Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Cristiano Ronaldo wyrównał rekord Hugo Sancheza, strzelając 38. bramkę w sezonie (według niektórych było ich 39, ze względu na

oficjalnie zaliczony Pepe). Generalnie w całym sezonie Portugalczyk strzelił ponad 50 bramek we wszystkich rozgrywkach, czyli całkiem sporo.

 

Są też smutne wieści dal fanów Realu: Kaka stwierdził dziś, że nie ma zamiaru opuszczać klubu, lecz zostać w Madrycie i odzyskać formę.

Odnośnik do komentarza

FC Barcelona poszła śladami wielkiego Milanu i zwiększyła liczbę pasków.

 

puyol_and_pedro_baixa.jpg

 

Logo UNICEF będzie teraz z tyłu, tak więc gdy np. Pedro upadnie po brutalnym faulu i nie będzie wstawał, widzowie będą mogli pocieszać się, że ich klub daje sporą kasiorę na biedne dzieci.

 

Jest też nowy kolor koszulek rezerwowych, które są prawdopodobnie najładniejszymi, w jakich ten klub kiedykolwiek grał (jakiś fan mnie poprawi?).

 

puyol_away.jpg

Odnośnik do komentarza

Jest też nowy kolor koszulek rezerwowych, które są prawdopodobnie najładniejszymi, w jakich ten klub kiedykolwiek grał (jakiś fan mnie poprawi?).

puyol_away.jpg

Niebieskie z granatowymi paskami po jednej stronie były ciekawsze

 

nike-barcelona-away-shirt-2004-05-with-albertini-22-printing-.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Jakie transfery Realu :o Callejon, Sahin, Altintop - być może Kun już jutro :o

 

 

 

 

Dwie równorzędne jedenastki - czyli jedyny sposób na Barce? Mou jest geniuszem, dumny jestem z tych jego transferów :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Callejon pewnie skończy jak Pedro Leon,Altintop będzie zapchaj dziurą, jedyna nadzieja moim zdaniem w Sahinie o ile załapie się do pierwszej jedenastki. A co do Kuna...proszę was bądźmy poważni...Karim prezentuje się o niebo lepiej,Higuain gdy już powróci do pełni formy po kontuzji to identyczny poziom co Aguero. Ja bym już wolał definitywnie kupić Adebayora,który daje zdecydowanie większe możliwości taktyczne.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Ta, tylko, że o to chodzi w tych transferach, że rotacje będzie mógł robić praktycznie doskonałą. To co Pellegrini chciał, ale nie do końca mu wyszło, bo nie mógł dobierać sobie sam transferów.

 

 

 

 

edit: poza tym Kun to w końcu ktoś kto by w ważnych meczach nie srał po gaciach a trafiał do bramki, przydałby się na serio. A ta rotacja to już prawie jak w koszykówce :D

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Jakie transfery Realu :o Callejon, Sahin, Altintop - być może Kun już jutro :o

 

 

 

 

Dwie równorzędne jedenastki - czyli jedyny sposób na Barce? Mou jest geniuszem, dumny jestem z tych jego transferów :D

Żeby kupować topowych ofensywnych zawodników, nie trzeba być geniuszem, wystarczy mieć Pereza za prezesa.

MYSZa7 ma rację, styl Jose nie opiera się na grze trójką napastników, a na ich rotacji, więc na cholerę im tylu napadziorów, zwłaszcza, że nie takie transfery były zapowiadane.

Odnośnik do komentarza

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/05/24/2499841/la-liga-team-of-the-season-2010-11

 

Goal.com w (zupełnie słusznej, z wyjątkiem może pozycji stopera) jedenastce sezonu umieścił 6 piłkarzy Barcelony, 4 Realu... i Giuseppe Rossiego. Który, bardzo możliwe, opuści Villareal latem i całkiem prawdopodobne, że wyląduje w Barcelonie. Cóż...

Odnośnik do komentarza

Callejon pewnie skończy jak Pedro Leon,Altintop będzie zapchaj dziurą, jedyna nadzieja moim zdaniem w Sahinie o ile załapie się do pierwszej jedenastki. A co do Kuna...proszę was bądźmy poważni...Karim prezentuje się o niebo lepiej,Higuain gdy już powróci do pełni formy po kontuzji to identyczny poziom co Aguero. Ja bym już wolał definitywnie kupić Adebayora,który daje zdecydowanie większe możliwości taktyczne.

