Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakieś 4 gierki, to mogę na nich też sprawdzić :>.

 

Pytanie do GregZPL - napisałeś, że NSMB jest takie sobie i są lepsze pozycje. Naprawdę? NSMB na DS-a przeszedłem całe i się świetnie bawiłem, a wczoraj 0,5h z bratem młodszym pograłem we 2 i radocha była przednia :).

Odnośnik do komentarza

Ej, grucha + wiilot naprawdę dają radę jeśli chodzi o sterowanie, chwilę popatrzyłem jak RE4 na Wii wygląda i celuje się bardzo wygodnie! Jeśli w tą grę da się grać tymi kontrolerami, to chyba we wszystko się da.

Odnośnik do komentarza

To Super Mario Galaxy jest niesamowite *_*. Jak ja w ogóle mogłe, narzekać na sterowanie? Jest najlepsze jakie mogłoby być. Już rozumiem te wszechobecne zachwyty, bo jest czym.

 

 

a wiesz co jest najlepsze? jest jeszcze dwójka :potter:

Odnośnik do komentarza

Czy wszystkie modele Wii są kompatybilne wstecz? Ew. na co zwracać uwagę.

 

Nowsze modele nie są kompatybilne. Starsze są kompatybilne z GC, ale nie orientuję się jak je rozróżnić.

Na wszystkie konsole możesz kupować gry z Virtual Shopu, gdzie znajdują się wybrane pozycje ze starszych sprzętów (NES, SNES, N64, C64 i inne)

 

Przy zakupie używanej konsoli warto zwrócić uwagę czy nie ma problemów z czytaniem płyt DL (dwuwarstwowych). Wiem, że w starszych modelach pojawiał się taki problem - dotyczy on tak naprawdę tylko kilku gier wydanych na płytach DL, m.in. Supers Smash Bros i Metroid Other M.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, kupiłem dzisiaj kabel Component. No i długo się nim nie cieszyłem :/. Nie dość, że trzeba go odpowiednio włożyć, bo inaczej wysyła tylko 2 z 3 kolorów, to jeszcze podczas grania potrafi sam z siebie przestać wysyłać obraz. To raczej wina kabla czy gniazda? Na kablu Euro żadnych problemów.

 

I od razu takie pytanie: jaki kabel Component polecacie i gdzie go kupić? Szlag by trafił Allegro z tą ich chińszczyzną, nawet kable spier,dolone mają.

Odnośnik do komentarza

Panowie, kupiłem dzisiaj kabel Component. No i długo się nim nie cieszyłem :/. Nie dość, że trzeba go odpowiednio włożyć, bo inaczej wysyła tylko 2 z 3 kolorów, to jeszcze podczas grania potrafi sam z siebie przestać wysyłać obraz. To raczej wina kabla czy gniazda? Na kablu Euro żadnych problemów.

 

I od razu takie pytanie: jaki kabel Component polecacie i gdzie go kupić? Szlag by trafił Allegro z tą ich chińszczyzną, nawet kable spier,dolone mają.

Wydaje mi się, że to wina kabla - jakąś feralną sztukę dostałeś, bo ja też kupowałem na Allegro za około 20zł i nie mam żadnych problemów z obrazem/dźwiękiem.

Mam taki "model" , widać, że to jakaś chińszczyzna, no ale nie narzekam.

Odnośnik do komentarza

Wciąż problem z kablem Component :/. Dzisiaj dostałem nowy i wciąż to samo. Często obraz jest pozbawiony jednego koloru (niebieskiego), wszystko jest szaro-zielono-czerwone. Często obraz w ogóle się nie wyświetla, a czasami gubione są klatki albo występuje efekt jak przy przełączaniu starego analogowego TV, tj. tak obraz szybko z góry na dół przelatuje. Dopiero jak długo poruszam lekko wtyczką to pojawiają się wszystkie kolory, a to i tak nic nie daje, bo po chwili grania obraz zaczyna znikać na kilka sekund aż w końcu w ogóle znika. Nie dzieje się to jakoś regularnie, ale nawet po uzyskaniu kolorów można być pewnym, że długo się nie pogra.

 

Tak więc kabel jest sprawny (bo drugi raz nowy nie robiłby chyba takich samych problemów), TV jest sprawny (Xbox 360 na Componencie działa jak należy), czy to możliwe, by takie problemy sprawiała sama konsola? Zapewne gniazdo jest uszkodzone? Konsolę kupiłem używaną i wygląda na to, że będę musiał ją prostu oddać poprzedniemu właścicielowi żądając zwrotu pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Kurde, a może spróbuj podłączyć Wii u znajomego. Dziwne, że obraz przez euro wyświetla się normalnie, a na componencie dzieją ci się takie cyrki, skoro wejście jest identyczne.

 

A w opcje Wii wchodziłeś? Może tam coś jest.

Odnośnik do komentarza

Opcje ogarniałem, jedyne co robiłem po podłączeniu Componenta to przestawienie opcji "Screen" na "HDTV 480p".

A kabel dobrze podłączyłem na 100%, sprawdzałem kilka razy. Mam takie duże napisy "Audio" na kablach od dźwięku, więc o pomyłkę dość trudno :P. Zresztą przy złym podłączeniu chyba nie dałoby się uzyskać pełnej palety barw, co raz na jakiś czas się udaje.

 

Znajomy z Wii :D?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...