Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Wspomniano tam o graczach z niewymienionych krajów:

"However gamers in countries not mentioned on the list need not fear as there will be a special Gran Turismo 5 Time Trial Challenge for them to get to grips with it, too."

Też sobie pojeździmy. Zakładam, że w coś w rodzaju TT z Leaderboardsami. Cieszy, że nie odcinają reszty świata i będzie można pograć jak w zwykłe demko.

Odnośnik do komentarza

http://www.gtplanet.net/the-gt5-demo-and-gt-academy-2010-what-we-know/#more-4516

 

Nieźle. Już 17 grudnia będziemy mogli przetestować "mini demo" Gran Turismo 5. Co to oznacza? Będziemy mogli sprawdzić nową fizykę jazdy (model jazdy) jak i być może nowy model zniszczeń. Nie będzie to dostępne dla wybrańców tylko dla wszystkich ! Co prawda nawet jak na naszym polskim PS Store nie będzie to zawsze można użyć konta zarejestrowanego na kraj, w którym jest i po problemie. Ciekawe jest również to jakie tory są łączone z tą namiastką GT5. Otóż wymieniane są Indianapolis GP i uwaga..... Spa-Franchorchamps ! O ile pierwszy nie jest specjalnie ciekawy to dobrze, że chociaż jest bo to nowość w serii GT, ale już jeśli w GT5 miałby być tor Spa i to dostępny w tym demku to byłaby to nie mała sensacja i duża porcja grywalności. Mam nadzieję, że tak będzie i nie będzie rozczarowania jak przed premierą GT4, kiedy to też tor Spa figurował w teoretycznej liście tras, a dobrze wiemy, że pełnej wersji się nie pojawił. Jeśli miałbym stawiać czy te dwa tory pojawią się w tym demku to postawiłbym na to, że oba tory nie będą dostępne :D.

Odnośnik do komentarza

Info o dacie premiery dla US Już mi ręce opadają. Miałem nadzieję, że jesteśmy już mniej więcej w połowie drogi(od TGS'09) do tej pięknej chwili, kiedy nasze konsole zostaną nakarmione "krążkiem" z GT5, a wychodzi na to że jeszcze sobie poczekamy. Chyba że SCEU czymś zaskoczy i dostaniemy GT5 wcześniej niż Ameryka Północna, ale przy takiej ilości hitów zapowiedzianych na przełom Q1/Q2(GoW3, FFXIII, Yakuza 3), jest prawie pewne że będzie spora obsuwa:/

 

Liczę, że chociaż demko zapowiedziane na przyszły tydzień będzie maga-grywalne. Gdyby jeszcze torem w demie okazał się Nurburgring(marzenie, sigh) to do premiery dałoby jeszcze radę jakoś przetrzymać......ostatecznie w pełnej wersji, pewnie i tak większość ludzi będzie spędzać najwięcej czasu na Północnej Pętli.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W Europie jest więcej PS3 niż w USA, więc może się postarają, chociaż nie widzę żadnych sensownych przesłanek czemu w obu regionach gra nie miałaby się ukazać w mniej więcej tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza

Chyba prędzej doczekamy się kolejnej odsłony Forzy niż GT5.

To co wyprawia PD jest po prostu żałosne. Cała nadzieja w tym, że jak już kiedyś tam w odległej przyszłości ta gra się ukaże, to pozamiata konkurencją aż miło :D

Niestety tak się pewnie nie stanie, bo Forza zawiesiła poprzeczkę tak wysoko, że trudno będzie ten poziom przeskoczyć (nie mam na myśli grafy).

 

Ale dla mnie całe to czekanie ma nawet swoje plusy. Moja PS3 dawno już poszła do piachu i mogę spokojnie i bez pośpiechu zbierać złotówki na nową. Kupiłem też dzięki temu X'a i teraz ogrywam FM3, hłehłe.

 

Wszystkim fanom GT życzę, aby pod choinką znaleźli X360 + FM3 + porządna kierownica :) Czekanie na GT5 będzie wtedy dużo milsze ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież te przesunięcie premiery dla EU/USA to tylko głupia plota.Zaczekajmy na potwierdzone info przy czym poraz kolejny uważam,że na rękę sony jest wydać ten tytuł w innym miesiącu niż marzec(ale nie tak późno jak czerwiec!)-God of War 3,Heavy Rain,Bioshock 2,Bad Company 2 i Final Fantasy XIII to za mocna konkurencja w lutym/marcu

Odnośnik do komentarza

Demko będzie niestety bardzo biedne.

Standardowy Nissan - opony N3/N3

Po tuningu - opony R1/R1

Trasa to Indianapolis Speedway GP Circuit

Całość zajmuje zaledwie 220MB

http://www.thesixthaxis.com/2009/12/14/gt5-academy-demo-details/

ciekawe czy aby zniszczenia będą i czy z nowa fizyką będzie można tym nissanem dachować-w sumie a tych dwóch rzeczech mi najbardziej zalezy gdy będę badać to demo :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...