Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Od wczoraj zbieram szczękę. Ta grafika, te trasy, te zajawki. Jaram się jak dziecko. Gdyby nie F1 2010 to bym płakał, że nie mam PS3 a tak to będę ciułał. Forza na kolanach. Mówię to ja. Zagorzały fan produkcji T10. Ciekawy jestem jeszcze tylko fizyki i modelu jazdy w Gt5

Odnośnik do komentarza

Sie okaze....w prologu bylo srednio.

 

W zasadzie masz rację, ale odnosi się to do gry na padzie - sterowanie jest kiepskie :confused: (w porównaniu do FM3).

Natomiast ja się podniecam trybem PRO + kierownica, wtedy jest to niesamowity wypas. Szkoda, że nie każdy posiada kółko do PS3 :(

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Sie okaze....w prologu bylo srednio.

 

W zasadzie masz rację, ale odnosi się to do gry na padzie - sterowanie jest kiepskie :confused: (w porównaniu do FM3).

Natomiast ja się podniecam trybem PRO + kierownica, wtedy jest to niesamowity wypas. Szkoda, że nie każdy posiada kółko do PS3 :(

 

Ja sugeruje zakupic kolko jak najszybciej, bo po premierze ceny poleca w kosmos :)

 

A gra jest wtedy zupelnie inna.

Odnośnik do komentarza

Nie powiedzialbym ze bylo kiepsko w porownaniu do FM3...raczej w porownaniu do FM2....trojka moim zdaniem zrobila krok w tyl w kwestii modelu jazdy.

Jesli chodzi o FM na kierze to problem nie lezy w samym modelu jazdy lecz w jakosci kierownic do xboxa...kazdy kto gral w FM na Fanatecu jest zachwycony...ale co z tego skoro ta kiera kosztuje tylle co konsola :( Szkoda ze logitech nie robi kierownic dla iksa.

Odnośnik do komentarza

ONLINE:

68x4qu.jpg

2941mk1.jpg

m9vlzo.jpg

Inrace chat? Jeszcze tego brakowało. Mam nadzieję, że można to wyłączyć ;)

 

Wybór fur:

30kvxpl.jpg

Popatrzcie na zakładki. Zastanawia mnie zwłaszcza ta na samym dole. Furacze zdobyte po sieci? Będzie rozdział względem tego co mamy w singlu? Nie powiem, żeby mnie to martwiło, bo jeżeli ten tryb będzie tak dobry na ile to wygląda nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ominąć całkowicie singla, co nie?

Odnośnik do komentarza

Inrace chat? Jeszcze tego brakowało. Mam nadzieję, że można to wyłączyć ;)

IMO to jest tryb widza, tylko tym razem widok na fullscreen ;]

Zastanawiaja mnie te nazwy szczepow winogron - WTF? Rangi? ;)

A moze nazwy zespolow?

 

EDYTA:

 

To chyba sa nicki, bo pojawiaja sie tez na chacie... czyli nazwiska kierowcow to te Michele, Frankliny itp. Ale dalej nie kumam tego podzialu :)

Edytowane przez dempsej
Odnośnik do komentarza

Ktoś jeszcze nie wierzy w GT5 ? Ciekawe jak im online wypadnie (lagi,DC itp) bo z tym bywa różnie na starcie i lepiej uzbroić się w cierpliwość - myślę, że nie będzie trudno biorać pod uwagę zawartość singla :D Nie do wiary - ciekawe czym jeszcze uderzą na TGS.....

 

Lukas_AT Ci odpowiedzial - pogode ;)

 

Pytanko - gdzie w Polsce mozna zlozyc preorder na werje signed lub kolekcjonerska ?

Od poczatku chcialem kolekcjonerska, ale okazalo sie, ze byc moze czeka mnie przyplyw gotoweczki wiec szarpne sie na signed - zamowic w polsce, w sensie takim, zeby moja kasa zostala w PL a nie w jakims amazon.co.uk, zeby PDI moglo zaliczyc ten egzemplarz do sprzedanych u nas, ksiazka itd nie musi byc po polsku moze byc po angielsku lub japonsku ;)

Wiadomo gdzie zamowic czy trzeba by napisac maila do $ONY pl ?

 

A na TGS pokaza jeszcze pewnie fury standard.

 

Trzeba bedzie w edytorze tras zrobic prosta dlugosci 1 mili i wyscig Varon vs Maclaren F1 :)

Ciekawe czy na poczatku F1 tak odskoczy ?;)

 

Tylko pytanie czy ilosc zakretow w danym sektorze da sie ustawic na 0...

No tak na TGS pewnie dadza sie ludziom pobawic edytorem.

Szkoda, ze Europa dostaje GT5 najpozniej ;)

 

To mowicie, ze to obok Imienia kierowcy to ranga ? chyba bardziej prawdopodobne, ze nazwa teamu, ale z drugiej strony nazwy wzieli dosc jednolite - marki win - wiec byc moze ma to sugerowac, ze sa to rangi (oczywiscie w pelnej wersji bedzie to zmienione jesli to rangi a jesli teamy to wiadomo ) - i jesli to nazwy teamow to dobrze, nie trzeba bedzie grac na innym koncie na PS3 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...