Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No nie można i tyle. Nie wykluczono tego elementu całkowicie, ale wg. tego co podaje PD element ten będzie praktycznie całkowicie wyeliminowany. Nie płaczcie bo będzie przecież możliwość ustawiania parametrów wozu, a to jest ważniejsze, myślę, że PD jakoś się postara i da sobie radę z tym faktem.

 

No i właśnie tym samym gra straciła dla mnie bardzo wiele, ponieważ to dzięki ulepszaniu auta, ta gra stanowiła całość. Po co mi robienie własnych ustawień, skoro więcej kucy nie wejdzie? Pomijam fakt, że może się lepiej auto zbierać, mieć lepsza przyczepność itp., chodzi mi o to, jak już ustawienia zrobimy! Byłem zajarany, a teraz to co najwyżej odpalę żeby mieć czyste sumienie i dla potwierdzenia, że gra straciła swoją "miodność". Po co jeździliście we wcześniejszych częściach? Aby wygrać i tym samym zarobić, aby w końcu wpindolić ten cholerny intercooler do auta! A w jakim celu? Aby wygrać następny wyścig i wmontować poprawić zawieszenie, hamulce itd. aby na samym końcu, po ukończeniu wyścigów przeznaczonych dla aut przednionapędowych, kupić sobie auto z napędem na tył! Na tym to się opierało wszystko! A tak, to jazda bez celu się szykuje. Wygrana tylko dla wygranej mało mnie rajcuje. Miał być symulator, który już wszyscy dobrze znają, z możliwościami takimi jakie oferowały odsłony gry na innych konsolach i nie mówicie, że nie, bo wielu z Was pewnie podobnie myśli jak ja, tylko wszyscy siedzą cicho, a będzie dupa zbita.... :cierpienie:

Odnośnik do komentarza

Bez kupowania części ta gra straci cały swój urok, stanie się po prostu zwykłą ścigałką. Tak jak kolega wyżej pisze, jeździło się właśnie po to, by kupić nowe części i wygrać nowe wyścigi, po których kupowaliśmy nowe części (i samochody) itd...

Odnośnik do komentarza
No nie można i tyle. Nie wykluczono tego elementu całkowicie, ale wg. tego co podaje PD element ten będzie praktycznie całkowicie wyeliminowany. Nie płaczcie bo będzie przecież możliwość ustawiania parametrów wozu, a to jest ważniejsze, myślę, że PD jakoś się postara i da sobie radę z tym faktem.

 

No i właśnie tym samym gra straciła dla mnie bardzo wiele, ponieważ to dzięki ulepszaniu auta, ta gra stanowiła całość. Po co mi robienie własnych ustawień, skoro więcej kucy nie wejdzie? Pomijam fakt, że może się lepiej auto zbierać, mieć lepsza przyczepność itp., chodzi mi o to, jak już ustawienia zrobimy! Byłem zajarany, a teraz to co najwyżej odpalę żeby mieć czyste sumienie i dla potwierdzenia, że gra straciła swoją "miodność". Po co jeździliście we wcześniejszych częściach? Aby wygrać i tym samym zarobić, aby w końcu wpindolić ten cholerny intercooler do auta! A w jakim celu? Aby wygrać następny wyścig i wmontować poprawić zawieszenie, hamulce itd. aby na samym końcu, po ukończeniu wyścigów przeznaczonych dla aut przednionapędowych, kupić sobie auto z napędem na tył! Na tym to się opierało wszystko! A tak, to jazda bez celu się szykuje. Wygrana tylko dla wygranej mało mnie rajcuje. Miał być symulator, który już wszyscy dobrze znają, z możliwościami takimi jakie oferowały odsłony gry na innych konsolach i nie mówicie, że nie, bo wielu z Was pewnie podobnie myśli jak ja, tylko wszyscy siedzą cicho, a będzie dupa zbita.... :cierpienie:

 

ad1. Otóż jesteś w błędzie ponieważ w ustawieniach tych z GT5P dało sie automatycznie dowalić trochę tych koni, fakt faktem z Golfa 1 nie wyciągniesz 500KM przy 500kg, ale zawsze możliwość dołożenia koni i zmniejszenia wagi będzie, ponieważ edytor ma być podobny do tego z GT5 (wykluczając tuning mechaniczny).

 

 

ad2. Było już tyle razy mówione.... UMD to tylko mały dysk z którego da się wyciągnąć na 2 warstwach jedynie te 1600+ MB, a zważając na fakt iż GT4 z całym stuffem, muzyką i filmikami ledwo mieściło się na DVD-DL nie wymagałbym od producentów cudu jakim jest upchanie tego wszystkiego na to małe UMD, w dodatku gra jako jedna z pierwszych ukaże się na PSS i m.in. z tego względu nie może ważyć zbyt dużo - i wg mnie to jest logiczne, że musieli kosztem czegoś ograniczyć wielkość zajmowaną przez grę.

