Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

http://kotaku.com/5662886/gran-turismo-5-delayed-now-coming-this-holiday-season

 

Przeczytajcie update:

Update: SCEA tells Kotaku that the delay is indeed global adding that they can't elaborate on whether "holiday season" could mean early 2011. When asked for specifics about the cause of the delay they only said that "Polyphony is optimizing ever aspect to provide the best racing experience."

21es1no.gif

 

 

Zapomnijcie o 2010.

 

Wow, tak szybko się przyznali, że to może być nawet 2011 ? :blink:

Odnośnik do komentarza

Czyli scenariusz, że GT5 wyjdzie w podobnym terminie co FM4 jest coraz bardziej realny :teehee:

Ja chyba jednak sobie to GT5 i PS3 całkowicie daruję. Sprzedam DFP i DFX, dołożę to co musiałbym przeznaczyć na PS3 i kupię sobie kierownicę Fanateca do Xboxa.

Jakbys sprzedawal w listopadzie gdzies DFX to chetnie lykne ;) Bo z allegro poznikaly :/

Co do przesuniecia to wszystko zostalo juz powiedziane, Lukas_AT niestety nie wygrałes Xboxa :potter:

Odnośnik do komentarza

Według mnie ten edytor tras to jakaś kaszana, myślałem że to będzie prawdziwy kombajn jeśli chodzi o dowolność wyboru.

 

mnie śmieszy panika na forach(nie bije do twojego postu) jeśli chodzi o ten edytor.

 

trasagt5.jpg

 

Pierw wybiera się liczbę sekcji(na mapce trasy to odcinki pomiędzy niebieskimi grubymi kropkami),pogodę,porę dnia i typ trasy (z A do B czy okrążenia). Jak widać potem są dalsze zakładki(S1,S2,S3,S4) odnoszące się do danych sektorów na trasie gdzie znowu będziemy mieli opcje do wyboru(penie liczbę zakrętów,wzniesienie odcinka itp).

 

W praktyce to mimo to dalej edytor na zasadzie tych z wormsów ale rozbudowany który daje sporo możliwości. Jakoś na internecie zapanowała panika,że my tylko trasę ,porę dnia i pogodę będziemy mogli wybrać a reszta wygeneruje się losowo.

Odnośnik do komentarza

Zaufaj polyphony a będziesz w Call of Duty na kierownicy grał :thumbsup:

 

 

do trybunalu ich podam ,odszkodowanie za straty moralne związane z ewidentynm naciągnieciem mnie jako klienta na nie potrzebne wydatki zwiazane z ich baśnią o krolewiczach i krolewnach -czyt. zakup DFGT , oraz za straty moralne ktore nie tak latwo odbudowac...

Odnośnik do komentarza

no to teraz wyczekiwujemy kolejnej daty premiery jaką podadzą :) i znowu nie bedzie pewności czy nie polecą kolejny raz ehh, ale z drugiej strony zobaczcie sporo jeszcze jest do poprawienia w grze takze moze to i dobrze sie stało niech szlifują, weżmy sam deszcz w widoku z kokpitu wygląda obłędnie ale juz z widoku z maski za autem nędza, nawet krople nie spływaja po masce czy nie widać mokrego auta, mam nadzieje ze to poprawią.

 

Moze na otarcie łez jakies demko wydadzą Prologue 2 :)

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

http://www.gtplanet.net/gt5-release-date-announcement-coming-before-end-of-october/

 

Się dowiemy gdzieś za 2 tygodnie dopiero kiedy gra się pojawi. Ja sam jestem optymistą i uważam, że będzie to gdzieś w połowie grudnia. No PD trochę poleciało w (pipi)a.

 

 

edit// (pipi)! A wpłaciłem 253zł dzisiaj pół godziny przed pojawieniem się newsa o obsówie (specjalnie po to pojechałem do banku - chyba się palnę w łeb) ... Mam teraz pretekst żeby założyć pre-order na Black Ops bo miałem go kupić zaraz po premierze, ale wychodzi na to, że zostałem zmuszony bo nie będzie w co grać.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Wiecie co najbardziej boli? Że są ludzie jak ja którzy kupili PS3 z wersją GT Prolog + G25...

Teraz miałbym do mojego X360 fanateca i w swoim czasie z Forzy3 przesiadł się na GT5, bądź kupił G27 po premierze GT5...

 

Bo prawda jest taka że na PS3 + G25 nie ma w co grać, po za średnim WRC, beznadziejnymi Gridami i ew. nowym NFS ( który miejmy nadzieję da radę na kierownicy )

Odnośnik do komentarza

Ech... a tydzień temu preordera kupiłem i żonie non stop gadam jak to się napaliłem, filmikami ja katuję, teraz będzie się śmiać ze mnie... ;)

 

Pier....lone polyphony !!! jak przed gwiazdką nie dostaniemy GT5 to też kupuję używkę ! 

 

To jest śmieszne i niepoważne... Za stary jestem by mnie tak w bambuko robić... Wku...wili mnie japońce jak nigdy !

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co najbardziej boli? Że są ludzie jak ja którzy kupili PS3 z wersją GT Prolog + G25...

Teraz miałbym do mojego X360 fanateca i w swoim czasie z Forzy3 przesiadł się na GT5, bądź kupił G27 po premierze GT5...

 

Bo prawda jest taka że na PS3 + G25 nie ma w co grać, po za średnim WRC, beznadziejnymi Gridami i ew. nowym NFS ( który miejmy nadzieję da radę na kierownicy )

Ja tak zrobiłem równo rok temu, kierownica leży i się kurzy, więc łaskawie nie piernicz że te kilka miesięcy zrobi różnicę.

Odnośnik do komentarza

Ja swoją G25 mam przykrytą i mi sie nie kurzy :D a tak na serio to przeciez są inne fajne sciaganki (F1 2010) takze G25 ma co robić, na GT5 świat sie nie konczy przeciez gra wyjdzie i tylko lepiej dla Nas ze w późniejszym czasie bo bedzie bardziej dopracowana.

Tez sie cholernie napaliłem no ale to było bardziej niz pewne ze przesuną za stary wyga jestem na takie numery i dopóki nie potwierdzą ze gra jest juz w tłoczni to podaną datę premiery mozna sobie wsadzić a tym bardziej robić jakies głupie pre-ordery, bedzie na rynku to sie zakupi, nie zając nie ucieknie.

Założe sie ze Polyphony na tę chwile sami nie wiedzą kiedy tak naprawde bedzie premiery gry zapewne podali 2,3 listopad na odwal zeby miec spokój na jakis czas od zadawania pytan kiedy kiedy kiedy... :) a dodatkowo nakrecają graczy bo nie ma sie co oszukiwać nawet jak by przesuwali jeszcze ze 2 razy to każdy i tak poleci jak najszybciej to kupić jak wkoncu wylezie.

Powinni dać chociaz jakies demo !!! 2 listopada.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...