Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mam problem z Operą nową. Czasem jak sobie ładuje stronę, to chce już przejść dalej do interesującej mnie podstrony i nie czekam żeby się załadowała do końca i nie klikam też "zatrzymaj", ale wtedy przeglądarka się zacina tak jakby ją rozłączyło z internetem, a ani ta, ani żadna inna strona w tym czasie się nie otworzy. Kręci się kółeczko i kręci tylko i tak z pół minuty, a potem wraca do normy. W tym czasie zamknięcie tej karty nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Szanowni Panowie i Panie!

Postanowiłem dać szanse przeglądarce Google Chrome (najnowsza wersja) i mam parę pytań:

1) czy da się wyłączyć zapisywanie historii?

2) mam problem z migającym paskiem u góry (tam gdzie są karty) raz jest normalnie a raz "przebija się" obrazek jak z normalnego okna (ikonka + tytuł okna (Chrome) )

3) czy da się ustawić osobny pasek wyszukiwania, taki jak w FF?

4) manager pobierania plików, czy da się osobne okienko?

5) czy da się ustawić widok inaczej? np karty pod paskiem adresu

 

Szukając w google, najczęściej odsyła mnie do samouczka, który nie odpowiada na moje pytania. Liczę na porady, ew. sprawdzone patenty ;-)

Odnośnik do komentarza

3) Ale po co? Przecież pasek adresu może zawsze służyć do szukania w Internecie

4) Jak sobie otworzysz Pobierane (CTRL+J) i przeciągniesz kartę w dół tak, by powstało nowe okno to będziesz miał osobne okienko :P.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość szpic

Moj problem pasuje tutaj:

Nie moge wejsc na strone wikipedia org. ( nie zaleznie jaka wersja jezykowa)

zawsze dostaje timeout.

Przez proxy moge.

na drugim pc/komorce moge wejsc

sprawdzalem wylaczanie zapory ( nic nie pomaga)

jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Głupia sprawa, pewnie dla niektórych będzie to oczywiste, ale...

 

Od wczoraj, 1-go kwietnia (o ironio!) spsuło mi się YouTube w Chrome'ie. Wszystkie filmiki mają "przestawione kolory" jak by leciały w wersji 3D mode. Nałożone na siebie kilka warstw o różnych kolorach, lekko przesunięte względem siebie. Problem nie występuje w Fire Foxie.

 

Ktoś ma jakiś pomysł wtf?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to może pomóc, ale spróbuj odpalić filmik na jutjubie nie przez flasha, tylko przez html5.

Jestem za głupi, bo nie bardzo wiem co masz na myśli ani jak to zrobić...

 

 

 

 

@Stonka

Co dziwne, efekt ten mi się odpala nie zawsze (choć wciąż jest to jakieś 95% filmików) za to przeważnie znika gdy odpalę Full Screen. Przeważnie w małym okienku się chrzani.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Pacnął bym EDITa, ale wtedy nie wyskoczy, ze w topicu są nowe posty :P

 

 

Co by trochę uzmysłowić o co mi chodzi:

 

yt3d.jpg versus yt4.jpg

 

 

Nie robi to obrazu mega nieczytelnego w przypadku BFa, ale niektóre filmiki (jak ostatni materiał z Borderlands 2 ) są prawie, że nieoglądalne :/

 

 

 

 

yt2n.jpg

 

 

 

Wcześniej problem się naprawiał w 95% przypadków poprzez odpalenie Full Screen. Teraz i ta metoda siadła, i jedynie powyższy filmik z BFa mi zadziałał.

Dwa: wcześniej problem był tylko na Google Chrome. Teraz "padł" także Fire Fox oraz IE (aż sprawdziłem :P).

 

 

 

 

 

HELP ME !!

