. A forma ogólna ma to do tego, że skoro trener decyduje o tym kto wykonuje jedenastki(bo jest akurat najlepszy w tym elemencie w zespole), to tym bardziej powinien decydować o tym kto gra w danym meczu. Jak widać forma czy umiejętności w danym elemencie nie są aż takie istotne

Odnośnik do komentarza

A ja akurat o wolnych ronaldo nic nie mówiłem bo w tym elemencie real spokojnie ma piłkarzy lepiej wykonujących przynajmniej na daną chwile ten element gry. Nie zgodze sie co do messiego bo fakt juninho nie jest który sadził bramki z 35 metów ale jesli chodzi o wolne w odległości18-25 metrów jest naprawde cąłkiem niezły. 

Co do wystaiania w pierwszym składzie, no cóz ja nie mam zamiaru sie z Carlo kłocić bo o trenowaniu i wystawianiu odpowiednich zawodników ma pojęcie zdecydowanie większe ode mnie, i od ciebie też. Trener doskonale zna i messiego i ronaldo. Być moze wiedza ze zniżka formy to kwestia czasu. Na przykład messi , nie grął nic a jak sie odblokował to kazdy widzi co gra. To samo bedzie z ronaldo, ja tylko pragnę przypomnieć że i jeden i drugi to ludzie nie maszyny.

Odnośnik do komentarza

To są Kabi trochę dwie inne sytuacje, bo kto ma zastąpić Messiego jak ten gra źle? Barca nie ma zamiennika dla karła, w ogóle to od 2-3 sezonów jest problem z ławką. W Realu chyba na każdej pozycji jest więcej niż jedna opcja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...