Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy Zidane nie ogarnął Castilli? Tam problemem jest może Odegaard, ale tak to radzą sobie całkiem nieźle. A czy zwolnienie Beniteza jest za wczesne? Też nie za bardzo. Mam wrażenie, że kilku zawodników gra przeciwko niemu, zupełnie jak w przypadku piłkarzy Chelsea i Mourinho. Zidane to człowiek Carlo, więc zapewne stosunki z zawodnikami będzie miał lepsze niż Rafa, niewiadomą pozostaje tylko to jaki taki Real u francuza będzie wyglądać, czy będzie to dalej granie zawodnikami za których zapłacono najwięcej czy raczej stawianie na tych którzy maja formę?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli już oficjalnie Zidane.

 

Zwolnienie Beniteza to dla mnie, z perspektywy sympatyka Realu, najlepsza wiadomość jaka mogła się przytrafić. Podobnie jak kanabis nie mogłem oglądać Realu za kadencji tego trenera od meczu z Barceloną. Zatrudnienie Zidane'a czyli mojego najulubieńszego piłkarza ever będzie tym co na pewno przyciągnie mnie do transmisji na najbliższe mecze, ale mimo to pozostaje sceptyczny. Wiadomo jak to jest z wielkimi piłkarzami jako trenerami- rzadko kiedy to się udaje. Widać, że Perez ma nadzieje, że Zidane pójdzie drogą Guardioli- były piłkarz przejmuje klub i okaże się strzałem w dziesiątkę (hehe Zidane'10). Ale tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć jak to się potoczy. Jedyne co mnie napawa optymizmem to fakt, że Zizu jest od jakiegoś czasu członkiem szatni i był w niej obecny przy ostatnich sukcesach tej drużyny za Ancelottiego. Tylko w zasadzie jaki był sens zwalniać Włocha? Trzeba było dać mu prowadzić dalej drużynę i zarazem namaścić Zidane'a jego naturalnym następcą, a nie bawić się w jakiegoś Beniteza po drodze. Byłby to bardziej spójny plan i naturalna ewolucja drużyny no, ale to jest Real Madryt- tego się nie ogarnie.

 

Najważniejsze, że grubasa już nie ma.

 

Zinedine dawaj Raula Gonzaleza Blanco na asystenta i wogóle orgazm. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego że Zizou bedzie miał szacunek wśród piłkarzy za to kim jest i co osiągnąl. Benitez to był pałka, na treningach pewnie sikali mu do butów.

 

Dobrze z enie Mourinho, chyba bym sie porzygał jakbym musiał ogladac autobus w wykonaniu druzyny o najbardziej obok bardzy wielkim potencjale ofensywnym.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Suarez zawieszony na dwa mecze za udział w sprzeczce w tunelu prowadzonym do szatni. Spoko, rozumiem, nie mam nic przeciwko, ale dlaczego Pau Lopez nie dostał żadnej kary? Głównie dlatego, że Barca nie zgłosiła uwag do wiadomo jakiej sytuacji, za którą powinien wylecieć z boiska w każdej lidze świata (również tej dla rudych mężczyzn). WINCYJ NIŻ KLUB :sir:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...