Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

A słuchanie komentów z GTplanet to już w ogóle porażka, pisanie że standardy wyglądają jak auta z GT5p czyli de facto premiumy jest wręcz żałosne.

 

To są komenty od ludzi, którzy mają tę grę u siebie i w nią grają a nie "forumowych ekspertów" oceniających wszystko na podstawie screenów. Tak btw dokładny cytat:

 

Somebody asked about 16 races (as seen in both final One Lap Magic races in Licenses section so far) being mixture of Premium and Standard models. They are in fact, I took a moment to pay attention, but - you just don't see the difference during race. On my set - and I'm using an 50" plasma - all Standard cars look like a Prologue cars in-race. It is more-less visible in the replay, but overall I think PD did a very decent job in mixing the two breeds.

 

Czyli komentarz ten dotyczy samego wyścigu, gdy skupiasz się na jeździe, a nie replayu, gdzie oglądasz sobie dokładnie wszystko na stop-klatce (gdzie jak napisał jest to more-less visible).

Odnośnik do komentarza

Mnie nie bardzo interesuje co mówią jakieś tępe strzały, które nie widzą róznicy między modelem składającym się z ~5k a (teoretycznie) ~200k polygonów i często między frameratem na poziomie 30 a 60fps...

To jest opinia jednego osobnika. Moja (jak i wielu innych) wynika z oczywistej oczywistości (wiadomo powszechnie, że to są modele z PS2 i widać to wyraźnie na screenach i filmikach).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ch.uj mi z tego, że podczas wyścigu nie ma wielkich różnic, bo tak naprawdę mało kogo interesuję, jak wyglądaja inne samochody poza autem gracza, ale fakt, że w 80% aut nie mam kokpitu jest żałosny - dla mnie na kierownicy to jedyny widok do gry w ścigałki, a wtedy to, czy przycisk od radia jest w 3d czy jest tylko słabą teksturą naprawdę ma małe znaczenie - patrzy się na kierownicę, zegary i górny kawałek deski rozdzielczej. Fajnie, że będzie można policzyc szfy na fotelu, tylko po co to komu ? Że będzie można piękne zdjęcia wnętrza zrobić ? Łał super, równie dobrze można google odpalić i pooglądać zdjęcia wnętrz.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grałem w GT5 w Gdańsku i informacja o 40 minutach instalacji jest wyssana z palca. Instalacja trwa 30 sekund, a potem dane się jakby wypakowują gdy potrzeba ich użyć - tzn. przeglądając bryki, za pierwszym razem przez 2 sekundy się rozpakowuje, grając pierwszy raz na trasie też się instaluje (stąd na filmikach jak wczytywanie dochodzi do 70% nagle robi się 100 - trasa była już wcześniej instalowana). Ogólnie, praktycznie nie widac, że coś sie dogrywa na dysk - fajnie to rozwiązali (sam fakt tego, że dane muszą się wypakować przemilczę...)

 

W 3D gra się nawet fajnie, ale ogólnie od prologa drastycznych zmian nie zauważyłem, może jednak dla tego, że była tylko jedna trasa czyli Nurbungring i Mercedes SLS (takie zasady). No i zauważyć można od razu polska wersję (plus co dziwne turecką), ale naszej Martyny nie uświadczyłem - regulamin.

 

Tak mi się wydaje, że to będzie po prostu stare, dobre Gran Turismo - kto za nim nie przepadał i teraz go nie pokocha, kto uwielbiał, będzie grał z rumieńcami.

 

 

Btw. pięcioletnie dzieci strasznie szybko łapią sterowanie na Logitechu GT. W 1 okrążenie.... więc uważajcie żeby czasem nie sprawić prezentu dziecku zamiast sobie kupując GT5 :P

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grałem w GT5 w Gdańsku i informacja o 40 minutach instalacji jest wyssana z palca. Instalacja trwa 30 sekund, a potem dane się jakby wypakowują gdy potrzeba ich użyć - tzn. przeglądając bryki, za pierwszym razem przez 2 sekundy się rozpakowuje, grając pierwszy raz na trasie też się instaluje (stąd na filmikach jak wczytywanie dochodzi do 70% nagle robi się 100 - trasa była już wcześniej instalowana). Ogólnie, praktycznie nie widac, że coś sie dogrywa na dysk - fajnie to rozwiązali (sam fakt tego, że dane muszą się wypakować przemilczę...)

Ta 40 minutowa instalacja jest opcjonalna i można grać bez niej (oczywiście loadingi są przez to dłuższe).

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rowniez bylem w Gdansku pograc w GT5. 3D jako tako czyli bez rewelacji ale zaskoczyla mnie kierownica, pierwszy raz mialem stycznosc pograc na lepszej kierownicy ( w sumie to 'tylko' LDF ) i wrazenia niesamowite ; ) Cos pieknego naprawde. Tylko denerwuje mnie troche jej wymiary, za mala na moje duze rece :( Juz wiem ze musze kombinowac sobie stojak z fotelem i z ta kierownica badz g25/g27 :) Model jazdy to rowniez mistrzostwo. Czasu w sumie jakiegos zayebistego nie wykrecilem, bo tylko 2:18:xxx, najlepszy ziomek dzisiaj w gdansku zrobil czas niecale 2:13. W kazdym miescie jezdzi sie na takiej samej trasie, czyli Nurburing ten skrocony?

Odnośnik do komentarza

i już się pojawiają pierwsze domysły o których ma powiadomić nas PD w przyszłym tygodniu

 

RedPhoenix New Member Online Now!

jerone gti

looks like sony has more to reveal than what's out there already...

http://www.psbeyond.....azy.18918.html

Im calling it right now:

 

- Premium Car Packs (5 cars per pack) $4.99

- American Car Pack

- Italian Car Pack

- German Car Pack

- British Car Pack

- Japanese Car Pack

ETC...

- Standard Car Packs (5 cars per pack) $1.99

- Same packs as mentioned above

-Wheel (Rim) Packs $4.99 each pack

- HRE Pack

- Sportline Pack

- Volks Pack

ETC...

- PSN Avatars for every car in game $0.49 each

- Track Packs (1 track per pack) $9.99

- GT5 Dynamic Themes $1.99 each

- We may even get the ability to use our favorite replays as Dynamic

Themes

 

Below is a list of other DLC, but far less likely than what is mentioned above:

 

- Livery Editor $9.99

- New Driver Suits $0.99 each

- Weekly GT5 online competition with giveaways of free DLC

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...