Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się kapnąłem, że w lidze angielskiej jest jeden dodatkowy pucharek czegoś tam, żeby Wigan też mogło sobie pograć w pucharach europejskich, więc siódme miejsce nie gra nawet w Europa League. Może to i lepiej dla United... Liverpool w końcu świetnie na tym wyszedł!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

 

Andersona dawno nie ma. A te "klocki" jeszcze w ubiegłym roku wygrały na luzie ligę, w LM sprawiając nawet sporo kłopotów Realowi. Obecnie nic po tym nie pozostało.  Przyszedł partacz i zaszczepił w drużynie partactwo. Do prowadzenia takiego klubu trzeba kogoś  z autorytetem, a nie idioty, który przegrywając 2-0 uważa, że jego zespół grał świetnie.  Gwoździem do trumny są występy z jego dawnym klubem, o którym w teorii wie wszystko,  a mimo to przejebał oba mecze.

Anderson jest .

 

 

No tak, został jedynie wypożyczony do Fiorentiny. Ale mimo wszystko, też jest do odstrzału. Natomiast Kagawa gra bardzo dobrze i mocno marnuje się w tym klubie, podobnie jak Hernandez, który, gdyby dostawał więcej okazji, mógłby pograć lepiej niż Rooney w ostatnim meczu z Evertonem (on spieprzył dwie 100% okazje). Generalnie wiele jest do zmiany, a ja, chociaż nigdy nie byłem i nie będę zwolennikiem Moyesa, to przez moment nawet uwierzyłem, że on może coś jeszcze z tą drużyną osiągnąć.

 

Ale to (nene)*a, a nie trener, bez jaj i charyzmy, nie ma żadnej siły przebicia, zwykły gość któremu marzyło się coś wielkiego, a jego były klub pod wodzą nowego trenera skopał mu dwukrotnie dupsko i jest wyżej w tabeli, grając bardziej ofensywnie, lepiej i skuteczniej. Porażka. A jeszcze Moyes mówi, że United dobrze grało. Widać jego podejście. Oby wyleciał jak najszybciej i oby te doniesienia się potwierdziły.

Odnośnik do komentarza

Z facebooka MU. Moyes już oficjalnie zwolniony.

 

 


Manchester United has announced that David Moyes has left the Club. The Club would like to place on record its thanks for the hard work, honesty and integrity he brought to the role.

 

Oby udało się zatrudnić kogoś dobrego, bo już gorzej chyba nie będzie.

Odnośnik do komentarza

najpiekniejszy poranek kibica United od dawna, chce mi sie spiewac i glosic po sasiadach dobra nowine

 

Mam to samo, dawno już nic mnie tak nie uradowało, humor dobry do końca tygodnia :D

 

a za rok bedzie zdziwko jak nowy trener bedzie mial podobne wyniki z tymi przecietnymi pilkarzami.

 

Wielu piłkarzy odejdzie z klubu w tym okienku transferowym, więc siłą rzeczy zmuszeni będziemy sprowadzić nową siłę nabywczą ;)

Odnośnik do komentarza

kto za ryżego?

 

oczywiscie kazdy fan united w tym ja marzy o simeone lub kloppie ale oba niestety sa wg mnie nieruszalni. kto zatem pokieruje sterami united w nastepnym sezonie i jednoczesnie dostanie 200mln funtow na transfery, moje typy to ktos z:

giggs, redknapp, van gaal, low, heynckes.

 

Najwieksze szanse daje staremu holendrowi ale podobnie jak joachim low objalby on stery dopiero po mistrzostwach swiata co wg mnie byloby sporym bledem bo znowu i przygotowania i okienko transferowe byloby przespane. Giggs czy Redknapp to znowu ryzykowny wariant - chyba za bardzo (a Red to juz w ogole w sumie taki moyes ver2.0), heynckes z emerytury pewnie rozwazy ruszenie sie za fortune funtow, a i tak nie jestem pewny czy nawet to go przekona.

 

Zadanie mega odpowiedzialne, mega duza presja na nastepny - kolejny sezon bez LM to juz bedzie totalny dramat i rychle zmienienie tego wielkiego klubu w dryfujacy statek w stylu liverpoolu w okresie po benithezie do teraz, a na gieldzie trenerskiej wielkich nazwisk, ktore zostawia dotychczasowe posady bardzo niewiele (a jeszcze barca bedzie szukac). Ojjj bedzie ciekawie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mou już się odgraża, że na niedzielny mecz będzie zmuszony wystawić rezerwy. Czyli można się spodziewać kolejnego autobusu.  Priorytetem jest dla niego LM i narzeka, że mecz powinien być przesunięty na piątek, lub sobotę, bo będą mieli za mało czasu na odpoczynek.

 

 


– Nie mogę decydować sam – powiedział Mourinho pytany o to, w jakim stopniu kontuzje wpłyną na jego wybory przed meczem na Anfield. – Muszę słuchać woli klubu. Jestem tylko menedżerem i muszę słuchać woli klubu.

– Fakt, że mecz jest w niedzielę, nie jest moim problemem; to raczej problem tych, którzy ustalili, że mecz ma być w niedzielę, nie w sobotę czy piątek. Reprezentujemy angielską piłkę, jesteśmy jedynym klubem w europejskich rozgrywkach.