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dawno nie czytałem większych bredni <_< Umiejętności Aguero są mniej więcej takie same jak Benzemy i Higuaina razem wziętych. Benzema faktycznie ostatnio się poprawił, ale i tak jest cieniem siebie z Lyonu. Higuain nawet jak ma formę życia, to nie potrafi wykorzystać ani połowy setek, które otrzymuje. Nawet pusta bramka to dla niego wyzwanie. Naprawdę trzeba być zaje.biście ślepym fanboyem, żeby wypisywać takie głupoty. Zresztą... kibice realu mnie przyzwyczaili do tego i sam się sobie dziwię, że mnie zaskakują takie posty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ta, tylko, że o to chodzi w tych transferach, że rotacje będzie mógł robić praktycznie doskonałą. To co Pellegrini chciał, ale nie do końca mu wyszło, bo nie mógł dobierać sobie sam transferów.

 

 

 

 

edit: poza tym Kun to w końcu ktoś kto by w ważnych meczach nie srał po gaciach a trafiał do bramki, przydałby się na serio. A ta rotacja to już prawie jak w koszykówce :D

Aguero powiedział,że nigdy nie przejdzie do Realu.Transfer jest wielce nieprawdopodobny.

 

dyrektor generalny, Miguel Angel Gil Martin: - Operacja z Realem jest niemożliwa z trzech powodów: on tego nie chce, Atletico publicznie zapowiedziało, że nie będzie negocjować z Realem, Real nigdy nie przeprowadziłby wrogiej operacji.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Callejon pewnie skończy jak Pedro Leon,Altintop będzie zapchaj dziurą, jedyna nadzieja moim zdaniem w Sahinie o ile załapie się do pierwszej jedenastki. A co do Kuna...proszę was bądźmy poważni...Karim prezentuje się o niebo lepiej,Higuain gdy już powróci do pełni formy po kontuzji to identyczny poziom co Aguero. Ja bym już wolał definitywnie kupić Adebayora,który daje zdecydowanie większe możliwości taktyczne.

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dawno nie czytałem większych bredni <_< Umiejętności Aguero są mniej więcej takie same jak Benzemy i Higuaina razem wziętych. Benzema faktycznie ostatnio się poprawił, ale i tak jest cieniem siebie z Lyonu. Higuain nawet jak ma formę życia, to nie potrafi wykorzystać ani połowy setek, które otrzymuje. Nawet pusta bramka to dla niego wyzwanie. Naprawdę trzeba być zaje.biście ślepym fanboyem, żeby wypisywać takie głupoty. Zresztą... kibice realu mnie przyzwyczaili do tego i sam się sobie dziwię, że mnie zaskakują takie posty. Pozdrawiam.

<figlarz mode on>

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Dawno nie czytałem większych bredni <figlarz mode off>

 

(pipi) warta jest opinia kogoś kto mecze Realu ogląda od święta. Zgodzę się że przesadziłem z Higuainem,ale z Benzemą ani trochę. Francuz przed kontuzją spisywał się znakomicie a ostatnio w meczu z Almerią potwierdził,że potrafi szybko wrócić do starej dyspozycji. Choć trzeba też przyznać,żę Almeria to nie był przeciwnik z najwyższej półki. Zresztą możliwe ,że się źle wyraziłem bo pewnie zdanie o Benzemie zrozumiałeś tak jakbym twierdził,że Karim ma większe umiejętności od Kuna,a tak oczywiście nie jest. Obydwaj mają porównywalne umiejętności o czym świadczy zdobycie po 26 bramek w tym sezonie i przez Karima i przez Kuna ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

10 więcej dla Kuna w Realu w przyszłym sezonie wielce prawdopodobne. Tym bardziej, że wbrew pozorom sam Kun powiedział, że odejdzie, że chce odejść i wcale nie nadmienił, że nie chce przejść do RM. Wręcz przeciwnie poprosił prezia by ten rozważył każdą z ofert.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...