Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

To pierwsze co zrobiłem ;) Nie pomogło pod żadną z przeglądarek. Safari w ogóle czyszczę codziennie bo potrzebuję mieć świeży cache do testowania projektów.

 

EDIT#1: (chyba, że to corpo firewall blokuje wczytywanie stylów, sprawdzę jeszcze później w domu)

 

EDIT#2 @Stona: sprawdzone na dwóch kompach - z MacOS i Windows i problem się powtarza, więc optuję jednak za EDIT#1

 

EDIT#3 W domu styl jest ok. Wniosek - pracodawca nie lubi PSXE.

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza

Grzesiu, wcześniej też się dało, dokładnie w tym samym miejscu, tylko że wtedy było tylko [strona] bez numerków. I owszem, wspominaliśmy o tym. :whistling:

 

Ale jasne, na tym forum trzeba wszystko mówić każdemu z osobna. Ja do dziś średnio co tydzień informuje interesantów, że nie jestem już moderatorem. :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Zakończyliśmy etap spolszczania forum. Pewnie gdzieś jeszcze znajdą się jakieś pojedyncze "kfiatki", ale to już raczej drobiazgi. W każdym razie, gdyby ktoś trafił na jakiś nieprzetłumaczony tekst prosimy o info.

 

Pytanie zupełnie poważne. Obecna skórka jest słaba, są błędy i w ogołe jakoś mało treśći w niej przez te wszystkie białe i niebieskie ramki wokół wszystkiego tworzące puste pola.

 

 

Czy wróci ten dawny dodatkowy, prosty niebieski skin, ktorego nazwy nie pamiętam ? Był bardziej funkcjonalny i nawiązywał dostandardowego starego IPB.

Odnośnik do komentarza

Ze skórkami jest ten problem, że aktualizacja przyniosła trochę zmian choćby w układzie i stare skórki po prostu nie pasują lub się wysypują (stąd ten, który jest niejako domyślnym). Jeśli tylko pojawią się sensowne i dobrze zrobione skórki, to z pewnością je dogramy. Teraz tego nie robimy, bo wiele ma status "beta", a wgrywać 15 skórek, z których większość będzie do bani nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...