 

 

PS: Zauważyłem tendencję, że ludzie oczekują czegoś niesamowitego, cudu, zjawiska itp. po tej grze, nie wiedząc w ogóle czemu. Przecież to tylko gra, gra normalna jak każda. Nie można tak wciąż narzekać, lecz może i te obiecanki Sony co do premiery GT były złudne i mało kto już w ogóle wierzył, że gra powstaje, chociaż jak samo PD podkreśliło projekt nigdy nie został skreślony więc zawsze były szanse. Ja tam uznaję zasadę: nie chcesz grać to nie graj, krzywdy tym komuś innemu, a szczególnie wydawcy jeżeli kradniesz, nie zrobisz. Ktoś inny zagra, spodoba mu się i w cale nie będzie zwracał uwagi na to czy tamto, że gra nie ma tego i owego. Liczy się czysty fun czerpany z gry, a nie ficzery (to się zazwyczaj łączy, ale bywa iż są to tylko nic nie mówiące liczby). Do premiery został już tylko miesiąc z kawałkiem, poczekajcie, zagracie, będziecie oceniać, a póki co nie psioczyć tylko cierpliwie czekać bo tej jesieni/zimy jest na co :)

Odnośnik do komentarza

Słuchaj nie wiem skąd żeś wziął golfa 1 ale ok. Jeżeli Tobie się to coś podoba to podziwiam Twoje spojrzenie na motoryzacje i gust, mnie to coś niestety ale nie kręci wolę sedany i sam takowym jeżdżę, a już na pewno nie ze stajni VW.

 

Otóż napisałem konkretnie, że przy maksymalnych ustawieniach nie ma opcji tuningu mechanicznego, co za tym idzie, to nie będzie już ta sama seria! Golf 1 buehehehe... Do MTO akurat dobrze było dowalić trochę kucy i zmienić zawiechę, aby pokombinować w ustawieniach i móc drifftować pięknie.

 

UMD? Przecież PSP Go nie ma wejścia na ten czytnik, zatem gra prawdopodobnie będzie rozprowadzana drogą elektroniczną, więc nie mów mi o płytach proszę. GT2 może też się nie mieści? Wystarczyło zmienić grafikę i hej!

 

"PS: Zauważyłem tendencję, że ludzie oczekują czegoś niesamowitego, cudu, zjawiska itp. po tej grze, nie wiedząc w ogóle czemu. Przecież to tylko gra, gra normalna jak każda."

 

Otóż nie. GT to seria, do której już zdążyli się przyzwyczaić gracze. To właśnie charakteryzowało ją i wyróżniało spośród innych, że poprzez koło (kupno auta->tuning->wygrana->kupno...itd) przyciągała rzesze fanów. Sorry, ale jak po wygranym wyścigu przednionapędówek, dostanę w nagrodę tylnionapędówkę, to to już nie jest to samo. Odbiera się tym samym miód z tej gry, niezależność, której granicami była nasza wyobraźnia i zasoby w portfelu, gdzie mogliśmy wybrać sobie autko jakie chcemy, a nie akurat takie, które wygramy!

Odnośnik do komentarza
No ale jak to, nie będzie kupowania autek, kaski, wielorakich eventów i tournamentów?! Skąd takie straszne info czerpiecie?

 

Pisali o tym w PE, podczas targów E3.

 

cytat z nieoficjalnej strony GT

 

- Gra nie powinna zajmować więcej niż 1 GB (m.in. z powodu małej pojemności PSP Go).

- Będzie również wersja na UMD dla starszych wersji konsoli.

- Dostępny będzie multiplayer dla 4 osób.

- W grze będą wszystkie tory, które są dostępne w Gran Turismo 4 - m.in. Nürburgring Nordschleife.

- W GT Mobile nie będzie możliwości zmiany producentów i modeli części zamiennych.

 

A więc tak:

Po 1, przecież PSP Go ma mieć wbudowane 16 gb pamięci, dlaczego więc napisano, to co napisano?

Po 2, ok rozumiem, posunięcie marketingowe, pewnie wiele osób zamówiło pree-ordery

Po 3, i pewnie ad-hoc, a co z multi po sieci? Już się nie myśli o graczach, tylko o szybkiej kasie, a szkoda...

Po 4, świetnie. Tylko co oni chcieli, wyrzucić te które znamy i powstawiać jakieś fikcyjne?

Po 5, ehhh.....

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
No ale jak to, nie będzie kupowania autek, kaski, wielorakich eventów i tournamentów?! Skąd takie straszne info czerpiecie?

 

 

Nie wiem, on chyba próbuje udowodnić, że jest jakimś jasnowidzem, nie bardzo mu się to udaje. Elementy które wymieniłeś zawarte będą w GT(być może w zmienionej formie, ale BĘDĄ!), no bo jak to bez kupowania aut w GT... bez przesady. Famas ty chyba nie rozumiesz, że te przykłady z Golfem i zwiększaniem mocy to był tylko przykład. Musisz odwracać kota ogonem i mówić mi o jakichś swoich upodobaniach, w ogóle cie gościu nie rozumiem. Poza tym wszystko wyolbrzymiasz na niekorzyść gry. Zagrałeś, widziałeś jak to będzie na żywo? Nie, to po co się wypowiadasz, jaka to gra będzie bee itp, a driftować to się da nawet z oryginalnym ustawieniem i wiele zmieniać nie trzeba tylko niektórzy no-skill'e potrzebują do tego 1000PS co w ogóle mija się z celem i nie daje praktycznie żadnej satysfakcji z poślizgów. Więc nie wymyślaj tylko czekaj na premierę, bo może nie mi, ponieważ ja wiem iż PD nie wyda ze swej stajni crapa, być może innym niszczysz nadzieję na to, że gra będzie ciekawa i zniechęcasz do grania swoim nic nie wnoszącym do tematu gdybaniem i spinaniem się.

