Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktos co moze byc przyczyna dziwnego zachowania FF?Mianowicie, po instalacji nowej wersji (4) przez chwilke wszystko bylo okej, by po chwili zupelnie sie rozjechac.Po uruchomieniu widac strone startowa (czasem) ktora miga i zanika podczas ruchow kursora.Zazwyczaj jednak wyglada jak ponizej na obrazku.Myslalem ze to wina jakiegos dodatku, wiec usunalem wszystko, zainstalowalem ponownie, ale problem nie zniknal.Jakies pomysly?Pewnie cos u mnie na kompie, ale nie mam zielonego pojecia co moze za to odpowiadac.

 

 

screenshot027fj.th.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem, iż na Facebooku strony z aplikacjami bez przerwy się odświeżają (przynajmniej reklamy) i sama aplikacja się nie pojawia. Problem występuje jedynie w Firefoxie 4.0.1. Na Internet Explorer 9 aplikacje działają bez problemu. Wie ktoś o co może chodzić? Jakieś ustawienia FF? Za rozwiązania daje plusika i wkleję śmieszny obrazek! :thumbsup:

Edyta: w google szukałem i każą mi jakieś sdk aktualizować, a ja nic takiego nie używam. Poza tym w IE działa...

Odnośnik do komentarza

FireFox mi zamula, że można jajo znieść. Pojawiło mi się to z miesiąc temu pierwszy raz, na FF 3.xx, ale uaktualniłem do 4.01 i problem zniknął. Wszystko było wporzo przez dwa tygodnie i teraz znowu ten sam problem na najnowszym FF. Przełączanie się między zakładkami trwa wieki, FF łapie zwiechy kilkusekundowe co chwile, jak chcę przewinąć suwakiem stronę w dół, to jak nacisnę myszkę muszę poczekać z 2 sekundy zanim chwyci mi suwak i mogę przesunąć stronę, często klatkując. Otworzenie nowej strony w nowej karcie też zamula całą przeglądarkę. W prawym górnym rogu, co jest okienko Google, jak wpiszę coś, strona się załaduje i tak z 10 sekund jest biała strona, dopiero po czasie pojawia się wynik wyszukiwania. Po wyłączeniu przeglądarki za każdym razem wyskakuje komunikat błędu FF z opcją albo uruchomienia ponownie, albo wyłączenia. Generalnie wszystko zamula jak ja je.bie i korzystanie z Internetu irytuje. Jak się tego pozbyć?

 

 

Edit: Po przeinstalowaniu nic się nie zmienia.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

FireFox mi zamula, że można jajo znieść. Pojawiło mi się to z miesiąc temu pierwszy raz, na FF 3.xx, ale uaktualniłem do 4.01 i problem zniknął. Wszystko było wporzo przez dwa tygodnie i teraz znowu ten sam problem na najnowszym FF. Przełączanie się między zakładkami trwa wieki, FF łapie zwiechy kilkusekundowe co chwile, jak chcę przewinąć suwakiem stronę w dół, to jak nacisnę myszkę muszę poczekać z 2 sekundy zanim chwyci mi suwak i mogę przesunąć stronę, często klatkując. Otworzenie nowej strony w nowej karcie też zamula całą przeglądarkę. W prawym górnym rogu, co jest okienko Google, jak wpiszę coś, strona się załaduje i tak z 10 sekund jest biała strona, dopiero po czasie pojawia się wynik wyszukiwania. Po wyłączeniu przeglądarki za każdym razem wyskakuje komunikat błędu FF z opcją albo uruchomienia ponownie, albo wyłączenia. Generalnie wszystko zamula jak ja je.bie i korzystanie z Internetu irytuje. Jak się tego pozbyć?

 

 

Edit: Po przeinstalowaniu nic się nie zmienia.

 

 

Zmienic ta rzepe FF na cokolwiek innego. Chrome dla przykladu. Albo sprawdzic w menedzerze zadan co obciaza procka bo to typowy objaw uzycia procesora w 100. Pewnie przez skrypt albo plugin w FF.

Odnośnik do komentarza

W nowym FF jest opcja uruchomiania w trybie awaryjnym, sprobuj tak.Powinno ci to dac odpowiedz co jest przyczyna.Zwyczajnie tylko odznaczaj kolejne pkt. i patrz co sie dzieje.