– Hiszpania ma cztery i każdemu z nich zapewniono jak najlepsze warunki do odniesienia sukcesu. Wystawię zawodników, którzy nie będą grali w środę. Moim głównym celem jest Liga Mistrzów. Ale to nie ja jestem klubem. Muszę z nimi porozmawiać.

 

http://www.lfc.pl/54778/jose-grozi-wystawieniem-rezerw

Odnośnik do komentarza

No i tak ma być. Niech sobie Matić, Salah i zawieszeni na LM użyją. Mistrzostwo i tak już zostało zaprzepaszczone w meczu z Sunderlandem.

 

Jose dostał zielone światło od zarządu, więc na pewno wystawi rezerwy. Zresztą rozwalił mnie potencjalny skład Chelsea na ten mecz. Kojarzę 5 graczy. Jak Liverpool tego nie wygra będzie wstyd, chociaż Chelsea na pewno zrobi wszystko by im to zadanie maksymalnie utrudnić.

 

Hilário – Kalas, Mikel, Christensen, Aké – Matić, Lampard, van Ginkel, Salah, Schürrle – Ba

 

 

José Mourinho otrzymał zielone światło od zarządu Chelea na wystawienie drużyny złożonej ze zmienników podczas niedzielnego meczu z Liverpoolem, co jest równoznaczne z przyznaniem, że londyński klub stracił szanse na tytuł mistrzowski.

 

Mourinho przygotowuje się zatem do spełnienia swojej groźby, by być pewnym, że jego najważniejsi zawodnicy będą w pełni sił na rewanżowy pojedynek w półfinale Ligi Mistrzów z Atlético Madryt, który odbędzie się w środę.

 

Menedżer Chelsea jest przekonany, że jego zespół stracił szanse na tytuł w Premier League po sobotniej porażce u siebie 1:2 z Sunderlandem, która sprawiła, że do liderującego Liverpoolu traci już pięć punktów.

 

Członkowie zarządu Chelsea – Dave Barnard, Brude Buck, Ron Gourlay, Marina Granowska i Eugene Tenenbaum – wszyscy wsparli decyzję Mourinho na środowym spotkaniu mającym omówić bieżącą sytuację.

 

http://www.lfc.pl/54792/mourinho-z-poparciem-zarzadu

Odnośnik do komentarza

 

No i tak ma być. Niech sobie Matić, Salah i zawieszeni na LM użyją. Mistrzostwo i tak już zostało zaprzepaszczone w meczu z Sunderlandem.

 

Jose dostał zielone światło od zarządu, więc na pewno wystawi rezerwy. Zresztą rozwalił mnie potencjalny skład Chelsea na ten mecz. Kojarzę 5 graczy. Jak Liverpool tego nie wygra będzie wstyd, chociaż Chelsea na pewno zrobi wszystko by im to zadanie maksymalnie utrudnić.

 

Hilário – Kalas, Mikel, Christensen, Aké – Matić, Lampard, van Ginkel, Salah, Schürrle – Ba

 

 

José Mourinho otrzymał zielone światło od zarządu Chelea na wystawienie drużyny złożonej ze zmienników podczas niedzielnego meczu z Liverpoolem, co jest równoznaczne z przyznaniem, że londyński klub stracił szanse na tytuł mistrzowski.

 

Mourinho przygotowuje się zatem do spełnienia swojej groźby, by być pewnym, że jego najważniejsi zawodnicy będą w pełni sił na rewanżowy pojedynek w półfinale Ligi Mistrzów z Atlético Madryt, który odbędzie się w środę.

 

Menedżer Chelsea jest przekonany, że jego zespół stracił szanse na tytuł w Premier League po sobotniej porażce u siebie 1:2 z Sunderlandem, która sprawiła, że do liderującego Liverpoolu traci już pięć punktów.

 

Członkowie zarządu Chelsea – Dave Barnard, Brude Buck, Ron Gourlay, Marina Granowska i Eugene Tenenbaum – wszyscy wsparli decyzję Mourinho na środowym spotkaniu mającym omówić bieżącą sytuację.

 

http://www.lfc.pl/54792/mourinho-z-poparciem-zarzadu

 

O van Ginkel zdrowy.

Odnośnik do komentarza

Liverpool: Mignolet, Johnson, Flanagan, Skrtel, Sakho, Gerrard, Allen, Lucas, Coutinho, Sterling, Suarez

 

Rezerwa: Jones, Toure, Agger, Cissokho, Alberto, Aspas, Sturridge

 

Skład identyczny jak przed tygodniem. Nie wiem po cholerę ten Lucas, totalny drewniak, który ani bronić dobrze nie potrafi, ani w ataku niczym się nie przysłuży. Dobrze, że jest w  razie czego kim postraszyć z ławki.

 

A Chelsea długo zwleka z podaniem swojej jedenastki.

 

 

 

Jose kłamczuszek.

 

Schwarzer; Azpilicueta, Ivanovic, Kalas, Cole; Lampard ©, Mikel, Matic; Salah, Ba, Schurrle

 

Hilario, Ake, Cahill, Van Ginkel, Baker, Willian, Torres

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...