Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki wszystkim za rady, na razie zamówiłem Metroid: Corruption i Zelda: TP, jak mi się spodobają to nadrobię resztę.

A tak w ogóle to gdzie najlepiej (gdzie najtaniej można) zamawiać gry na wii - chodzi mi głównie o DKCR, KEY i SMG2, bo z tego co widzę to wszędzie są jeszcze w premierowych cenach - ja wiem że są to gry warte tej ceny, ale tak mnie ciekawi czy nie można gdzieś ich taniej wyrwać (jakiś zagraniczny sklep)?

I jeszcze mam pytanie co do platformówek 2D:

- słyszałem, że Kirby Epic Yarn jest banalnie prosty, prawda to?

- jeśli jakoś nie mogę się przekonać do NSMB na DSa to myślicie, że gra w NSMB na wii w coopie nabierze rumieńców?

Odnośnik do komentarza

Mam bundle Wii z Mario Kart właśnie, ale jeszcze nie próbowałem grać w kilku graczy. Bałem się, że akurat w ten tytuł byłbym zbyt dobry i współgracze by się zniechęli, bo o ile szybko można go załapać, to wymasterowanie ślizgów to już trochę cięższa sprawa, a ja jakieś doświadczenie z DS-a już mam.

 

Tylko moje pytanie, bo grać można chyba wszystkim, od samego Wiilota po Classic Controllera. Mam tylko jedną gruchę, więc jedyna opcja jaką teraz mam to granie samymi wiilotami i skręcanie za pomocą przechylania pada. Czy jest to wygodne i na tyle dokładne, by dało się bez frustracji współzawodniczyć? Czy może inwestycja w drugą gruchę wskazana?

 

Mnie kierowanie Wii-lotem w Mario Kart na tyle odrzucilo, ze sprzedalem gre bo po prostu nie dalo sie precyzyjnie i szybko kierowac. Po jakims czasie postanowilem dac szanse grze i ponownie ja kupilem - tym razem jednak zdecydowalem sie kierowac analogiem i okazalo sie, ze gralo sie zupelnie inaczej, znacznie lepiej - w koncu dalo sie normalnie kierowac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Beniek:

Jeśli chodzi o Kirby'ego to przyznaję, że jest prosty i przelecisz przez tę grę jak przez masło. Rozgrywka jest bardzo przyjemna i nie należy do najkrótszych. Ale to co się wybija, to grafika i ogólny design gry. Jeśli jesteś na to nastawiony, to śmiało możesz brać tę grę nawet za ponad 100 zł. Ale jeśli liczysz tylko na wymagającą rozgrywkę, to nie bierz tej gry za więcej niż 60 zł.

 

 Jeśli chodzi o NSMB na Wii to nie grałem, ale spodziewam się, że jeśli CI się nie spodobało NSMB na DSa (IMO bardzo dobre), a lubisz rozwiązania z Little Big Planet na PS3 to możesz śmiało łykać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może być, choć ja jedno ostatnio za 275 ziko puściłem. Zależy co w zestawie (Wii Remote Plus?) i jaki stan. Aha, jak Ci zależy na kompatybilności z GC to uważaj co bierzesz. Te z leżącym logiem mają wycięte porty, nie pograsz w Wind Waker.

 

Softmod jest na każdy możliwy soft, więc nie będzie problemu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

To dość proste. Tak jak Sony po modelu 60 GB wycięło kompatybilność z PS2, tak Nintendo wymyśliło coś takiego jak "Wii Family Edition", czyli Wii bez kompatybilności z GC. Mówią dokładniej, w konsoli nie ma portów do podłączenia kontrolerów od GC i slotów na memorki, choć sam kod od gierek do GC został i podobno można wymusić ich bootowanie. Mało tego, klapka od tych portów jest po prostu przyśrubowana i nawet dziury po portach się ostały. Mimo wszystko to na nic, bo nie ma fizycznej możliwości podłączenia kontrolerów.

 

Jak poznać takie Wii? Wbrew pozorom to bardzo proste, choć w necie jest ciężko o tą informację. Żadnych kolorów czy dat, wszystko można poznać po logo. Pierwsze Wii miały logo, które było prosto kiedy konsolka stała pionowo w standzie. Mówiąc inaczej, miała logo "Wii" prostopadłe do slotu płyt. Wii Family Edition ma logo równoległe, tj. można je odczytać kiedy konsola leży na boku. To Wii nie posiada slotów na pady od GC, a więc nie jest z nim wstecznie kompatybilne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

właśnie mam pytanie czy konsola czarna wii z mario kartem to posiada wiimote z motion plusem? mam mozliwość łyknięcia za 499zł nówki zastanawiam się czy braż bo sam zesta wii mote+grucha i sensor to 250zł a tak jeszcze gierke mam a konsole ozenie na allegro :P (mam wii u)

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do posiadaczy Wii, mianowicie chce podlaczyc konsole do internetu. Podczas wybierania odpowiedniej opcji, wyskakuje mi komunikat o podanie numeru PIN. Czy jest to normalne, tzn. zawsze tak jest, a numer PIN powinien byc gdzies w instrukcji konsoli. Przy wyborze paru innych opcji, konsola takze prosi o podanie numeru PIN. Czy tez poprzedni wlasciciel pozostawil mi niemila niespodzianke? Jesli tak da sie to jakos obejsc? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jamiałem pin rodzicielski ustawiony w 3ds. Nie mogłem ani neta, ani żadnej gry odpalić. Miałem wysłać wraz z fakturą srzèt do serwisu ninyw Polsce, jednak udało się to rozwiàzać wysyłajàc im skan faktury, fote nr seryjnego i skan dowodu mojego :)

 

Ogólnnie jak to te sam (pipi) to podpytać poprzedniego właściciela, co wnioskując po tym co piszesz łatwe nie będzie.

Odnośnik do komentarza

wchodzisz tu pin reset

 

wiioptions --> wii settings --> zakładka 2 -->parential controls --> zapyta change parential controls? --> yes--> poprosi o pin ---> "i forgot" --> zada pytanie --> i forgot --> wygeneruje CN --> ok --> wpisujesz na tamta strone---> klikasz ok --> strona wygeneruje ci mastrekey --> klikasz ok na wii --> wpisujesz masterkey --> potwierdzasz ok --> pin wyłączony

P.S. CN=Confirmation Number

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W kabel komponent jak najbardziej warto inwestować, poprawa obrazu jest kolosalna. Gierki w 99% natywnie wspierają 480p, więc naprawdę jest różnica. Zupełnie coś innego (lepszego) jak PS2 podłączone przez Component, uwierz mi.

 

Ale na wynalazki z allegro bym uważał. Ja jedną konsolę uznałem za zepsutą, bo obraz był spsuty, a się okazało, że gów,niany kabel robił takie dziwne rzeczy z obrazem. Zainwestuj lepiej 30 zł w jakieś hamy czy coś takiego, by było wiadomo, że nie wyrzucisz hajsu w błoto.

Odnośnik do komentarza

Jest mozliwosc ustawic w opcjach ktora pamiec ma byc glowna? Chodzi mi o to, aby wszystkie rzeczy zapamietywaly mi sie od razu na karcie SD. Tak samo, by odnosilo sie to do saveow. Jak przenioslem zapisane dane na karte, to konsola ich nie widziala, trzeba bylo wrzucic je spowrotem do pamieci konsoli. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...