Zaznaczałem wszystkie opcje i uruchamiałem ponownie przeglądarkę (bo wyskakiwał mi za każdym razem komunikat błędu z uruchomieniem ponownie, albo zamknięciem FF) i nic się nie zmieniło. Dalej zamula. Otworzenie dwóch kart po sobie to zamuła na 5 sekund. . No i po każdym zamknięciu komunikat o błędzie, zgłoszenie awarii Mozilla. No i usunęło mi pasek zakładek, ze wszystkimi moimi zakładkami. Chciałbym go z powrotem. Sam pasek zakładek przywróciłem, ale nie ma w nim moich zapisanych stron :(

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zrobilem upgrade z FF 3.6 na FF 4 i kur** co to jest? Czionka wyglada jak dupa bizona,wszystko jest rozmyte i nie wyrazne,okienka jakos dziwnie zeskalowane i wygladaja jak kupa na 1900x1200. Najgorszy problem jest z czcionkami,sa nie wyrazne i oczy bola,to normalne?

I tak posiadam latki do windowsa i aktualizacje,nic nie pomogly.

 

win 7 x64

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

słuchajcie mam problem z chromem.

mianowicie po 1: jak ładuje strone startową z zakładkami to strasznie zamula

po 2: na YT mam problem z filmikami. Uruchamia mi je w domyślnej jakości 360. Jak przełączę na 480 to ładuje się i ładuje ale zero buforowania i filmik nie leci. czasem wysypie info, że "wystąpił błąd". Na fajerfoksie nie mam takiego problemu.

po 3: myszka mi przerwać potrafi. zauważyłem, że dzieje się to jak jest flash. Mam bezprzewodowego logitecha. na fajerze wszystko śmiga ok. a na chrome potrafi mi się kursor zatrzymać.

 

jakieś pomysły co robić? czyściłem dane przeglądarki - > pamięć flasha. raz pomogło troszkę później już nie :P

 

ideas?

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu mam problem z youtube. Otóż jak dam pełny ekran to mam takie jasne pionowe paski (dosyć gęsto) na całym obszarze filmu, bez względu na jakość, nawet jak dam HD to to nie znika, a film jest rozpikselowany (lekko, ale zauważalnie) . Próbowałem włączać i wyłączać przyspieszanie sprzętowe w flashu, mam jego najnowszą wersję, dzieje się tak zarówno w FF jak i w IE9.

E: Nieważna, aktualizacja sterowników do grafiki pomogła.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam od paru dni taki problem - nie moge uploadowac do zalacznika w mailu ani zdjec ani plikow, nawet wyslalem do siebie maila z kafejki z zalacznikami i poprostu chcialem z domu przeslac dalej, tez nic. na ebayu lub gumtree nie chce mi dodawac zdjec, do tego za bardzo filmiki typu youtube maxior itp. sie nie otwieraja. za to streamy typu justintv chodza ok. jest tak od kilku dni i max mnie w..rwia. Jakies pomysly

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z Firefoxem (5.0, ale w 4.x chyba działo się to samo) ;) Przy korzystaniu w normalnym trybie z paska wyszukiwania przekierowuje mnie na angielskie Google, ale w momencie kiedy wchodzę w tryb prywatny, to pasek wyszukiwania przekierowuje mnie na polskie Google (czyli tak, jak chciałbym, żeby było normalnie). Ma ktoś jakiś pomysł, dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Można w Firefox 5.0 zablokować jakąś stronę, tak, żeby wyskakiwał napis: Nie można wyświetlić strony, albo coś takiego :?:

Nie wiem jak zablokowac strony tylko na FF, ale wiem jak to zrobić na wszystkie przeglądarki. Trzeba się trochę pobawić w pliku systemowym HOSTS

 

Ten temat powinien Ci pomóc.

http://www.searchengines.pl/Blokowanie-za-pomoca-pliku-HOSTS-t11529.html

Odnośnik do komentarza

Można w Firefox 5.0 zablokować jakąś stronę, tak, żeby wyskakiwał napis: Nie można wyświetlić strony, albo coś takiego :?:

Do FF3 był dodatek który pozwalał stworzyć blacklistę, prawdopodobnie do FF5 też takowy istnieje. Site blocker, o ile mnie pamięć nie myli, ale jestem pewien że jak wklepiesz w szukajce dodatków "blocker" to znajdziesz tego miliony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...