Odnośnik do komentarza

Rzeczy do sprawdzenia:

-flash - reinstalowany 3-krotnie

-sterowniki do karty graficznej - ściągam latest version właśnie

-temperatury karty graficznej (a nuż) - 85-90 w trakcie grania, 55-60 jak siedzę w Windowsie

- przeleć spybot'em, CCleaner'em itd -

-płacz, że masz kompa który nawet flasha nie uruchamia normalnie :P- done

 

 

 

 

[EDIT]

Ok, wydaje się, ze nowsze stery pomogły - Thank You Wa(n)ka Wa(n)ka :)

Masz u mnie w podzięce 5 golda w Diablo 3 (jezeli kupię :P)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest do Chrome'a jakaś lepsza wyszukiwarka tekstu na stronie niż ta która już jest? Mam z nią trochę problemów, nie działa to tak jak w FF, czasem po pokazaniu tylko jednego wyniku z wielu, wyłącza się, ignoruje polskie znaki (z=ż) itp...

Przeszukałem tą stronę z add-onami ale nie znalazłem niczego interesującego.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Yo, mam pewien problem z Firefoxem. Od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać problemy z obsługą niektórych stron czy usług, na przykład brak obsługi vimeo w przypadku wklejenia filmiku w okienku strony, nie działająca bramka sms, nie wczytywanie się od razu niektórych stron (trzeba odświeżać, za każdym razem) itd. itp. Wszystkie te problemy nie występują w Operze.

FF był zawsze na bieżąco aktualizowany, a dziś zainstalowałem od zera najnowszą wersję : identyczne problemy. Od razu mówię, że nie wyświetlają się żadne okienka z propozycją pobrania brakujących wtyczek czy coś. Na FF jadę od paru lat, problemy zaczęły się z rok temu. Co może być przyczyną ?

 

Dodam, że na innym PC z tą samą przeglądarką problemów nie ma.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Coraz bardziej wpienia mnie Opera. Używam jej od dawien dawna kiedy jeszcze była płatna i trza było crackować :)

Z tego co widzę to premiera mojej wersji była w 2003 roku..., ale ja nie o tym.

Mam najnowszą wersję Opery + te wszystkie pluginy flashe itp, ale nie działa mi strona ppe.pl

"Stan przekierowania

Nastąpiło przekierowanie pod adres http://www.ppe.pl/. Aby tam przejść, kliknij ten odnośnik."

Taki mam błąd, niestety nic nie pomaga, ani włączenie/wyłączenie przekierowania w opcjach.

Czy mam się przerzucić na Chrome'a? Kurde Opera to kombajn który ma i notatki i poczte i kanały RSS i gesty myszą (np. wstecz: trzymając prawy klawisz - świst w lewo) czy np. ostatnio zamknięte strony, czy startową stronę z ulubionymi...

No i nie działa mi na Operze katalog gier na mojej biednej stronce, a na innych przeglądarkach czy na Operze Mobile działa. WTF

PS. No i jeszcze teraz xnxx jest zablokowane...! Za to na Chrome działa.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Juz dlugo smigam na G.Chrome i jestem dosc zadowolony. Od jakiegos czasu, moze aktualizacji zaniknal mi pasek po prawej stronie okna(suwak (gora-dol), ktory jest ledwie widoczny, a to strasznie utrudnia przegladanie stron www. Macie jakie porady? ja nic nie moge wyczarowac, nawet tematy nic nie pomagaja :-X

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problem z Fierfoxe'm mimo wskazania dysku D jako automatycznego miejsca do zapisu plików , (pipi)ana tworzy folder w moje dokumenty i tam je zapisuje. Gdy wybieram ręcznie miejsce zapisu nie ma z tym problemu ktoś wie o co kaman ?

 

PS.Problem występuje tylko na wersji 27 na 26 wszystko jest normalnie.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Coraz bardziej wpienia mnie Opera. Używam jej od dawien dawna kiedy jeszcze była płatna i trza było crackować :)

No właśnie, chyba pół życia używam Opery. Ale używam tej starej wersji, niewspieranej przez developera, przez cvo niektóre strony dość dziwacznie wyglądają.

Szukam dobrej przeglądarki, przez chwilę używałem FireFoxa, ale brakuje mi tam trochę rzeczy: notatki, menadżer haseł, a z ulubionymi "zakładkami" nie mogę sobie poradzić.

Padło na Maxthona. Wiecie, taka hipsterska, mało znana przeglądarka.

Używa ktoś? Chciałbym mieć w przeglądarce dodatek "notatki", "menadzer haseł", "gesty myszą", adblockery na YT i net.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...