Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

 

WYdaje mi sie, ze w pierwszym GD polegnie barca a jesli nie polegnie to remis bedzie jak wygrana.

 

Mi sie wydaje ze wygra real albo bedzie remis. Albo wygra barcelona. Tak mi sie wydaje. Może tak być.

Ronaldo zbiera siły na GD zebyw am zamknąć dupy nędzne hejterki, dlatego dzis nic nie stzrelił

 

 

Oby strzelał, ma być dobry mecz

Odnośnik do komentarza

Tak serio, to jeżeli chodzi o wolne, to trudno wytłumaczyć wiekiem ich pogorszenie. To jest element powtarzalny, na który przyrost doświadczenia wpływa pozytywnie. Tutaj mamy przypadek, w którym facet osiągnął swój szczyt w tym elemencie gdzieś w wieku 23-24 lat po czym poszybował mocno w dół. Wydaje mi się, że tutaj problem siedzi w głowie, a nie w wieku. Zwłaszcza że sprawnościowo (szybkość, przyśpieszenie, skoczność) wygląda jakby miał dużo mniej niż 30. 

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem ze sie doje.biecie do wolnych, choc najmniej mi o nie chodziło. Okej zgadzam sie. No ale myslalem ze wam chodzi oc os wiecej w zmianie gry ronaldo niz tylko niestrzelanie wolnych. Pokazcie mi motorycznie tak grajacego piłkarza w wieku 31 lat. 

 

Wolnych juz dawno nie powinien wykonywac, nie pamietam kiedy cos strzelil a był okres nawet w realu jak sadził bramy z kazdej pozycji i odleglosci tego elemntu gry. No ale co zrobisz, wolne tez trzeba trenowac, moze odpuscił? Czy Beckham czy Juninho zostawali na godziny po treningach zeby ten aspekt trenowac wiec ta teza jest prawdopodobna, i nie pajgi to nie jest jak z jazda na rowerze ze jak ogarniasz strzelanie wolnych to robisz to juz dobrze całe zycie. To tez trzeba trenowac. 

No ten aspekt wolnych jest mocno irytujacy, bo wolne równa sie strata. A przeciez Real ma swietnie dogrywajacych no i nawet sam Ronaldo przeciez wysmienicie gra głową i ma swietne warunki fizyczne zeby ta brame zapakowac.Wiec siłą rzeczy to nawet dla niego lepiej byłoby inaczej te wolne rozgrywac :) 

 

Nikt nie jest idealny, Messi nie stzrela z 11 metrów a mimo to ciagle do tych 11 podchodzi, nikt go za to nie jedzie jednak.

Aha to jest swietne wlasnie, Messi nie strzela karnych a mimo to jest okej. Ronaldo podchodzi d karnych, 99% skutecznosci, ale jest bity bo strzela z karnych. Logika forumkowa

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Bo Lessi cześciej robi różnice, potrafi przedryblować kilku typa i swietnie dograć lub samemu strzelić, Ronaldo przechodząc do Realu odstawał i tak pod tym względem. Żeby nie było i tak jestem jego "fanem" tylko potrafię docenić Messiego i powiedzieć, ze jest lepszym piłkarzem. Ronaldo ostatnia złota gale zdobył statystykami co przeciez nie jest złe, te wyniki strzeleckie to kosmos.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

, i nie pajgi to nie jest jak z jazda na rowerze ze jak ogarniasz strzelanie wolnych to robisz to juz dobrze całe zycie. To tez trzeba trenowac

A czy ja napisałem, że nie trzeba trenować? Napisałem o powtarzalności tego elementu, a powtarzalność (schemat) nabywa się podczas treningu. Tak jak właśnie karne w których Ronaldo jest jednym z najlepszych (statystycznie są lepsi, ale jednak Ronaldo miał najwięcej podejść) i wykonuje je co najmniej tak dobrze jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza

No niezła beka bo w sezonie 2014 i 2015 kiedy to Neymar zaczal grac w europie stzrelił 54 bramki w 92 meczach ronaldo w manchesterze strzelił w sezonach 2008 i 2009  68 bramek w 102 meczach a mesii w sezonie 2010 i 2011 strzelił 110 bramek w 118 meczach 

 

I to jest obiektywne porównanie nie z dupy tabelka wyzej. 

 

Swoja droga, messi kosmos.


Srednia

 

Messi   0,93

Ronaldo  0,67

Neymarek 0,57

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak pisze kolega wyzej. Widac ktos jeszcze nie ma klapków na oczach na forumku.

 

Rozumiem , ze to wina Neymara , ze urodził sie W Brazylii , nie trafił do Barcelony w wieku 13 lat , i nie urodził sie w Portugalii?

 

Jak mozna uzywac argumentu  o graniu w jakiejś lidze do 20go roku zycia.

 

 

No na przykład tak mozna ze jest to nie adekwatne do porównan z Ronaldo czy Messim powodujące conajmniej żałosny usmieszek nie podziw. Wiesz jakie są zasady złotego buta? Pewnie nie, polecam sie zapoznac. Poórwnywanie strzelania bramek w santosie do wymiatania w ManU albo barcelonie. No litosci. 

 

W dodatku dałes tabele na której wlasnie te statystyki sa na głównej pozycji. Dla kogos kto sie nie zna pewnie fajnie neymar wypadł no ale dla kogos kto wie ze to jego 3 sezon w europie i wiekszosc bramek natrzaskał w smiesznym santosie juz raczej jest zabawne. 

 

Co do osiagniec na tym obrazku jest gów.no rozmazane i nawet nie widac co tam pisze a to sugeruje ze jednak głównie chciales pokazac jakim to słabym strzelcem jest cr7 a jak swietnym stzrelcem jest neymar. No nie wyszło.

O panie nawet od messiego jest lepszy, no to szykuje nam sie najlepszy piłkarz w historii drogi mlecznej. 

 

Ja pokazałem ci obiektywne porównanie, grajacych w tym samym wieku w silnym europejskim klubie 3 piłkarzy wspomnianych. Pokazujące gdzie jest miejsce Neymara i ze jeszcze mu sporo do Ronaldo a o porównaniu do messiego w jego wieku wogole nie ma co wspominac bo mimo ze za Leo "Kradne" Messim nie przepadam to takie porównanie mogłoby go zabolec mocniej niz wyrok sądu w sprawie oszustw podatkowych.

 

I tym wlasnie milym akcentem mozemy to zakonczyc nie tabelką która jest warta tyle co wyprawa na grzyby w tym roku.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...