Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież każdy fan wyścigów wręcz marzy o tym, by przejechać się tak znamienitą furą jak choćby Daihatsu Midget, które to było dostępne już w GT4

 

Do tego móc podziwiać pieczołowicie odwzorowany "kokpit" tegoż pojazdu - bezcenne :D

Ty tam nie gadaj tyle, tylko kombinuj GT5 i PS3 jak najszybciej po premierze :P

Odnośnik do komentarza

tak swoją drogą to po jaką cholerę PD traci czas na rendering takich gówien jak ogórek albo jakieś VW z czasów II WŚ. Dżizas, kto tym zechce jeździć?

Te fury to czysty hardcore pod względem tego jak się je prowadzi. Założę się, że będzie mnóstwo challenge'y z ich udziałem. Cholernie trudnych, w końcu nie trzyma się to drogi jak sportowa Supra.

Odnośnik do komentarza

podsumujmy:

- genialnie rozbudowane multi

Podusmowując mogłeś podać dowody, jakieś linki :), bo ja nie śledzę tego maniakalnie, ale nic genialnego nie zauważyłem.

Absolutne minimum to:

-ranking typu TrueSkill

-wyniki okrążeń z online zapisywane do Leaderboards

-brak resetowania Leaderbords (jedynie masowe banowanie konsol cheaterów/glitcherów/boosterów)

-kary za ścinanie zakrętów

-bany konsol dla idiotów jeżdżących pod prąd

-walka z dirty drivers (nawet najprostsza typu doboru ludzi na podstawie ilości kolizji na kilometr)

 

- 100 tras

Groźna sprawa, niebezpieczna dla rankingów, zaowocuje cheaterskim jeżdżeniem jednej trasy. A mało komu zechce się ukończyć wszystko, co obniży chęć do rywalizacji. Ponadto ja wolę 15 tras nowych (niż 1000 odgrzewanych kotletów typu Laguna Seca i Trial Mountain).

 

Mimo wszystko na 99% kupię PS3 dla GT5 :)

Odnośnik do komentarza

Najtańsze GT5 na allegro 187zł (z przesyłką) - nic tylko brać :good:

 

Aż mnie zżera od środka z niecierpliwości (ostatnio tak miałem z GTA4, ale w porównaniu do dzieła R* teraz zniecierpliwienie jest wielokrotnie większe).

 

Co do aut typu Ogór czy inne stare Golfy to wg mnie powinno więcej tego być... wolałbym pośmigać starymi Merolami typu beczka niż testować 10 podobnych Skyline'ów...

Odnośnik do komentarza

 

- 100 tras

Groźna sprawa, niebezpieczna dla rankingów, zaowocuje cheaterskim jeżdżeniem jednej trasy. A mało komu zechce się ukończyć wszystko, co obniży chęć do rywalizacji. Ponadto ja wolę 15 tras nowych (niż 1000 odgrzewanych kotletów typu Laguna Seca i Trial Mountain).

 

 

LOL - nazwanie Laguny odgrzewanym kotletem jest dalece niestosowne. Ten tor powinien się znajdować absolutnie w każdej ścigałce, która ma aspiracje do miana symulatora. Toż to genialny tor... esencja ścigania :)

Odnośnik do komentarza

LOL - nazwanie Laguny odgrzewanym kotletem jest dalece niestosowne. Ten tor powinien się znajdować absolutnie w każdej ścigałce, która ma aspiracje do miana symulatora. Toż to genialny tor... esencja ścigania :)

Zwłaszcza jedna szykana - Skrewurufffffffuuuuu, nie ważne. Wszyscy wiedzą o który chodzi. Ten na którym w GT3 (prawie) każdy leciał się na pałę :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...