Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

@Siwy_

Koszykówkę bierz NBA Jam, można we 4 grać. Live i 2K to tylko na X360, albo PS3 bo na Wii to porażka. Super Smash jeśli masz z kim grać wymiata, najlepiej w 4 osoby grać :-), ale we 2 też jest dobrze i ma świetny tryb "przygodowy" na kilkanaście godzin, również w co-opie. Z bijatyk polecam jeszcze Tatsunoko vs Capcom - bardzo dobra gra. PES na Wii to zupełnie inna bajka w porównaniu do "dużych" konsol. Według mnie pod wieloma względami lepszy, ale niestety trzeba trochę pograć, żeby ogarnąć to sterowanie. Warto się jednak pomęczyć bo satysfakcja gwarantowana. Celowniczków jest sporo - są RE, chyba trzy części, jest klimatyczny Dead Space i bardziej na wesoło House Of The Dead. W Wormsy nie grałem, a Just Dance to nie mój target :-)

 

Jeśli chodzi o gry na dwie osoby to do sprawdzenia:

Platformówki - Donkey Kong (pozycja obowiązkowa!!!), New Super Mario, Kirby Epic Yarn, Lego

Wyścigi - Mario Kart (dobry online), Excite Truck,

Sportowe - Wii Sport Resort, gry od EA - tenis, golf, Mario Strikers..., Mario&Sonic Olymic Games, Punch Out (nie grałem w multi, ale o ile pamiętam jest)

Inne - Golden Eye, Sin&Punishment, Geometry Wars, Boom Blox, Aragorn Quest, Spyborgs

 

Poza tym masz jeszcze trochę gier single player, w które wstyd byłoby nie zagrać posiadając Wii :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Planuję zakupić Wii dla nowej Zeldy, w związku z tym mam pewne pytanie. Czy aby grać w nową Zeldę są potrzebne jakieś dodatkowe akcesoria? Słyszałem, że sam Wii remote i nunchuk nie wystarczą, że potrzebne jest coś jeszcze. Prawda to, a jeśli tak to jak to ustrojstwo się nazywa? Z góry thx.

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza

Nowa ZeldaSS w pełni obsługuje kontroler Wii motion plus pojawiający sie w nowych egzemplarzach konsol standardowo.Odzwierciedla w 100% ruchy wykonywane wiilotem.A jeżeli masz na oku starsza wersje konsoli to warto się pokusić o ten dodatek widoczny na foto.

WII-motion-plus.jpg

 

 

No chyba że masz zamiar zakupic wersje limitowaną sprzedawaną z Wiilotem wbudowanym motion plusem

http://www.ultima.pl/the_legend_of_zelda_skyward_sword_edycja_limitowana/i10686/

 

Prócz tego kabel component jakość zdecydowanie lepsza ( 480p)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jedynie pamiętaj o tym, że bardzo trudno jest zdobywać nowe gry (w stosunku do tego, co mamy np. przy X360) - konsola tańsza, ale za to później doposażenie jej to już grubsze wydatki.

 

Z tym "bardzo trudno" to kolega troszkę przesadził :-) , a jeśli masz kartę kredytową to praktycznie nie ma żadnego problemu z zakupem gier np. w angielskich sklepach.

Odnośnik do komentarza

Jedynie pamiętaj o tym, że bardzo trudno jest zdobywać nowe gry (w stosunku do tego, co mamy np. przy X360) - konsola tańsza, ale za to później doposażenie jej to już grubsze wydatki.

 

Wręcz przeciwnie ,jest coś takiego jak sklepy wysyłkowe,znajdziesz tam praktycznie każdy interesujący cię tytuł ,zresztą ponad połowę tytułów na Wii udało mi się zdobyć kupując bezpośrednio w zwykłych sklepach z grami.

Odnośnik do komentarza

Piszecie jak do jaskiniowca. Powiedz mi, co łatwiej znajdziesz w sklepie, Halo Reach, czy Mario Party 8? I co jest tańsze?

Inna rzecz - kontroler - ile kosztuje Wiimote (bez nunchaka!), a ile pad do X360? Na X360 kupujesz gry od 10zł wzwyż, na Wii jednak ciężko będzie się w takich cenach doposażyć.

 

No już nie mówcie, że nie ma kompletnie problemu i jest taki luzik. Przyznajcie po prostu, że z aktualnej generacji, Wii jest najmniej dostępną konsolą. Czy to o sprzęt, czy o gry chodzi. Mówimy o sytuacji w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Ja tu mówiłem o sklepach wysyłkowych,wtedy kiedy kupiłem Wii ,a było to ponad 3 lata temu,nie było problemów z dostępnością gier i większość kupowałem w sklepach,a to ,że były i są drogie,no cóż .Właśnie też nie do końca,nowości chodzą po 200zł ,tak jak na PS3 i Xboxie 360,gry EA często już trzy miesiące po premierze schodzą do 79zł,gry Segi da się dorwać już za około stówę,a ostatnio Nintendo wprowadziło kolekcję Selects,gdzie takie Mario Galaxy,czy Zelda twilight princess chodzą za około sto złotych.Jedynie mniej znane gry,czy też takie które jeszcze nie ukazały się w nowej edycji są jak na swoją wartość drogie,choć to też zależy od sklepu.Więc wcale,z tymi cenami gier nie jest tak źle,jak i z dostępnością,np. ostatnio byłem w Empiku i mieli dość duży wybór gier i sprzętu na Wii.Nunchuck +Wii remote,faktycznie razem nie są tanie ,bo kosztują około 200zł,ale dajmy na to dokupisz Classic kontroler,który ja kupiłem za 40 zł i zaoszczędzisz kasę na nunchucku.Wii remote plus jest tylko w sumie drogi ,bo kosztuje 200 zł,a osobna nakładka 100zł,a ten bajer jest potrzebny,np.do Zeldy SS.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

No cóż nie do końca ,bo cena Wiimote wynosi około 200zł,w sklepach wysyłkowych widziałem za około 180zł,no ale liczy się też cena wysyłki.Po za tym jak już ktoś posiada parę Wiilotów,to nie będzie kupował specjalnie 2x droższego kontrolera, tylko nakładkę za około 100zł.

Dla porównania sam Move można dorwać za około 120zł.Dlatego najbardziej opłaca się kupić zestaw Zelda+Wiimote,za około 150zł.Nie jest to jednak argument za tym ,żeby nie kupować Wii,bo to nadal świetna konsola w dobrej cenie.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...