Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Busquets to jest kawał buraka, na cholerę on takie szopki odwala <_<

Sytuacja z Villą była bardzo moim zdaniem jednoznaczna, piłkarz Realu zachował się chamsko stając mu na łydkę, a teatrzyk, to chyba każdy profesjonalny piłkarz w takiej sytuaji odwala (ok. Puyol nie :thumbsup: ). To czy go bolało, czy nie, to chyba jest najmniej istotna sprawa.

Sytuacja z Mascherano z kolei, też jest jednoznaczna, czyli. chciał być jak Sergio. Ogólnie pierwszy raz coś takiego widziałem w jego wykonaniu.

Alves symulantem? To jest podlec boiskowy, kopacz łydek, ale symulant raczej nie, on raczej zawsze udaje, ze nie faulował, a nie że był faulowany. Messi? Też miewa wredny charakterek, ale wymuszanie a'la Ronaldo to u niego rzadko spotykane. Np. wystarczy obczaić wczorajsze dryblingi, gdzie w niemal każdej sytuacji był faulowany, ale jakoś nie spieszyło mu się do ziemi.

 

Oj uwierz mi pajgi ,że Alves potrafi czasami taki teatrzyk odwalić,że głowa mała. Może się z tym nie spotkałeś,ale ja kilka razy widziałem,gdy płakał z byle powodu :P

Odnośnik do komentarza

Ale on nie nurkował, a to tarzanie się Tarzana po ziemii, sprawa kontrowersyjna, bo strzał w kostkę jednak był. Znajdź więcej dowodów na Puyola, to pogadamy :thumbsup:

Nie wiem skąd ta wrażliwość na symulacje w Barce, nie wiem co o tym ma świadczyć? Ilość karnych? Chyba nie. Kartki? No jak się utrzymuje drużyna przy piłce przez ponad 70% na mecz, to chyba nie dziwne, że są faulowani? Ktoś prowadzi statystyki symulowania fauli przez zawodników FCB?

Odnośnik do komentarza

Valencia dość gładko zwyciężała w ostatnich meczach. Nie zapominajmy o wygranej 5:0 nad Villarealem. Myślę, że jutro Soldado, Mata i spółka zatrzymają 3 punkty na Mestalla. Oby.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Po pierwszej połowie jestem zawiedziony grą Valencii. Dwie zmaszczone sytuacje Hernandeza i straty bramek z głupich błędów. Gdyby został odgwizdany karny dla Nietoperzów, być może mecz potoczyłby się inaczej. Zauważyłem też masowy wzrost śmiertelnych kontuzji zawodników z Madrytu.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszej połowie jestem zawiedziony grą Valencii. Dwie zmaszczone sytuacje Hernandeza i straty bramek z głupich błędów. Gdyby został odgwizdany karny dla Nietoperzów, być może mecz potoczyłby się inaczej. Zauważyłem też masowy wzrost śmiertelnych kontuzji zawodników z Madrytu.

 

Co masz na myśli? ;>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...