Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Omg, no i zrobione :D

 

Dzieki wielkie, ten addon od zakladek to bardzo, bardzo fajna sprawa, podoba mi sie pasek dostepu oraz marker odznaczajacy sie gdy klikne na zakladke.

 

Well, zakladke, karte... w sumie to jedno i to samo, korzystam z wersji angielskiej wiec nie orientuje sie jaka jest oficjalna nazwa :)

 

Jeszcze raz dzieki wielkie :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej. Od wczoraj, od momentu zaktualizowania przeze mnie (automatycznie) komputera (yup, mam oryginalna Winde XP - mialem juz na pokladzie jak kompa kupilem) i zainstalowaniu antywira avast zaczelo cos mi sie psuc z moim Firefoxem. Mianowicie, mam problem z wczytaniem niektorych stron. Google na przyklad wyglada tak:

 

googlewyglad.th.gif

 

A na przyklad filmweb wczytuje mi sie do polowy, potem pojawia sie bialy ekran, a na dole pisze 'zatrzymano'.

 

Co moze byc tego powodem i jak mozna to usunac? Probowalem juz odinstalowania przegladarki i zainstalowania jej na nowo, ale nic to nie dalo. Dodam jeszcze, ze pod IE ww. strony normalnie chodza, tak jak dotychczas u mnie na FF. Poradzcie cos kompletnemu n00bowi :)

 

PS. Teraz mam wersje FF 3.5.6, taka byla najnowsza do zassania z neta.

Edytowane przez Desser
Odnośnik do komentarza

http://boneyardbrew....x-2-5-130502568 dodatek ktory zmienia okno przegladarki na takie jakie bedzie w nowej wersji FF.Wyglada kozacko.

Firefox_3_7_Mockup_Redux_2_5_by_BoneyardBrew.png

 

przechwytywaniex.th.png

Uzywasz starej wersji. Sprobuj pluginu StrataBuddy + Skin Strata4.

Odnośnik do komentarza

ech czy to tylko ja wyłączam Aero, wygładzanie krawędzi i inne wodotryski? jakoś bardziej do mnie przemawia start mojego FF 3.6b6(svn) w przeciągu 4s! niż przezroczyste obramowanie okna :D

 

ps nie polecam używania wersji beta FF 3.6b5 bo strasznie skaszanili pluginy jeśli znajda sie chętni do testowania najnowszych wersji wprost z repozytorium google code, moge je kompilować i dorzucać do folderu z emulatorami... takie testowanie to fajna zabawa i można zarobić trochę grosza :)

Odnośnik do komentarza

Jak w FF zablokowac KAZDE NOWE OKNO FF ktore uruchamia sie przez spamowe rozne stronki w postaci banerow? FF kiedys mial ten plus ze blokowal wykakujace okienka ale widac to obeszli ;)

 

 

Mi blokuje samoczynnie. A u góry pojawia się komunikat, że FF zablokował. Nie wiem jak to włączyć/wyłączyć ale na bank jest takie coś.

Odnośnik do komentarza

Jest zdecydowanie bardziej uzyteczny niż strata4 i podstawowy styl. Wszystko to kwestia odpowiednich modyfikacji i wtyczek (QuickDrag, Omnibar, SessionManager, Fasterfox i Link Target Display to chyba obowiązkowe pluginy i bez nich korzystanie z firefoxa jest po prostu niewygodne). A czy skin jest oczoyebny? Na moj gust to jest bardziej skromny i przejrzysty niż deufaltowy . I świetny patent z tym rozbudowanym menu pod FILE.

 

Aha, http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=860948&st=0&start=0, jakby ktoś miał problemy.

Odnośnik do komentarza

W nocy podczas przegladania netu bez swiata zabija oczy ;). Mam wylaczone Aero, Glass,itp wytryski w W7 i moze dlatego widzialem srebne menu mimo ze wybralem niebieskie. Mi wystarcza co mialem, wszystko dziala jak nalezy i jest podreka ;). Userstyles posiadalo fajne skiny na defaulowy pasek w FF (cos jak zmiana theme w Chrome, jakas grafika, tlo,itp) badz https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/10900

 

Znacie jakis skrypt do Greasemoney badz odzielny plugin ktory zastapi wiekszosc kolorow bialego - szarym by nie wypaly mi oczu gdy nie siedze przy wlaczonej lampce?

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Sprobuj dodatku personas i poszukaj odpowiedniego motywu.

 

Jest zdecydowanie bardziej uzyteczny niż strata4 i podstawowy styl. Wszystko to kwestia odpowiednich modyfikacji i wtyczek (QuickDrag, Omnibar, SessionManager, Fasterfox i Link Target Display to chyba obowiązkowe pluginy i bez nich korzystanie z firefoxa jest po prostu niewygodne). A czy skin jest oczoyebny? Na moj gust to jest bardziej skromny i przejrzysty niż deufaltowy . I świetny patent z tym rozbudowanym menu pod FILE.

Fasterfox, to jedyny ktory znam.Wiec dla mnie reszta jest niepotrzebna, cokolwiek by nie robila.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...