Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje! Dzięki doskonałemu wynikowi w Sprawdzianie umiejętności rajdowych Gran Turismo? otrzymujesz dostęp do samochodu Mercedes-Benz SLR McLaren - dodatkowej bryki do Twojego garażu Gran Turismo?. :)

 

buahah a ja nawet psp nie mam ;)

Odnośnik do komentarza

Kodziki na psp

Skonfiguruj konto PlayStation?Network, wybierając w XMB? (XrossMediaBar) swojego systemu PSP? (PlayStation?Portable) opcję ?PlayStation?Network? lub odwiedzając za pośrednictwem komputera stronę eu.playstation.com/registration on a PC.

Odwiedź PlayStation?Store dzięki swojemu systemowi PSP?.

3. Wybierz ikonę [Redeem Codes] (Kodów odblokowujących) z [store Top] (Górny róg sklepu).

Jeśli będzie to wymagane, zaloguj się na swoje konto PlayStation?Network.

4. Wpisz swój kod promocyjny w 12 znakach i wybierz [Continue] (Kontynuuj).

5. Wypełniaj instrukcje na ekranie, aby wykupić kod promocyjny.

MCBE-GHB7-T36L

ERKQ-CCB7-2595

Odnośnik do komentarza

Chcieli pokazać, że tam ludzie są, którzy tworzą 20 lokacji, mają 65% gry, drzewa 2D, kokpity w 170 samochodach i coś tam jeszcze.

 

Mam nadzieję, że jakieś wywiady będą wypuszczone w poniedziałek.

 

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/699558/TGS09-A-Visit-To-The-Home-of-Gran-Turismo---Polyphony-Digital.html

 

Series creator Kazunori Yamauchi says that there will be even more features in the game revealed later, including PlayStation Eye camera support. Sweet!
Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że niektórych wyścigów nie da się dojechać na pierwszym miejscu, bez obniżania poziomu trudności? Głównie chodzi mi o zawody w "wyprzedzaniu" całej stawki. Poza tym, czy zawsze pierwsza trójka jest "oderwana" od reszty stawki?

 

EDIT: Kiedy pojawi się możliwość modyfikacji ustawień? Wydaje mi się, że gdzieś widziałem screen pokazujący te modyfikacje.

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...