Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja również jestem lekko niezadowolony z tego, że Androidowa przeglądarka nie jest wykrywana jako mobilna i nie wyświetla się na niej mobilna wersja strony, nawet po wybraniu jej ręcznie! Co z tego, że działa na iPhonie i Operze Mini (na Androidzie), co z tego, że mogę pogrzebać w user agencie... To powinna działać jak należy, kropka.

 

Inna sprawa: fajnie, że jest auto-zapis treści pisanego posta. Gorzej, że jak się chce z tego skorzystać, to automatycznie wszystkie polskie znaki zamieniają się w "?". A nie muszę mówić, że ręczne zmienianie tego do prawidłowej postaci zajmuje więcej czasu, niż jakby się pisało tego posta od nowa?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

nie dałoby rady "zalegalizować" pisania jednego posta pod drugim?

ostatnio niestety jestem autorem nieco spamerskich praktyk, mianowicie piszę w temacie, jakiś czas jest w nim cisza, piszę znów i mam problem: edytowac posta, przez co nikt nie zobaczy, że coś tam się zmieniło i moje świeże pytanie zostanie zignorowane, czy też wpisać nowego posta, za co grozi mi kolejny warn ;)

obecnie staram się mimo wszystko edytować posty, ale dziś np. wpisałem nowego w temacie o trofeach MS:A i jeden z modów skleił go z poprzednim postem;

 

kiedyś byłem modem na forum stojącym na php przemo i ta modyfikacja miała taką opcję do włączenia, że jeśli "właściciel" ostatniego posta dokonał w nim jakichś zmian, czy zwyczajnie dopisał coś w treści, to temat na liście wyświetlał się tak, jakby kolejna osoba dopisała posta;

 

na ten moment niestety, nawet jeśli chamsko napiszę dwa kolejne posty, to przychodzi jakiś mod ;) skleja je ze sobą i "z zewnątrz" wygląda to tak, że ostatnim postem jest ten pierwszy, a o drugim nic nie widać;

(problem, może nie jest mega palący, ale w tematach rzadziej odwiedzanych mimo wszystko przydałaby się jakaś "deska ratunku" ;))

Odnośnik do komentarza

Zabronione nie jest, ale:

4. Unikaj pisania kilku postów pod rząd, lepiej edytować jednego posta niż zaśmiecać forum kilkoma zbędnymi.

 

Oczywiście nikt nie będzie upominał za podwójnego posta gdzie drugi jest napisany po kilku dniach/tygodniach. A opisana przez ciebie sytuacji z edycją, miała chyba miejsce, gdzie drugi post powstał kilka godzin później z tego co pamiętam. Moderator zawsze może wybrać tą późniejsza datę podczas łączenia postów.

Odnośnik do komentarza

no ale z tego co widzialem, to po polaczeniu postów zdarzalo sie, ze temat wracal do "przeczytanych", zamiast wyswietlac sie jako swieżynka :/

nie mam pretensji o łączenie, ale można pewne rzeczy usprawnić; na niektórych forach widziałem nawet skrypty, które zapobiegały pisaniu kilku postów pod rząd: jesli napisałem posta pod postem, to były one scalane z automatu, nowa treść była poprzedzona nagłowkiem "Dodano dnia xxxxxxx" a temat "odświeżał się" i na liście pojawiał się jakby były tam nowe posty;

 

z resztą nigdy nie rozumiałem tej jechany na "nie pisz dwóch postów po sobie" :P co to kogo obchodzi, jeśli nie jest to spam, a konkretne treści lub zgłoszenie problemu? zawsze był argument "forumowych klepaczy" którzy zdobywali coraz wyższe liczby przy liczniku postów i cieszyli się tym jak zdobywaniem trofeów, ale na to jest prosta metoda - przeca można wykastrować profil z tego parametru ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...