 

 

EOT.

Odnośnik do komentarza

sory ze sie wtrące ale argument o tym ze wywalili dokupowanie części z powodu małej pojemnosci umd jest chyba bardzo nietrafiony, w koncu tych czesci i tak nie widac, tylko pare ikonek i troche tekstu i kodu ktory prawei nic nie zjamuje,

 

skoro udalo im sie upchnac tyle samochodów i torów ze wszystkimi texturami itp to pare mega tekstu w menu nie powinno robic roznicy ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
sory ze sie wtrące ale argument o tym ze wywalili dokupowanie części z powodu małej pojemnosci umd jest chyba bardzo nietrafiony, w koncu tych czesci i tak nie widac, tylko pare ikonek i troche tekstu i kodu ktory prawei nic nie zjamuje,

 

skoro udalo im sie upchnac tyle samochodów i torów ze wszystkimi texturami itp to pare mega tekstu w menu nie powinno robic roznicy ;p

 

 

To tylko jedna z kilku możliwości. O tym jak jest na prawdę wie tylko PD.

Odnośnik do komentarza

Również nie mogę przeboleć i nie przeboleje, bo napaliłem się na tą grę, na którą czekałem tak długo... Wyjeżdżasz mi gościu z golfem, to Ci odpowiadam, na temat tych aut mam zdanie wyrobione, szczególnie "jedynek" :rotfl:

 

By PE:

...Różnice dotyczą rozgrywki- otwarty system wyścigów zastąpiony zostanie przez zestaw "misji", przypominającym zadania znane z GT4- zdaniem Yamauchiego zawartość gry będzie równie bogata co w klasycznym GT, różnić będzie się jedynie forma prezentacji. Wciąż będziemy kolekcjonować auta, jednak tym razem nie będziemy mogli ich tuningować (!), drastycznie ograniczona zostanie też swoboda w dopieszczaniu ustawień- developer tłumaczy te diametralne zmiany chęcią zwiększenia przystępności gry. Tylko czy wycinanie tego co było wizytówką serii jest dobrym posunięciem? ...

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja sie bardzo ciesze, jezeli faktycznie nie bedzie trzeba grzebac w ustawieniach/kupowac czesci.

 

PSP to konsola przenosna, gameplay na niej musi byc szybki, w miare przejrzysty (nie mowie ze plytki) i jasny w 5 minut. Siedzenie przed mini ekranikiem, w wirtualnym garazu i zmienianie ustawien o jedna setna, tylko po to zeby osiagnac o milisekundy lepsze rezultaty? Prosze nie, nie na PSP. Od takich rzeczy sa duze konsole.

 

Oczywiscie rozumiem ze fani GT5 ktorzy kochaja konwencje chcieliby czegos takiego, ale mi sie idea GT bez tego calegu stuffu podoba. Po prostu wlaczam pojezdze sobie, wygram, kupie nowego furaka i pojezdze dalej. W dalszym ciagu bedzie genialna oprawa, realistyczne modele samochodow i podobny schemat rozgrywki z wycietymi pewnymi elementami.

 

Zeby nie bylo, nie mowie ze tych rzeczy ma nie byc w ogole, mowie tylko ze na psp ich brak w ogole nie przeszkadza, mi oczywiscie.

Odnośnik do komentarza

WTF?!!?!?? gmaeplay z GT psp

 

http://www.gamekyo.com/videofr15493_gran-t...e-gameplay.html

 

zobaczcie na kamere1! OOOOO_OOOOOOO

 

co prawda nic nie widac w srodku oprocz ciemnosci ale i tak ejstem w szoku, nie spodziewalem sie ;p

 

zazwyczaj i tak jezdze na kamerze zza pleców ale czasami dla klimatu lubie jezdzic na widoku z kabiny (a nie ze zderzaka)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

:o !!!!!! To zmienia postać rzeczy, postarali się i wezmę pod uwagę przy ocenie tejże gry jak najbardziej tą kamerę, ponieważ ta z "przedniego zderzaka" mnie już nudzi w ścigałkach. Nie jeżdżę nigdy z kamerą "zza pleców", mniej realistycznie jest i w ogóle. Ale to mnie zszokowało, tylko, że... nie ma tego tuningu mechanicznego i to największy minus, który już mogę napisać. Czekam aby zobaczyć jak wybrnęli z tego osoby odpowiedzialne za projekt, ale póki co widząc filmy, to mogę dać 6 na 10. Resztę muszę sam przetestować, aby podwyższyć ocenę, bo na pewno nie spadnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...