Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie brak 480p to ogromna lipa, ta rozdzielczość fantastycznie podbija jakość obrazu. Gry na HDTV prezentują się naprawdę ładnie, czego o zwykłym Composite'cie nie można powiedzieć. Po co w ogóle patrzysz na Mini? Standardowe Wii można kupić za śmieszne grosze.

Odnośnik do komentarza

tez bym odpuscil sobie ta wersie i bral pierwsza wersie wii z portami na pady z gc, bo w niektore gry najwygodniej gra sie na gackowym padzie.

z 480p tez bym nie rezygnowal, w 2008 roku po kupnie lcd sprowadzilem z play asia multikonsolowy kabel komponent.

 

 

XCM Multi-Consoles Component Cable V3

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-n-49-en-70-2lob.html

 

tani moze nie jest, bo sam kabel bez wysylki kosztuje 30$ ale dziala do dzisiaj i wspolparacuja z nim wszystkie konsole poprzedniej generacji i ps1.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Thx,

pytałem sie bo tak naprawdę to Wii jeszcze nie mam (choc jest w planach) ale miałem okazje kupić te 3 gierki w dobrej cenie w stanie jak nowym, wiec na razie będzie trzeba wypróbować przez Dolphina (choć 1080p źle nie brzmi)
wiec gry sa, teraz tylko trzeba upolować Wii
6b02972ab4c911e2984822000a1f9707_7.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, ile wam trzymają baterie w wiilocie?

 

u mnie zżera je ekstremalnie szybko - nosz kurka, wczoraj kupiłem - 4h grania i baterie padły (gram bez wibracji)

 

na tych samych "paluszkach" pad od x360 wytrzymuje mi ok. 20h

 

nawet na porządnych Duracellach jest kicha - kilka godz. grania i padają

 

 

Nie mierzyłem tego, ale prawidłowo działające wiiloty na pewno trzymają o wiele dłużej niż 4h. 

Odnośnik do komentarza

raven_raven ZLUKAJ BO PEEMKE CI NAPISALEM

ok a tera pytanie do znawcow. Jakas giere poleccie ktora nie wymaga machania/celowania i mozna sobie spokojnie lupac w nia lezac przed tv w lozku.

gralem w the last story i bylo sponio fajne <ok>

 

Dużo jest takich gier - jakiś konkretny gatunek Cię intersuje? Jeśli lubisz jrpg-i to Xenoblade. Inne dobre gry, gdzie nie ma machania, albo jest go na tyle mało, że spokojnie można na kanapie pykać to: Super Mario Galaxy, New Super Mario Bros, Super Smash, Donkey Kong, Little King Story, Kirby, Tatsunoko, Muramasa (chyba, nie jestem pewien bo grałem na padzie od GameCuba)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...