Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Suarez w każdej akcji próbuje robić jakieś obroty, a jest przy tym tak ociężały, że ja pyerdolę. Najgorsze jest to, że nie ma za bardzo kto go zastąpić.

 

Obrona, wiadomo, tragedia. Mascherano, Pique i Mathieu do wyj.ebania, no co oni grają dzisiaj.

 

Roberto lepiej gra na obronie.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Jezusie, znowu gwałt, a to jeszcze nie koniec. Dlaczego, powinni się położyć i oddać 3 punkty Barcelonie :(

 

 

trzeba kupic lewego

Lewy na obronie? W sumie grałby nie gorzej niż ci "obrońcy" dzisiaj

 

Nawet Leo za(pipi)ał przy 4 bramce -pomijając pasywność obrońców, bo tam dało się jeszcze spokojnie to zablokować-, niedługo zaczną sami sobie strzelać :/

Odnośnik do komentarza

Co za mecz Modricia :obama: Kovacic i Navas też świetne spotkania, no i Karim który zrobił swoje. Najgorsi no cóż, jak nie ma na liście strzelców Crisa to można z góry założyć, że i ten nic wielkiego nie zagrał i tak bylo i tym razem. Brak podań w jego kierunku to i praktyczny brak jego na boisku. Choć te dwa odegrania głową w polu karnym czy strzał z daleko były niezle to i tak za mało by mógł zanotować nawet poprawny występ. Ale chyba w największego w(pipi)a wprawial Pepe. Tak kretynsko tracił piłkę, że cudem Real nie tracił kolejnych goli. Ramos wracaj jak najszybciej. No ale 3 pkt są i lider są, a to najważniejsze.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Kolejna ciekawa kolejka w Hiszpanii. Cieszy mnie niezmiernie zgubienie punktów przez Barcelonę, ale nie widziałem jeszcze nawet skrótu. Po komentarzach i wyniku wnioskuję, że nie zaprezentowali się Katalończycy najlepiej. 

Mecze Królewskich na San Mames są zawsze gwarantem emocji, tak też było tym razem. Dobre, intensywne spotkanie, w którym niczego nie brakowało. Real zagrał na bardzo trudnym terenie i niestety, ale bywały momenty, kiedy tracił kontrolę nad wydarzeniami.Wydaje mi się, że odpowiedzialni za to byli Kroos i Pepe. Obaj zagrali, eufemistycznie mówiąc, przeciętnie. Zwłaszcza Pepe był jakiś taki nieporadny, niedokładny, choć na początku spotkania pokazywał się bardzo  fajnie, wygrywając główki w środku pola. Kapitalnie zaprezentował się natomiast zarówno Dani, jak i Navas. Kostarykanin ma takie sprężyny w nogach, że potrafił, nawet pomimo złego obliczenia toru lotu piłki, cofnąć się półtora metra i wybronić główkę Aduriza! Marcelo trochę odstawał, jak to on, w defensywie. Zabrakło asekuracji tej (pipi)y ronaldy, najgorszego zawodnika na boisku. Szkoda, że Benitez ma jaja związane pętlą Pereza, bo w końcu pajacyk musi grać. Chorwacki duet w środku pola był kapitalny, a Isco i Benzema po raz kolejny pokazują dobrą współpracę ze sobą. No i ciekawe zmiany Jesego i Casemiro. Pierwszy ma dynamit w nogach, a drugi...cóż, dość powiedzieć, że w każdej z czołowych drużyn europejskich, z miejsca grałby w pierwszej jedenastce. Jeden z lepszych defensywnych pomocników na świecie. Zobaczycie z biegiem czasu, jeszcze w tym sezonie, do czego Casemiro jest zdolny.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

No wczoraj Kovacic zagrał na miarę swojego talentu. Czasami myślę, że Real ostatecznie wyszedłby lepiej na sprzedaży Cristiano. Wiem, że to teoretycznie nadal drugi najlepszy zawodnik na świecie, ale mimo nienagannego przygotowania atletycznego staje się delikatnie przewidywalny. Fochy i brak asekuracji też nie pomagają.

Poza tym pora na "młodzież",  Isco, Jese, James powinni powoli przejmować pałeczkę w drużynie. Z drugiej strony Ronaldo to zawsze gwarant sporej liczby bramek.

Odnośnik do komentarza

Wymęczone zwycięstwo. Niby Barca dominowała przez większą część meczu, ale wystarczyła pasywność Pique w końcówce, żeby zrobiło się nerwowo. Suarez 2 bramki i wywalczony karny, niby super, ale pomijając statystykę gra słabo. Nie pamiętam kiedy wyszedł mu ostatnio jakiś drybling, trudniejsze piłki praktycznie zawsze mu odskakują i je traci. Dzisiaj bramki musiał strzelić, bo rywal rozkładał nogi, ale w meczach kiedy nie ma tyle miejsca jest kompletnie nieprzydatny. Nie z taką formą.

Najlepsi dzisiaj byli Roberto (na tej prawej obronie gra równiej niż Alves), Bartek i Busquets (najlepszy piłkarz Barcy w tym sezonie, póki co) spoko Neymar (mimo zmarnowanego karnego), Ivan też nieźle.

Odnośnik do komentarza

No niestety, obrona to dramat. Bartra zagrał kapitalnie z Levante, później nie wiedząc czemu usiadł na ławce z Celtą, a teraz znowu rozegrał dobre zawody. Niech gra w pierwszym składzie (nawet po powrocie Vermaelena, a najlepiej razem z nim), bo Pique (to cofanie się, gdy napastnik jest przy piłce, lol) i Mascherano to beznadzieja w tym sezonie. Roberto wiadomo, klasa, i w przeciwieństwie do Alvesa zapyerdala po stracie.

Busquets super, te jego zwody :banderas:. Rakitić słabo, choć w drugiej połowie zaczął grać lepiej.

Suarez średnio, Neymar okej, Munir... Nie wiem, co on robi w tej drużynie, nie wiem. Niech gra Sandro, chłopak ma potencjał.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...