Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje na początku nowego tygodnia gdy realnym stanie się zakup własnych kopii GT5 założyć nowe trzy tematy:

 

Gran Turismo 5 - nowy temat główny gdzie będziemy opisywać wrażenia z fulla

Gran Turismo 5 zdjęcia - gdzie wklejać będziemy foty z photo travel

Gran Turismo 5 online - gdzie będziemy ustawiać się na zmagania w multiplayerze

Odnośnik do komentarza

proponuje na początku nowego tygodnia gdy realnym stanie się zakup własnych kopii GT5 założyć nowe trzy tematy:

 

Gran Turismo 5 - nowy temat główny gdzie będziemy opisywać wrażenia z fulla

Gran Turismo 5 zdjęcia - gdzie wklejać będziemy foty z photo travel

Gran Turismo 5 online - gdzie będziemy ustawiać się na zmagania w multiplayerze

Masz moje błogosławieństwo ;) Dobry pomysł.

 

 

Ps. Ludzie wyluzujcie, wystarczy na 3 dni odpuścić temat i 10 nowych stron przybywa... kto to będzie czytał hehe

 

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze to wątpię w DLC do GT5. Raz że Kaz wspominał iż chce wydać pełny produkty, a dwa - jeżeli by dodawali nowe auta premium w formie DLC i nowe trasy, to czym by zaskoczyli graczy podczas premiery GT6?

 

A tak to wymodelują resztę aut do klasy premium, dodadzą kilka nowych/aktualnych modeli oraz tras i wydadzą jako GT6...

 

Oni nie chca nas zaskakiwac tylko chca na nas zarobic, dlatego mysle, ze jakies DLC w przyszlosci bedzie.

 

tak przy okazji co moze oznaczac w polu : UStawienia Kierownicy -> Steering Type -> i tutaj do wyboru Amateur, pro , simulation.

czyzby zmiana fizyki ? :)

 

jak wspomnieli inni - ustawienie zachowania kierownicy - w GT5P na G27 gram na simulation bo na pro za bardzo kiera trzeslo i cos stukalo non stop

 

- signature edition unbox

 

moze sie przyda do sprawdzenia zakupu - mam nadzieje, ze jesli kupie to zaden mietek nie wezmie sobie wczesniej mojego kodu... powinny byc kody pod zdrapkami...

 

Ogolnie to nie jestem rozczarowany zawartoscia gry bo od dnia kiedy to na japonskiej stronie "wycieklo" info o standardach i 20 trasach nie nastawialem sie na nic innego.

Jestem natomiast piekielnie w(pipi)iony gdyz podobno G27 ma dzialac w 5 tak jak w 5P - czyli manetki maja nie dzialac albo sprzeglo - jak to sie sprawdzi to bedzie padaka....wydalem w ch. kasy na kiere, signature edition zamowione, urlop 24-26 wziety - a tu taki zawod.. (info o nie dzialaniu z neogaff - cytat z jakiegos wywiadu z czlowiekiem z pd/sony - podobo to przez te k.... ktore chitowaly w time trialach - logitech nie chce przeprogramowac G27 (bo sony pewnie nie chce im za to zaplacic) wiec pd stosuje rozwiazanie z 5P) - stad tylko "moze sie przyda przy zakupie"

 

Z innej beczki - ktos w wawie planuje wizyte na tym evencie 26-28.11 ? na facebook mozna proponowac jaka sie chce trase - chca krotka zeby sie wyrobic, ale ja bym proponowal nurba - kto go nie zna nie bedzie stanowil konkurencji ;)

 

Z jeszcze innej beczki - nik_t - dodasz mi sie na PSN dla ulatwienia zblizajacego sie scigania ?(bede mial juz praktycznie komplet ludzi) - Emet ma moje ID to wysle Ci w PMie - Emet - badz tak dobry ;)

Odnośnik do komentarza

A i jeszcze jedno ważne pytanie. Jak jest z mapowaniem przycisków w G25? Wiem że nie ma go w opcjach ustawień kierownic, jest DFP DF itp.

Moje pytanie brzmi. Czy zmieniając ustawienia przycisków w opcjach np. w DFP będzie to oddziaływało na ystawieniach klawiszy G25?

 

na przyszlosc, uzywaj opcji edytora - vip77

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza

proponuje na początku nowego tygodnia gdy realnym stanie się zakup własnych kopii GT5 założyć nowe trzy tematy:

 

Gran Turismo 5 - nowy temat główny gdzie będziemy opisywać wrażenia z fulla

Gran Turismo 5 zdjęcia - gdzie wklejać będziemy foty z photo travel

Gran Turismo 5 online - gdzie będziemy ustawiać się na zmagania w multiplayerze

 

Jestem jak najbardziej za! Inaczej nie będzie można znaleźć interesujących nas informacji, bo raczej oczywistym jest, że po premierze będzie tu lawina postów wszelkiej maści, a tak to nawałnica rozłoży się na trzy tematy ;)

Odnośnik do komentarza

Będzie sie dało w premiumach tuningować nadwozie ala NFS? Bo wiadomo że naklejki będzie można sobie naklejać jak w forzie3, ale bardziej mnie ciekawi ten tuning wizualny 8)

I tak się rodzą plotki... <_<

W GT5 NIE można naklejać żadnych naklejek. Jedyne co można w tym temacie to zmiana numeru na autach wyscigowych.

Co do częsći nadwozia to w standardach z tego co widać można będzie jedynie dodać spojler (w dodatku wybór jest dużo mniejszy niż w GT4).

Poza tym można zmienić ogólny kolor samochodu.

Premiumy pozwalają na więcej ale nie wiadomo czy wszystkie i ile zestawów przypada ja jedno auto (obstawiam że "aż" 1..).

Są elementy na przód, bok, tył, spojler, felgi, maska... i tyle wiem.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

A powiedz mi peter, grales moze kiedys na dfp? Jesli tak to na ktorej kierze przyjemniej sie jezdzi? Jakies roznice? Pomijajac sprzeglo i skrzynie w ukladzie h ?

nie miałem okazji grać na DFP, jedynie na staraym DF za czasów GT3,4 :) co do mapowania to też Ci niestety nie powiem bo grałem zawsze na defaulcie na G25, wszystko wg. moich preferencji było dobrze zmapowane to nie bawiłem sie w zmiany.

 

polecam sie przypatrzyc temu autu ( te białe ) Czyzby Porshe? Bo co innego to moze byc

 

 

specialstageroute5.jpg

 

RUF'ik :)

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...